Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

169. ENN (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m818

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Anglia: 182 (46.4/50 j)

Ausztrália: 184/3 (41/50 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 7 kapuval (54 dobás maradt)

Időpont: 1983. január 16.

Helyszín: Brisbane-i krikettpálya (Brisbane)

A mérkőzés embere: David Hookes (Ausztrália)(?)1. jr: 2 elkapás
2. jr: 54 futás, nem esett ki

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Cooke David Hookes d Geoff Lawson290022,22
2.Ian Gould kif280025,00
3.David Gowerkd Rodney Hogg22443050,00
4.Allan Lambe Rod Marsh d Jeff Thomson19461041,30
5.Ian Bothame David Hookes d Carl Rackemann29404072,50
6.Derek Randallkd Geoff Lawson57974158,76
7.Trevor Jestye Rod Marsh d Carl Rackemann012000,00
8.Geoff Millerkif450080,00
9.Vic Markskd Jeff Thomson350060,00
10.
Bob Willis (k)n7290024,13
11.Norman Cowanse Geoff Lawson d Carl Rackemann08000,00
Extrák4 mellé, 12 testet érintve mellé, 8 rossz, 13 széles37
Összesen182

Kapuvesztések: 1-2 (Ian Gould), 2-10 (Geoff Cook), 3-54 (David Gower), 4-71 (Allan Lamb), 5-128 (Ian Botham), 6-138 (Trevor Jesty), 7-143 (Geoff Miller), 8-165 (Vic Marks), 9-178 (Derek Randall), 10-182 (Norman Cowans)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Lawson10 (60)22322,30---00
2.Jeff Thomson10 (60)03223,20---00
3.Rodney Hogg9 (54)12913,22---00
4.Carl Rackemann8.4 (52)12833,23---00
5.Greg Chappell9 (54)13303,66---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 183, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Kepler Wesselse Ian Gould d Ian Botham19512037,25
2.John Dysone Vic Marks d Ian Botham40736054,79
3.Greg Chappelle Trevor Jesty d Ian Botham30312196,77
4.
David Hookesn54568196,42
5.
Allan Bordern30362083,33
Kim Hughes (k)nks-----
Rod Marsh nks-----
Geoff Lawsonnks-----
Jeff Thomsonnks-----
Rodney Hoggnks-----
Carl Rackemannnks-----
Extrák9 testet érintve mellé, 2 széles11
Összesen184

Kapuvesztések: 1-41 (Kepler Wessels), 2-95 (John Dyson), 3-98 (Greg Chappell)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis7 (42)13104,42---00
2.Norman Cowans9 (54)13503,88---00
3.Ian Botham8 (48)12933,62---00
4.Geoff Miller6 (36)02504,16---00
5.Vic Marks10 (60)04604,60---00
6.Trevor Jesty1 (6)0707,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének