Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

255. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m470

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 358 (113.6 j), 256 (116.6 j)

Ausztrália: 234 (85.6 j), 58 (12.3 j)

Eredmény: Anglia nyert 322 futással

Időpont: 1936. december 4. - 1936. december 9.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Brisbane-i krikettpálya (Brisbane)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Stan Worthingtone Bert Oldfield d Ernie McCormick01000,00
2.Charlie Barnette Bert Oldfield d Bill O’Reilly6915311145,09
3.Arthur Fagge Bert Oldfield d Ernie McCormick4280014,28
4.Wally Hammonde Ray Robinson d Ernie McCormick01000,00
5.Maurice Leylandkd Frank Ward12629011043,44
6.Les Ames e Arthur Chipperfield d Frank Ward24663036,36
7.Joe Hardstaffe Stan McCabe d Bill O’Reilly431486029,05
8.Walter Robinse (helyettesítő) d Bill O’Reilly38517074,50
9.Gubby Allen (k)e Stan McCabe d Bill O’Reilly35984135,71
10.Hedley Veritye Morris Sievers d Bill O’Reilly7671010,44
11.
Bill Vocen4110036,36
Extrák1 mellé, 3 testet érintve mellé, 4 rossz8
Összesen358

Kapuvesztések: 1-0 (Stan Worthington), 2-20 (Arthur Fagg), 3-20 (Wally Hammond), 4-119 (Charlie Barnett), 5-162 (Les Ames), 6-252 (Maurice Leyland), 8-311 (Walter Robins), 9-343 (Hedley Verity), 10-358 (Gubby Allen)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ernie McCormick8 (64)12632,43---00
2.Morris Sievers16 (128)54201,96---00
3.Bill O’Reilly40.6 (326)1310251,87---00
4.Frank Ward36 (288)313822,87---00
5.Arthur Chipperfield11 (88)33202,18---00
6.Stan McCabe2 (16)01003,75---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Fingletonkd Hedley Verity1003106032,25
2.Jack Badcockkd Gubby Allen8101080,00
3.Don Bradman (k)e Stan Worthington d Bill Voce38575066,66
4.Stan McCabee Charlie Barnett d Bill Voce511286039,84
5.Ray Robinsone Wally Hammond d Bill Voce270028,57
6.Arthur Chipperfielde Les Ames d Bill Voce7610011,47
7.Morris Sieverskd Gubby Allen8710011,26
8.Bert Oldfield e Les Ames d Bill Voce6340017,64
9.Bill O’Reillye Maurice Leyland d Bill Voce360050,00
10.Frank Warde d Gubby Allen03000,00
11.
Ernie McCormickn140025,00
Extrák4 mellé, 1 testet érintve mellé, 5 rossz10
Összesen234

Kapuvesztések: 1-13 (Jack Badcock), 2-89 (Don Bradman), 3-166 (Stan McCabe), 4-176 (Ray Robinson), 5-202 (Arthur Chipperfield), 6-220 (Jack Fingleton), 7-229 (Morris Sievers), 8-231 (Bert Oldfield), 9-231 (Frank Ward), 10-234 (Bill O’Reilly)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Gubby Allen16 (128)27133,32---00
2.Bill Voce20.6 (166)54161,48---00
3.Wally Hammond4 (32)01202,25---00
4.Hedley Verity28 (224)115211,39---00
5.Walter Robins17 (136)04802,11---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Stan Worthingtonl Bert Oldfield d Stan McCabe8231034,78
2.Charlie Barnette Jack Badcock d Frank Ward26954027,36
3.Arthur Faggl Bert Oldfield d Frank Ward271461018,49
4.Wally Hammondskd d Frank Ward251195021,00
5.Maurice Leylande Don Bradman d Frank Ward331411023,40
6.Les Ames kd Morris Sievers9212042,85
7.Gubby Allen (k)e Jack Fingleton d Morris Sievers682058033,17
8.Joe Hardstaffl Bert Oldfield d Frank Ward20783025,64
9.Walter Robinse Arthur Chipperfield d Frank Ward06000,00
10.Hedley Veritylke d Morris Sievers19912020,87
11.
Bill Vocen2110018,18
Extrák14 mellé, 4 testet érintve mellé, 1 rossz19
Összesen256

Kapuvesztések: 1-17 (Stan Worthington), 2-50 (Charlie Barnett), 3-82 (Arthur Fagg), 4-105 (Wally Hammond), 5-122 (Les Ames), 6-144 (Maurice Leyland), 8-205 (Walter Robins), 9-247 (Hedley Verity), 10-256 (Gubby Allen)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Morris Sievers19.6 (158)92931,10---00
2.Bill O’Reilly35 (280)155901,26---00
3.Frank Ward46 (368)1610261,66---00
4.Arthur Chipperfield10 (80)23302,47---00
5.Stan McCabe6 (48)11411,75---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 381):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Fingletonkd Bill Voce01000,00
2.Jack Badcocke Arthur Fagg d Gubby Allen05000,00
3.Morris Sieverse Bill Voce d Gubby Allen5220022,72
4.Bert Oldfield kd Bill Voce10282035,71
5.Don Bradman (k)e Arthur Fagg d Gubby Allen02000,00
6.Stan McCabee Maurice Leyland d Gubby Allen781087,50
7.Ray Robinsone Wally Hammond d Bill Voce3300100,00
8.
Arthur Chipperfieldn261840144,44
9.Bill O’Reillykd Gubby Allen05000,00
10.Frank Wardkd Bill Voce115006,66
11.Ernie McCormicks-----
Extrák6 rossz6
Összesen58

Kapuvesztések: 1-0 (Jack Fingleton), 2-3 (Jack Badcock), 3-7 (Morris Sievers), 4-7 (Don Bradman), 5-16 (Stan McCabe), 6-20 (Ray Robinson), 7-35 (Bert Oldfield), 8-41 (Bill O’Reilly), 9-58 (Frank Ward)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bill Voce6.3 (51)01641,88---00
2.Gubby Allen6 (48)03654,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének