Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

82. ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m561

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 194/6 (47/47 j)

Anglia: 195/6 (45.1/47 j)

Eredmény: Anglia nyert 4 kapuval (11 dobás maradt)

Időpont: 1979. december 26.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 50

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

A mérkőzés embere: Geoff Boycott (Anglia)(?)1. jr: -
2. jr: 86 futás, nem esett ki

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bruce Lairdkd Ian Botham6270022,22
2.Julien Wienere David Bairstow d Ian Botham2140014,28
3.Allan Bordere David Gower d Graham Gooch22532041,50
4.Greg Chappell (k)kif52823063,41
5.Kim Hugheskd Bob Willis23390158,97
6.
Ian Chappelln605060120,00
7.Rod Marsh e David Bairstow d Graham Dilley10130176,92
8.
Dennis Lilleen240050,00
Rodney Hoggnks-----
Geoff Dymocknks-----
Len Pascoenks-----
Extrák3 mellé, 10 testet érintve mellé, 4 rossz17
Összesen194

Kapuvesztések: 1-5 (Julien Wiener), 2-21 (Bruce Laird), 3-50 (Allan Border), 4-109 (Kim Hughes), 5-135 (Greg Chappell), 6-179 (Rod Marsh)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham Dilley10 (60)13213,20---00
2.Ian Botham9 (54)13323,66---00
3.Bob Willis10 (60)13813,80---00
4.Derek Underwood10 (60)23603,59---00
5.Graham Gooch8 (48)03814,75---00

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 195, méghozzá 47 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graham Goochlke d Rodney Hogg29354082,85
2.
Geoff Boycottn861346064,17
3.Peter Willeykd Len Pascoe51775066,23
4.David Gowere Rod Marsh d Rodney Hogg2120016,66
5.Derek Randalle Greg Chappell d Len Pascoe150020,00
6.Ian Bothamlke d Rodney Hogg6100160,00
7.Mike Brearley (k)e Rod Marsh d Rodney Hogg03000,00
8.
David Bairstow n780087,50
Graham Dilleynks-----
Derek Underwoodnks-----
Bob Willisnks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 11 rossz, 1 széles13
Összesen195

Kapuvesztések: 1-41 (Graham Gooch), 2-152 (Peter Willey), 3-157 (David Gower), 4-170 (Derek Randall), 5-179 (Ian Botham), 6-179 (Mike Brearley)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)04704,70---00
2.Len Pascoe10 (60)22822,80---00
3.Rodney Hogg10 (60)04644,60---00
4.Geoff Dymock10 (60)13803,80---00
5.Greg Chappell5.1 (31)02304,45---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének