Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

107. ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m646

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 220/8 (50/50 j)

Ausztrália: 219/7 (50/50 j)

Eredmény: Új-Zéland nyert 1 futással

Időpont: 1981. január 13.

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

A mérkőzés embere: John Wright (Új-Zéland)(?)1. jr: 78 futás
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Trevor Chappell d Greg Chappell781359057,77
2.Bruce Edgarkd Rodney Hogg04000,00
3.Geoff Howarth (k)lke d Len Pascoe20222090,90
4.John Parkere Len Pascoe d Trevor Chappell23453051,11
5.Mark Burgesse Doug Walters d Shaun Graf14181077,77
6.Jeremy Coneye Rod Marsh d Len Pascoe18222081,81
7.Richard Hadleee Rodney Hogg d Shaun Graf9190047,36
8.Lance Cairnskd Len Pascoe780087,50
9.
Ian Smith n231911121,05
10.
Martin Sneddenn8150053,33
Ewen Chatfieldnks-----
Extrák16 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles20
Összesen220

Kapuvesztések: 1-2 (Bruce Edgar), 2-30 (Geoff Howarth), 3-75 (John Parker), 4-105 (Mark Burgess), 5-134 (Jeremy Coney), 6-176 (John Wright), 7-181 (Richard Hadlee), 8-191 (Lance Cairns)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)22702,70---00
2.Rodney Hogg8 (48)04015,00---00
3.Len Pascoe10 (60)03733,70---00
4.Greg Chappell9 (54)23513,88---00
5.Shaun Graf10 (60)04024,00---00
6.Trevor Chappell3 (18)02117,00---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 221, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Allan Borderkd Ewen Chatfield8211038,09
2.Graeme Woode Ian Smith d Jeremy Coney37673055,22
3.Greg Chappell (k)e Jeremy Coney d Lance Cairns30441068,18
4.Kim Hughese Ian Smith d Martin Snedden21350060,00
5.
Doug Waltersn50724069,44
6.Trevor Chappellkif05000,00
7.Rod Marsh e Ian Smith d Richard Hadlee494840102,08
8.Shaun Grafkif7100070,00
Dennis Lilleenks-----
Rodney Hoggnks-----
Len Pascoenks-----
Extrák3 mellé, 12 testet érintve mellé, 1 rossz, 1 széles17
Összesen219

Kapuvesztések: 1-18 (Allan Border), 2-74 (Graeme Wood), 3-90 (Greg Chappell), 4-122 (Kim Hughes), 5-123 (Trevor Chappell), 6-201 (Rod Marsh), 7-219 (Shaun Graf)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Hadlee10 (60)14614,60---00
2.Ewen Chatfield10 (60)22612,60---00
3.Jeremy Coney10 (60)04114,09---00
4.Lance Cairns10 (60)14814,80---00
5.Martin Snedden10 (60)04114,09---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének