Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

16. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m67

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 551 (311 j)

Anglia: 346 (198 j), 85/2 (26 j)

Továbbjátszás: Anglia továbbjátszásra kényszerült

Eredmény: Döntetlen

Időpont: 1884. augusztus 11. - 1884. augusztus 13.

Tervezett játéknapok száma: 3

Helyszín: The Oval (London)

Dobások játszmánként: 4

Megjegyzés: Most először fordult elő a tesztben, hogy egy játékrészben egy csapat mind a 11 játékosa dobott. Billy Murdoch 211 pontja világcsúcsdöntést jelentett.

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alec Bannermane Walter Read d Ted Peate481050,00
2.Percy McDonnelle George Ulyett d Ted Peate10316814061,30
3.Billy Murdoch (k)e Ted Peate d Billy Barnes21152524040,19
4.Tup Scotte Alfred Lyttelton d Billy Barnes10221615047,22
5.George Giffene Allan Steel d George Ulyett32942034,04
6.George Bonnore Walter Read d William Gilbert Grace8290027,58
7.Billy Midwintere William Gilbert Grace d Alfred Lyttelton30944031,91
8.Jack Blackham lke d Alfred Lyttelton31653047,69
9.
Joey Palmern8310025,80
10.Frederick Spofforthkd Alfred Lyttelton491044,44
11.Harry Boylee Lord Harris d Alfred Lyttelton150020,00
Extrák7 mellé, 10 testet érintve mellé17
Összesen551

Kapuvesztések: 1-15 (Alec Bannerman), 2-158 (Percy McDonnell), 3-365 (Tup Scott), 4-432 (George Giffen), 5-454 (George Bonnor), 6-494 (Billy Murdoch), 7-532 (Billy Midwinter), 8-545 (Jack Blackham), 9-549 (Frederick Spofforth), 10-551 (Harry Boyle)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted Peate63 (252)259922,35---00
2.George Ulyett56 (224)249612,57---00
3.Allan Steel34 (136)77103,13---00
4.Billy Barnes52 (208)258122,33---00
5.Dick Barlow50 (200)227202,16---00
6.William Gilbert Grace24 (96)142311,43---00
7.Walter Read7 (28)03607,71---00
8.William Scotton5 (20)12006,00---00
9.Lord Harris5 (20)11504,50---00
10.Alfred Lyttelton12 (48)51942,37---00
11.Arthur Shrewsbury3 (12)2201,00---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.William Gilbert Gracekif19323059,37
2.William Scottone Tup Scott d George Giffen903759024,00
3.Billy Barnese Billy Midwinter d Frederick Spofforth19312061,29
4.Arthur Shrewsburye Jack Blackham d Billy Midwinter10332030,30
5.Allan Steellke d Joey Palmer31733042,46
6.George Ulyette Alec Bannerman d Joey Palmer10310032,25
7.Dick Barlowe Billy Murdoch d Joey Palmer01000,00
8.Lord Harris (k)lke d Joey Palmer14351040,00
9.Alfred Lyttelton kd Frederick Spofforth8270029,62
10.Walter Readkd Harry Boyle11715520075,48
11.
Ted Peaten4210200,00
Extrák8 mellé, 7 testet érintve mellé, 3 rossz, 6 széles24
Összesen346

Kapuvesztések: 1-32 (William Gilbert Grace), 2-60 (Billy Barnes), 3-75 (Arthur Shrewsbury), 4-120 (Allan Steel), 5-136 (George Ulyett), 6-136 (Dick Barlow), 7-160 (Lord Harris), 8-181 (Alfred Lyttelton), 9-332 (William Scotton), 10-346 (Walter Read)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.George Bonnor13 (52)43303,80---00
2.Joey Palmer54 (216)199042,50---00
3.Frederick Spofforth58 (232)318122,09---00
4.Harry Boyle13 (52)72412,76---00
5.Billy Midwinter31 (124)164111,98---00
6.George Giffen26 (104)133612,07---00
7.Tup Scott3 (12)01708,50---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Dick Barlown21462045,65
2.Alfred Lyttelton kd Harry Boyle171310130,76
3.Arthur Shrewsburye Tup Scott d George Giffen373380112,12
4.
Lord Harris (k)n6120050,00
William Gilbert Gracenks-----
William Scottonnks-----
Billy Barnesnks-----
Allan Steelnks-----
George Ulyettnks-----
Walter Readnks-----
Ted Peatenks-----
Extrák3 mellé, 1 testet érintve mellé4
Összesen85

Kapuvesztések: 1-22 (Alfred Lyttelton), 2-73 (Arthur Shrewsbury)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joey Palmer2 (8)1201,50---00
2.Frederick Spofforth6 (24)21403,50---00
3.Harry Boyle8 (32)13216,00---00
4.Billy Midwinter3 (12)01507,50---00
5.George Giffen7 (28)11813,85---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének