Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

148. ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m758

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Új-Zéland: 74 (29/50 j)

Ausztrália: 75/2 (20.3/50 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 8 kapuval (177 dobás maradt)

Időpont: 1982. február 20.

Helyszín: Basin Reserve (Wellington)

A mérkőzés embere: Terry Alderman (Ausztrália)(?)1. jr: 5 kapu, 2 elkapás
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Terry Alderman d Jeff Thomson01000,00
2.Bruce Edgarkd Terry Alderman11350031,42
3.Martin Crowee Bruce Laird d Terry Alderman7170041,17
4.Geoff Howarth (k)kd Terry Alderman7161043,75
5.Jeremy Coneye Kim Hughes d Dennis Lillee3220013,63
6.Bruce Blairlke d Terry Alderman230066,66
7.Ian Smith e Allan Border d Terry Alderman012000,00
8.Richard Hadleee Kim Hughes d Dennis Lillee18313058,06
9.Lance Cairnse Terry Alderman d Len Pascoe14241058,33
10.Martin Sneddenkd Dennis Lillee1100010,00
11.
Gary Troupn260033,33
Extrák6 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles9
Összesen74

Kapuvesztések: 1-0 (John Wright), 2-20 (Martin Crowe), 3-23 (Bruce Edgar), 4-30 (Geoff Howarth), 5-32 (Bruce Blair), 6-35 (Ian Smith), 7-37 (Jeremy Coney), 8-71 (Lance Cairns), 9-71 (Richard Hadlee), 10-74 (Martin Snedden)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Thomson5 (30)11112,19---00
2.Terry Alderman10 (60)21751,70---00
3.Dennis Lillee10 (60)31431,40---00
4.Len Pascoe4 (24)12315,75---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 75, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bruce Lairdlke d Richard Hadlee10270037,03
2.Rod Marsh kd Lance Cairns350060,00
3.
John Dysonn26533049,05
4.
Greg Chappell (k)n24444054,54
Kim Hughesnks-----
Graeme Woodnks-----
Allan Bordernks-----
Dennis Lilleenks-----
Jeff Thomsonnks-----
Len Pascoenks-----
Terry Aldermannks-----
Extrák5 testet érintve mellé, 5 rossz, 2 széles12
Összesen75

Kapuvesztések: 1-4 (Rod Marsh), 2-28 (Bruce Laird)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Hadlee8.3 (51)22512,94---00
2.Lance Cairns4 (24)11213,00---00
3.Gary Troup6 (36)12303,83---00
4.Martin Snedden2 (12)1301,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének