Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

27. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m86

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Anglia: 113 (100 j), 137 (75 j)

Ausztrália: 42 (37.3 j), 82 (69.2 j)

Eredmény: Anglia nyert 126 futással

Időpont: 1888. február 10. - 1888. február 15.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

Dobások játszmánként: 4

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Arthur Shrewsburye Charlie Turner d John James Ferris441503029,33
2.Andrew Stoddarte George McShane d Charlie Turner16352045,71
3.George Ulyette Fred Burton d Charlie Turner5150033,33
4.Walter Read (k)kd Charlie Turner10541018,51
5.Maurice Reade és d Charlie Turner02000,00
6.Bobby Peelskd d John James Ferris3110027,27
7.Billy Newhame Jack Worrall d John James Ferris9791011,39
8.George Lohmanne Sammy Jones d John James Ferris12220054,54
9.Johnny Briggskd Charlie Turner011000,00
10.
William Attewelln7141050,00
11.Dick Pilling kif370042,85
Extrák4 mellé4
Összesen113

Kapuvesztések: 1-27 (Andrew Stoddart), 2-36 (George Ulyett), 3-54 (Walter Read), 4-54 (Maurice Read), 5-57 (Bobby Peel), 6-88 (Billy Newham), 7-102 (Arthur Shrewsbury), 8-103 (George Lohmann), 9-103 (Johnny Briggs), 10-113 (Dick Pilling)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Charlie Turner50 (200)274451,32---00
2.John James Ferris47 (188)256041,91---00
3.Tom Garrett3 (12)1502,50---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alec Bannermane George Ulyett d George Lohmann2190010,52
2.Sammy Jonese Arthur Shrewsbury d Bobby Peel020000,00
3.Harry Mosese Walter Read d George Lohmann3200015,00
4.Fred Burtone Andrew Stoddart d George Lohmann111009,09
5.Jack Worralll Dick Pilling d Bobby Peel671085,71
6.George McShanee Arthur Shrewsbury d Bobby Peel02000,00
7.Percy McDonnell (k)kd George Lohmann350060,00
8.Jack Blackham e Arthur Shrewsbury d Bobby Peel240050,00
9.Tom Garrette Dick Pilling d George Lohmann10260038,46
10.
Charlie Turnern8260030,76
11.John James Ferrise Walter Read d Bobby Peel012000,00
Extrák6 mellé, 1 széles7
Összesen42

Kapuvesztések: 1-2 (Alec Bannerman), 2-2 (Sammy Jones), 3-10 (Harry Moses), 4-16 (Fred Burton), 5-18 (George McShane), 6-21 (Percy McDonnell), 7-23 (Jack Worrall), 8-26 (Jack Blackham), 9-37 (Tom Garrett), 10-42 (John James Ferris)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.George Lohmann19 (76)131751,34---00
2.Bobby Peel18.3 (75)91851,44---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Arthur Shrewsburykd John James Ferris111009,09
2.Andrew Stoddarte Jack Blackham d Charlie Turner17291058,62
3.George Ulyettkd John James Ferris560083,33
4.Walter Read (k)kd Charlie Turner8380021,05
5.Maurice Reade Alec Bannerman d Charlie Turner39494179,59
6.Bobby Peell Jack Blackham d Charlie Turner9261034,61
7.George Lohmanne Jack Blackham d Charlie Turner01000,00
8.Billy Newhamlke d Charlie Turner17581029,31
9.Johnny Briggse Jack Worrall d George McShane14392035,89
10.
William Attewelln10351028,57
11.Dick Pilling kd Charlie Turner581062,50
Extrák7 mellé, 5 testet érintve mellé12
Összesen137

Kapuvesztések: 1-9 (Arthur Shrewsbury), 2-15 (George Ulyett), 3-27 (Andrew Stoddart), 4-54 (Walter Read), 5-82 (Bobby Peel), 6-82 (George Lohmann), 7-84 (Maurice Read), 8-111 (Johnny Briggs), 9-131 (Billy Newham), 10-137 (Dick Pilling)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Charlie Turner38 (152)234371,69---00
2.John James Ferris16 (64)44324,03---00
3.George McShane21 (84)73912,78---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 209):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alec Bannermane William Attewell d George Lohmann2140014,28
2.Percy McDonnell (k)kd Bobby Peel6161037,50
3.Harry Mosese Johnny Briggs d George Lohmann11131084,61
4.Sammy Jonese Arthur Shrewsbury d George Lohmann15792018,98
5.Fred Burtone Dick Pilling d Bobby Peel190011,11
6.Charlie Turnerlke d William Attewell12262046,15
7.Tom Garrette Arthur Shrewsbury d Bobby Peel123004,34
8.
Jack Blackham n25541046,29
9.George McShanekd Bobby Peel015000,00
10.Jack Worrallkd George Lohmann170014,28
11.John James Ferrise Arthur Shrewsbury d William Attewell5221022,72
Extrák2 mellé, 1 testet érintve mellé3
Összesen82

Kapuvesztések: 1-8 (Alec Bannerman), 2-8 (Percy McDonnell), 3-20 (Harry Moses), 4-21 (Fred Burton), 5-44 (Charlie Turner), 6-47 (Tom Garrett), 7-53 (Sammy Jones), 8-60 (George McShane), 9-61 (Jack Worrall), 10-82 (John James Ferris)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.George Lohmann32 (128)183541,64---00
2.Bobby Peel33 (132)144041,81---00
3.William Attewell4.2 (18)2421,33---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének