Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

76. ENN (Anglia - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m534

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Anglia: 211/8 (50/50 j)

Karib-térség: 196 (47/47 j)

Eredmény: Anglia nyert 2 futással (módosított cél a Karib-térség számára: 199)

Időpont: 1979. november 28.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 50

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

A mérkőzés embere: Peter Willey (Anglia)(?)1. jr: 58 futás, nem esett ki
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Derek Randalle Derick Parry d Joel Garner49802061,25
2.Mike Brearley (k)e Gordon Greenidge d Derick Parry25632039,68
3.David Gowerkd Colin Croft44584075,86
4.Graham Gooche és d Derick Parry250040,00
5.
Peter Willeyn58673086,56
6.Ian Bothamkd Joel Garner11191057,89
7.David Bairstow e Deryck Murray d Joel Garner02000,00
8.Geoff Millerkd Andy Roberts460066,66
9.Graham Dilleykif120050,00
Derek Underwoodnks-----
Bob Willisnks-----
Extrák4 mellé, 13 testet érintve mellé17
Összesen211

Kapuvesztések: 1-79 (Mike Brearley), 2-88 (Derek Randall), 3-91 (Graham Gooch), 4-160 (David Gower), 5-195 (Ian Botham), 6-195 (David Bairstow), 7-210 (Geoff Miller), 8-211 (Graham Dilley)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts9 (54)03714,11---00
2.Michael Holding9 (54)04705,22---00
3.Colin Croft10 (60)03413,40---00
4.Joel Garner10 (60)03133,10---00
5.Derick Parry10 (60)03523,50---00
6.Alvin Kallicharran2 (12)01005,00---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 199, méghozzá 47 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Bob Willis d Geoff Miller42526180,76
2.Desmond Hayneskd Graham Dilley4240016,66
3.Lawrence Rowelke d Bob Willis60895067,41
4.Alvin Kallicharrankif44673065,67
5.Clive Lloyd (k)e Mike Brearley d Bob Willis451080,00
6.Deryck Murray e David Gower d Derek Underwood360050,00
7.Derick Parrykd Derek Underwood450080,00
8.Andy Robertse Derek Randall d Derek Underwood161610100,00
9.
Joel Garnern8130161,53
10.Michael Holdinge David Gower d Derek Underwood01000,00
11.Colin Croftkd Ian Botham3300100,00
Extrák1 mellé, 7 testet érintve mellé8
Összesen196

Kapuvesztések: 1-19 (Desmond Haynes), 2-68 (Gordon Greenidge), 3-133 (Lawrence Rowe), 4-143 (Clive Lloyd), 5-148 (Deryck Murray), 6-155 (Derick Parry), 7-177 (Andy Roberts), 8-186 (Alvin Kallicharran), 9-186 (Michael Holding), 10-196 (Colin Croft)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham Dilley6 (36)22113,50---00
2.Ian Botham7 (42)12613,71---00
3.Derek Underwood10 (60)04444,39---00
4.Geoff Miller10 (60)03313,30---00
5.Peter Willey8 (48)02903,62---00
6.Bob Willis6 (36)03525,83---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének