Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

166. ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m807

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 180 (46.4/50 j)

Anglia: 149 (41.1/50 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 31 futással

Időpont: 1983. január 11.

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

A mérkőzés embere: Carl Rackemann (Ausztrália)(?)1. jr: 0 futás
2. jr: 3 kapu

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Dysone Derek Randall d Vic Marks49963051,04
2.Kepler Wesselskd Norman Cowans18401045,00
3.Greg Chappelle Vic Marks d Ian Botham3100030,00
4.Kim Hughes (k)e Bob Taylor d Trevor Jesty03000,00
5.Allan Borderkd Geoff Miller22334066,66
6.David Hookeskd Vic Marks11221050,00
7.Rod Marsh e Bob Taylor d Geoff Miller7190036,84
8.
Geoff Lawsonn33373089,18
9.Jeff Thomsonkd Geoff Miller8190042,10
10.Rodney Hogge és d Norman Cowans8420200,00
11.Carl Rackemannkd Bob Willis04000,00
Extrák13 testet érintve mellé, 8 széles21
Összesen180

Kapuvesztések: 1-26 (Kepler Wessels), 2-33 (Greg Chappell), 3-36 (Kim Hughes), 4-77 (Allan Border), 5-118 (David Hookes), 6-124 (John Dyson), 7-132 (Rod Marsh), 8-158 (Jeff Thomson), 9-175 (Rodney Hogg), 10-180 (Carl Rackemann)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis6.4 (40)12013,00---00
2.Norman Cowans7 (42)02022,85---00
3.Ian Botham7 (42)14115,85---00
4.Trevor Jesty6 (36)02313,83---00
5.Vic Marks10 (60)12722,70---00
6.Geoff Miller10 (60)02832,80---00

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 181, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.David Gowere David Hookes d Jeff Thomson9910100,00
2.Chris Tavarée Allan Border d Carl Rackemann6340017,64
3.Allan Lambkd Jeff Thomson49926053,26
4.Derek Randallkd Carl Rackemann5100050,00
5.Ian Bothamkd Carl Rackemann18301060,00
6.Trevor Jestykif12192063,15
7.Geoff Millerlke d Rodney Hogg2150013,33
8.
Vic Marksn7360019,44
9.Bob Taylor lke d Greg Chappell2110018,18
10.Bob Willis (k)e Rod Marsh d Greg Chappell01000,00
11.Norman Cowanskd Greg Chappell470057,14
Extrák12 testet érintve mellé, 6 rossz, 17 széles35
Összesen149

Kapuvesztések: 1-11 (David Gower), 2-44 (Chris Tavaré), 3-53 (Derek Randall), 4-95 (Ian Botham), 5-131 (Allan Lamb), 6-131 (Trevor Jesty), 7-135 (Geoff Miller), 8-142 (Bob Taylor), 9-142 (Bob Willis), 10-149 (Norman Cowans)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Lawson8 (48)13304,12---00
2.Jeff Thomson10 (60)42122,09---00
3.Rodney Hogg10 (60)11511,50---00
4.Carl Rackemann8 (48)12833,50---00
5.Greg Chappell5.1 (31)01733,29---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének