Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

53. ENN (Anglia - Új-Zéland)

Krikett.Sport-azonosító: m473

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 278/5 (55/55 j)

Új-Zéland: 152 (41.2/55 j)

Eredmény: Anglia nyert 126 futással

Időpont: 1978. július 17.

Helyszín: Old Trafford (Manchester)

A mérkőzés embere: Clive Radley (Anglia)(?)1. jr: 117 futás, nem esett ki
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mike Brearley (k)e Jock Edwards d Brendon Bracewell27583046,55
2.Graham Goochkif02000,00
3.
Clive Radleyn11714011083,57
4.David Gowerkif50807062,50
5.Derek Randallkif414041102,49
6.Ian Bothame Bruce Edgar d Richard Hadlee341331261,53
Geoff Millernks-----
Bob Taylor nks-----
Phil Edmondsnks-----
John Levernks-----
Bob Willisnks-----
Extrák6 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles9
Összesen278

Kapuvesztések: 1-0 (Graham Gooch), 2-44 (Mike Brearley), 3-149 (David Gower), 4-238 (Derek Randall), 5-278 (Ian Botham)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Hadlee11 (66)17016,36---00
2.Richard Collinge11 (66)04804,36---00
3.Brendon Bracewell11 (66)04113,72---00
4.Bevan Congdon11 (66)22602,36---00
5.Lance Cairns11 (66)08407,63---00

2. játékrész

Ütés (Új-Zéland, cél: 279, méghozzá 55 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrightkd Ian Botham30583051,72
2.Bruce Edgarkif31753041,33
3.Geoff Howarthl Bob Taylor d Phil Edmonds12292041,37
4.Jock Edwards e Derek Randall d Geoff Miller03000,00
5.Mark Burgess (k)e Bob Taylor d Bob Willis02000,00
6.Bevan Congdone Derek Randall d Phil Edmonds221009,52
7.Richard Hadleee David Gower d Geoff Miller160016,66
8.Lance Cairnse Ian Botham d Phil Edmonds604344139,53
9.Richard Collingee Graham Gooch d John Lever370042,85
10.
Brendon Bracewelln04000,00
11.John Parkers-----
Extrák7 mellé, 6 testet érintve mellé13
Összesen152

Kapuvesztések: 1-44 (John Wright), 2-80 (Bruce Edgar), 3-80 (Jock Edwards), 4-84 (Mark Burgess), 5-84 (Geoff Howarth), 6-85 (Richard Hadlee), 7-88 (Bevan Congdon), 8-133 (Richard Collinge), 9-152 (Lance Cairns)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis9 (54)52112,33---00
2.John Lever7 (42)02814,00---00
3.Geoff Miller11 (66)42722,45---00
4.Ian Botham7 (42)02413,42---00
5.Phil Edmonds7.2 (44)13935,31---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének