Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

114. ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m660

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 215/8 (50/50 j)

Ausztrália: 218/4 (47.4/50 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 6 kapuval (14 dobás maradt)

Időpont: 1981. február 3.

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

A mérkőzés embere: Greg Chappell (Ausztrália)(?)1. jr: 1 kapu
2. jr: 87 futás

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Allan Border d Trevor Chappell57882064,77
2.Bruce Edgarkif38760050,00
3.Geoff Howarth (k)e Martin Kent d Rodney Hogg46553083,63
4.Mark Burgesskd Greg Chappell20340058,82
5.Richard Hadleee Allan Border d Dennis Lillee15200075,00
6.John Parkere Rod Marsh d Dennis Lillee12131092,30
7.Paul McEwane Rodney Hogg d Dennis Lillee470057,14
8.Lance Cairnskd Len Pascoe7110063,63
9.
Ian Smith n230066,66
Martin Sneddennks-----
Ewen Chatfieldnks-----
Extrák9 testet érintve mellé, 5 rossz14
Összesen215

Kapuvesztések: 1-90 (John Wright), 2-119 (Bruce Edgar), 3-171 (Geoff Howarth), 4-177 (Mark Burgess), 5-200 (John Parker), 6-201 (Richard Hadlee), 7-210 (Lance Cairns), 8-215 (Paul McEwan)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)22732,70---00
2.Rodney Hogg10 (60)04614,60---00
3.Len Pascoe10 (60)05115,09---00
4.Greg Chappell10 (60)13613,59---00
5.Trevor Chappell10 (60)04114,09---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 216, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woodkif34782043,58
2.Allan Borderkd Martin Snedden19303063,33
3.Greg Chappell (k)kd Martin Snedden871025085,29
4.Kim Hugheskd Martin Snedden47573082,45
5.
Rod Marsh n181701105,88
6.
Martin Kentn4310133,33
Doug Waltersnks-----
Trevor Chappellnks-----
Dennis Lilleenks-----
Rodney Hoggnks-----
Len Pascoenks-----
Extrák8 testet érintve mellé, 1 széles9
Összesen218

Kapuvesztések: 1-37 (Allan Border), 2-89 (Graeme Wood), 3-188 (Kim Hughes), 4-209 (Greg Chappell)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ewen Chatfield10 (60)13003,00---00
2.Richard Hadlee8.4 (52)14304,96---00
3.Martin Snedden9 (54)02733,00---00
4.Paul McEwan10 (60)15805,80---00
5.Mark Burgess10 (60)05105,09---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének