Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

212. ENN (Ausztrália - Zimbabwe)

Krikett.Sport-azonosító: m956

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 272/7 (60/60 j)

Zimbabwe: 240 (59.5/60 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 32 futással

Időpont: 1983. június 16.

Helyszín: County Ground (Southampton)

A mérkőzés embere: Dave Houghton (Zimbabwe)(?)1. jr: 1 elkapás
2. jr: 84 futás

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woode Peter Rawson d John Traicos731215060,33
2.Trevor Chappelle John Traicos d Peter Rawson22294075,86
3.Kim Hughes (k)kd John Traicos31592052,54
4.David Hookese Robin Brown d Duncan Fletcher10210047,61
5.Graham Yallope Dave Houghton d Kevin Curran20423047,61
6.Allan Borderkd Iain Butchart43472091,48
7.
Rod Marsh n352821125,00
8.Ken MacLeaye Peter Rawson d Iain Butchart9901100,00
9.
Tom Hogann5100050,00
Dennis Lilleenks-----
Rodney Hoggnks-----
Extrák16 testet érintve mellé, 6 rossz, 2 széles24
Összesen272

Kapuvesztések: 1-46 (Trevor Chappell), 2-124 (Kim Hughes), 3-150 (Graeme Wood), 4-150 (David Hookes), 5-219 (Graham Yallop), 6-231 (Allan Border), 7-249 (Ken MacLeay)

Dobás (Zimbabwe):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Vince Hogg9 (54)23403,77---00
2.Peter Rawson9 (54)05015,55---00
3.Duncan Fletcher9 (54)12713,00---00
4.Iain Butchart10 (60)05225,20---00
5.John Traicos12 (72)12822,33---00
6.Kevin Curran11 (66)05715,18---00

2. játékrész

Ütés (Zimbabwe, cél: 273, méghozzá 60 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Robin Browne Rod Marsh d Tom Hogan38804047,50
2.Grant Patersonlke d Rodney Hogg17411041,46
3.Jack Heronkif3110027,27
4.Andy Pycroftkif13241054,16
5.Dave Houghton e Kim Hughes d Trevor Chappell841089177,77
6.Duncan Fletcher (k)kd Tom Hogan2110018,18
7.Kevin Curranlke d Trevor Chappell35532066,03
8.Iain Butchartlke d Rodney Hogg01000,00
9.Peter Rawsonlke d Rodney Hogg01000,00
10.John Traicoskd Trevor Chappell19211090,47
11.
Vince Hoggn7190036,84
Extrák1 mellé, 10 testet érintve mellé, 10 rossz, 1 széles22
Összesen240

Kapuvesztések: 1-48 (Grant Paterson), 2-53 (Jack Heron), 3-79 (Andy Pycroft), 4-97 (Robin Brown), 5-109 (Duncan Fletcher), 6-212 (Kevin Curran), 7-213 (Iain Butchart), 8-213 (Peter Rawson), 9-213 (Dave Houghton), 10-240 (John Traicos)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Rodney Hogg12 (72)04033,33---00
2.Dennis Lillee9 (54)12302,55---00
3.Tom Hogan12 (72)03322,75---00
4.Ken MacLeay9 (54)04505,00---00
5.Allan Border9 (54)13003,33---00
6.Trevor Chappell8.5 (53)04735,32---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének