Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

121. ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m681

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 236/8 (55/55 j)

Anglia: 165 (46.5/55 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 71 futással

Időpont: 1981. június 8.

Helyszín: Headingleyi krikettpálya (Leeds)

A mérkőzés embere: Graeme Wood (Ausztrália)(?)1. jr: 108 futás
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woodkif1081508072,00
2.John Dysone Graham Gooch d Mike Hendrick22483045,83
3.Graham Yallopkif48902053,33
4.Kim Hughes (k)e Mike Gatting d Robin Jackman01000,00
5.Allan Bordere Robin Jackman d Bob Willis591055,55
6.Rod Marsh e Geoff Humpage d Ian Botham120050,00
7.Trevor Chappelle Graham Gooch d Bob Willis14231060,86
8.Geoff Lawsonkif890088,88
9.
Dennis Lilleen0000-
Rodney Hoggnks-----
Terry Aldermannks-----
Extrák27 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles30
Összesen236

Kapuvesztések: 1-43 (John Dyson), 2-173 (Graham Yallop), 3-173 (Kim Hughes), 4-187 (Allan Border), 5-189 (Rod Marsh), 6-216 (Trevor Chappell), 7-236 (Geoff Lawson), 8-236 (Graeme Wood)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis11 (66)13523,18---00
2.Ian Botham11 (66)24213,81---00
3.Mike Hendrick11 (66)33112,81---00
4.Graham Gooch11 (66)05004,54---00
5.Robin Jackman11 (66)14814,36---00

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 237, méghozzá 55 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graham Gooche Rod Marsh d Geoff Lawson37675055,22
2.Geoff Boycotte Rod Marsh d Rodney Hogg4210200,00
3.Mike Gattinge Rod Marsh d Rodney Hogg32556058,18
4.David Gowerkd Terry Alderman5170029,41
5.Jim Lovekd Trevor Chappell3210014,28
6.Peter Willeye Rod Marsh d Rodney Hogg42664063,63
7.Ian Botham (k)e Kim Hughes d Trevor Chappell5130038,46
8.Geoff Humpage e Allan Border d Terry Alderman6140042,85
9.Robin Jackmankd Trevor Chappell14221063,63
10.
Bob Willisn270028,57
11.Mike Hendricke Rod Marsh d Rodney Hogg02000,00
Extrák10 mellé, 4 rossz, 1 széles15
Összesen165

Kapuvesztések: 1-5 (Geoff Boycott), 2-71 (Mike Gatting), 3-80 (David Gower), 4-89 (Graham Gooch), 5-95 (Jim Love), 6-106 (Ian Botham), 7-133 (Geoff Humpage), 8-160 (Peter Willey), 9-164 (Robin Jackman), 10-165 (Mike Hendrick)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Rodney Hogg8.5 (53)12943,28---00
2.Dennis Lillee7 (42)03705,28---00
3.Geoff Lawson11 (66)33413,09---00
4.Terry Alderman11 (66)31921,72---00
5.Trevor Chappell9 (54)03133,44---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének