Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

170. ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m819

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Új-Zéland: 226/8 (50/50 j)

Ausztrália: 179 (45.3/50 j)

Eredmény: Új-Zéland nyert 47 futással

Időpont: 1983. január 18.

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

A mérkőzés embere: David Hookes (Ausztrália)(?)1. jr: -
2. jr: 68 futás

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Rod Marsh d Rodney Hogg121004,76
2.Bruce Edgarkd Greg Chappell32820039,02
3.Geoff Howarth (k)e Rod Marsh d Greg Chappell29453064,44
4.Glenn Turnerkd Jeff Thomson55644085,93
5.Jeff Crowekif56731076,71
6.Richard Hadleee Greg Chappell d Jeff Thomson561083,33
7.Jeremy Coneye Rod Marsh d Geoff Lawson131001130,00
8.Lance Cairnse Allan Border d Rodney Hogg230066,66
9.
Peter Webb n10710142,85
Martin Sneddennks-----
Ewen Chatfieldnks-----
Extrák7 mellé, 10 testet érintve mellé, 6 széles23
Összesen226

Kapuvesztések: 1-7 (John Wright), 2-65 (Geoff Howarth), 3-93 (Bruce Edgar), 4-159 (Glenn Turner), 5-167 (Richard Hadlee), 6-191 (Jeremy Coney), 7-194 (Lance Cairns), 8-226 (Jeff Crowe)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Lawson10 (60)33313,30---00
2.Rodney Hogg10 (60)23223,20---00
3.Jeff Thomson10 (60)04224,19---00
4.Carl Rackemann10 (60)05905,90---00
5.Greg Chappell10 (60)03723,70---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 227, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Dysonkif11351031,42
2.Kepler Wesselse Lance Cairns d Martin Snedden581052055,23
3.Greg Chappelle Peter Webb d Martin Snedden150020,00
4.Kim Hughes (k)e és d Lance Cairns140025,00
5.David Hookeskif68914374,72
6.Allan Bordere Richard Hadlee d Lance Cairns11140078,57
7.Rod Marsh kd Lance Cairns6101060,00
8.Geoff Lawsonkif03000,00
9.Jeff Thomsonkd Lance Cairns01000,00
10.
Rodney Hoggn360050,00
11.Carl Rackemannlke d Richard Hadlee2200100,00
Extrák4 mellé, 9 testet érintve mellé, 5 széles18
Összesen179

Kapuvesztések: 1-27 (John Dyson), 2-28 (Greg Chappell), 3-29 (Kim Hughes), 4-145 (David Hookes), 5-163 (Kepler Wessels), 6-169 (Rod Marsh), 7-169 (Allan Border), 8-169 (Geoff Lawson), 9-176 (Jeff Thomson), 10-179 (Carl Rackemann)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ewen Chatfield10 (60)14704,70---00
2.Richard Hadlee8.3 (51)21912,23---00
3.Martin Snedden8 (48)22423,00---00
4.Lance Cairns10 (60)41641,60---00
5.Jeremy Coney9 (54)05506,11---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének