Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

466. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m997

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 476 (128.1 j), 36/0 (10.3 j)

Anglia: 240 (74.1 j), 270 (101.3 j)

Továbbjátszás: Anglia továbbjátszásra kényszerült

Eredmény: Ausztrália nyert 10 kapuval

Időpont: 1959. január 30. - 1959. február 5.

Tervezett játéknapok száma: 6

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Colin McDonaldkd Fred Trueman17031512053,96
2.Jim Burkee Colin Cowdrey d Trevor Bailey661912034,55
3.Neil Harveykif411263032,53
4.Norm O’Neillkd Brian Statham561124050,00
5.Les Favellkd Brian Statham4400100,00
6.Ken Mackaye Godfrey Evans d Brian Statham4180022,22
7.Richie Benaud (k)kd Fred Trueman46867053,48
8.Alan Davidsone Trevor Bailey d Frank Tyson43985043,87
9.Wally Grout lke d Fred Trueman9351025,71
10.Ray Lindwallkd Fred Trueman19400047,50
11.
Gordon Rorken270028,57
Extrák2 mellé, 8 testet érintve mellé, 2 rossz, 4 széles16
Összesen476

Kapuvesztések: 1-171 (Jim Burke), 2-276 (Neil Harvey), 3-286 (Les Favell), 4-294 (Ken Mackay), 5-369 (Norm O’Neill), 6-388 (Richie Benaud), 7-407 (Wally Grout), 8-445 (Alan Davidson), 9-473 (Colin McDonald), 10-476 (Ray Lindwall)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Brian Statham23 (184)08332,70---00
2.Fred Trueman30.1 (241)69042,24---00
3.Frank Tyson28 (224)110012,67---00
4.Trevor Bailey22 (176)29113,10---00
5.Tony Lock25 (200)09602,88---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Peter Richardsonlke d Ray Lindwall480050,00
2.Trevor Baileykd Alan Davidson450080,00
3.Peter May (k)kd Richie Benaud37503074,00
4.Colin Cowdreykd Gordon Rorke841989042,42
5.Tom Graveneye Richie Benaud d Gordon Rorke411671024,55
6.Willie Watsonkd Gordon Rorke25781032,05
7.Fred Truemane Wally Grout d Richie Benaud011000,00
8.Tony Locke Wally Grout d Richie Benaud270028,57
9.Frank Tysone és d Richie Benaud04000,00
10.Godfrey Evans e Jim Burke d Richie Benaud4210200,00
11.
Brian Stathamn36686052,94
Extrák2 testet érintve mellé, 1 rossz3
Összesen240

Kapuvesztések: 1-7 (Peter Richardson), 2-11 (Trevor Bailey), 3-74 (Peter May), 4-170 (Colin Cowdrey), 5-173 (Tom Graveney), 6-180 (Fred Trueman), 7-184 (Tony Lock), 8-184 (Frank Tyson), 9-188 (Godfrey Evans), 10-240 (Willie Watson)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alan Davidson12 (96)04913,06---00
2.Ray Lindwall15 (120)06613,30---00
3.Gordon Rorke18.1 (145)72330,95---00
4.Richie Benaud27 (216)69152,52---00
5.Norm O’Neill2 (16)1803,00---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Peter Richardsonlke d Richie Benaud431515028,47
2.Willie Watsone Les Favell d Richie Benaud401354029,62
3.Peter May (k)lke d Gordon Rorke591168050,86
4.Colin Cowdreykd Ray Lindwall8190042,10
5.
Tom Graveneyn532315022,94
6.Trevor Baileye Wally Grout d Ray Lindwall6380015,78
7.Fred Truemane Wally Grout d Alan Davidson03000,00
8.Tony Lockkd Gordon Rorke9460019,56
9.Frank Tysone Wally Grout d Richie Benaud33712046,47
10.Brian Stathame Norm O’Neill d Richie Benaud260033,33
11.Godfrey Evans e Richie Benaud d Alan Davidson03000,00
Extrák5 mellé, 5 testet érintve mellé, 4 rossz, 3 széles17
Összesen270

Kapuvesztések: 1-89 (Willie Watson), 2-110 (Peter Richardson), 3-125 (Colin Cowdrey), 4-177 (Peter May), 5-198 (Trevor Bailey), 6-199 (Fred Trueman), 7-222 (Tony Lock), 8-268 (Frank Tyson), 9-270 (Brian Statham), 10-270 (Godfrey Evans)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alan Davidson8.3 (67)31721,52---00
2.Ray Lindwall26 (208)67022,01---00
3.Gordon Rorke34 (272)77821,72---00
4.Richie Benaud29 (232)108242,12---00
5.Jim Burke4 (32)2601,12---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 35):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Les Favelln15362041,66
2.
Jim Burken16470034,04
Colin McDonaldnks-----
Neil Harveynks-----
Norm O’Neillnks-----
Ken Mackaynks-----
Richie Benaud (k)nks-----
Alan Davidsonnks-----
Wally Grout nks-----
Ray Lindwallnks-----
Gordon Rorkenks-----
Extrák4 mellé, 1 testet érintve mellé5
Összesen36

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Brian Statham4 (32)01102,06---00
2.Fred Trueman3 (24)1300,75---00
3.Tony Lock2 (16)0803,00---00
4.Colin Cowdrey1.3 (11)0904,90---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének