Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

138. ENN (Karib-térség - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m742

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 189 (50/50 j)

Ausztrália: 168/7 (43.1/43.1 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 5 futással (módosított cél Ausztrália számára: 164)

Időpont: 1982. január 19.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 50

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

A mérkőzés embere: Andy Roberts (Karib-térség)(?)1. jr: 9 futás
2. jr: 3 kapu, 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgekd Dennis Lillee120050,00
2.Desmond Hayneskd Mick Malone5290017,24
3.Viv Richards (k)kd Jeff Thomson64946068,08
4.Larry Gomese Rod Marsh d Len Pascoe3140021,42
5.Faoud Bacchuse Kim Hughes d Mick Malone20391051,28
6.Jeff Dujon kd Jeff Thomson30562053,57
7.
Malcolm Marshalln32431074,41
8.Andy Robertse Graeme Wood d Len Pascoe9131069,23
9.Michael Holdinge Rod Marsh d Len Pascoe01000,00
10.Sylvester Clarkekd Dennis Lillee161020160,00
11.Joel Garnerkif230066,66
Extrák5 testet érintve mellé, 1 rossz, 1 széles7
Összesen189

Kapuvesztések: 1-2 (Gordon Greenidge), 2-23 (Desmond Haynes), 3-40 (Larry Gomes), 4-79 (Faoud Bacchus), 5-103 (Viv Richards), 6-137 (Jeff Dujon), 7-155 (Andy Roberts), 8-156 (Michael Holding), 9-182 (Sylvester Clarke), 10-189 (Joel Garner)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)04724,70---00
2.Jeff Thomson10 (60)13623,59---00
3.Len Pascoe10 (60)04434,39---00
4.Mick Malone10 (60)12722,70---00
5.Greg Chappell10 (60)02802,80---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 164, méghozzá 43.1 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woode Andy Roberts d Michael Holding170014,28
2.Rick Darlinge Sylvester Clarke d Andy Roberts34613055,73
3.John Dysonkd Joel Garner37752049,33
4.Greg Chappell (k)lke d Andy Roberts02000,00
5.Kim Hugheskd Andy Roberts25560044,64
6.
Allan Bordern30463065,21
7.Rod Marsh e Gordon Greenidge d Malcolm Marshall12161075,00
8.Dennis Lilleekd Michael Holding6410150,00
9.
Len Pascoen01000,00
Jeff Thomsonnks-----
Mick Malonenks-----
Extrák16 testet érintve mellé, 2 rossz, 5 széles23
Összesen168

Kapuvesztések: 1-6 (Graeme Wood), 2-57 (Rick Darling), 3-61 (Greg Chappell), 4-97 (John Dyson), 5-125 (Kim Hughes), 6-144 (Rod Marsh), 7-157 (Dennis Lillee)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Michael Holding6.1 (37)03425,51---00
2.Sylvester Clarke10 (60)12002,00---00
3.Malcolm Marshall10 (60)04314,30---00
4.Andy Roberts10 (60)31531,50---00
5.Joel Garner7 (42)03314,71---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének