Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

224. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m420

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 435 (108.2 j), 182 (54.4 j)

Anglia: 454 (171.2 j), 168/2 (71.2 j)

Eredmény: Anglia nyert 8 kapuval

Időpont: 1933. február 23. - 1933. február 28.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Vic Richardsone Douglas Jardine d Harold Larwood05000,00
2.Bill Woodfull (k)kd Harold Larwood14590023,72
3.Don Bradmankd Harold Larwood48567085,71
4.Leo O’Briene Harold Larwood d Bill Voce61887069,31
5.Stan McCabee Wally Hammond d Hedley Verity7312911056,58
6.Len Darlingkd Hedley Verity851298065,89
7.Bert Oldfield kif52964054,16
8.Perker Leee Douglas Jardine d Hedley Verity42447095,45
9.Bill O’Reillykd Gubby Allen19271070,37
10.
Harry Alexandern171720100,00
11.Bert Ironmongerkd Harold Larwood140025,00
Extrák13 mellé, 9 testet érintve mellé, 1 széles23
Összesen435

Kapuvesztések: 1-0 (Vic Richardson), 2-59 (Bill Woodfull), 3-64 (Don Bradman), 4-163 (Leo O’Brien), 5-244 (Stan McCabe), 6-328 (Len Darling), 7-385 (Perker Lee), 8-414 (Bert Oldfield), 9-430 (Bill O’Reilly), 10-435 (Bert Ironmonger)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood32.2 (194)109843,03---00
2.Bill Voce24 (144)48013,33---00
3.Gubby Allen25 (150)112815,12---00
4.Wally Hammond8 (48)03204,00---00
5.Hedley Verity17 (102)36233,64---00
6.Bob Wyatt2 (12)01206,00---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Douglas Jardine (k)e Bert Oldfield d Bill O’Reilly18501036,00
2.Herbert Sutcliffee Vic Richardson d Bill O’Reilly561374040,87
3.Wally Hammondlke d Perker Lee10120512049,26
4.Harold Larwoode Bert Ironmonger d Perker Lee9814810166,21
5.Maurice Leylandkif42876048,27
6.Bob Wyatte Bert Ironmonger d Bill O’Reilly511965026,02
7.Les Ames kif4270014,81
8.Eddie Paynterkd Perker Lee9291031,03
9.Gubby Allene Don Bradman d Perker Lee481046046,15
10.Hedley Veritye Bert Oldfield d Harry Alexander4140028,57
11.
Bill Vocen7350020,00
Extrák7 mellé, 7 testet érintve mellé, 2 rossz16
Összesen454

Kapuvesztések: 1-31 (Douglas Jardine), 2-153 (Herbert Sutcliffe), 3-245 (Wally Hammond), 4-310 (Harold Larwood), 5-330 (Maurice Leyland), 6-349 (Les Ames), 7-374 (Eddie Paynter), 8-418 (Bob Wyatt), 9-434 (Hedley Verity), 10-454 (Gubby Allen)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Alexander35 (210)112913,68---00
2.Stan McCabe12 (72)12702,25---00
3.Bill O’Reilly45 (270)710032,22---00
4.Bert Ironmonger31 (186)136402,06---00
5.Perker Lee40.2 (242)1111142,75---00
6.Len Darling7 (42)5300,42---00
7.Don Bradman1 (6)0404,00---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Vic Richardsone Gubby Allen d Harold Larwood02000,00
2.Bill Woodfull (k)kd Gubby Allen671685039,88
3.Don Bradmankd Hedley Verity716990102,89
4.Leo O’Briene Hedley Verity d Bill Voce5200025,00
5.Stan McCabee Douglas Jardine d Bill Voce461066,66
6.Len Darlinge Bob Wyatt d Hedley Verity7131053,84
7.Bert Oldfield e Bob Wyatt d Hedley Verity5250020,00
8.Perker Leekd Gubby Allen15212071,42
9.Bill O’Reillykd Hedley Verity130033,33
10.Harry Alexanderlke d Hedley Verity01000,00
11.
Bert Ironmongern03000,00
Extrák4 mellé, 3 rossz7
Összesen182

Kapuvesztések: 1-0 (Vic Richardson), 2-115 (Don Bradman), 3-135 (Leo O’Brien), 4-139 (Stan McCabe), 5-148 (Len Darling), 6-161 (Bert Oldfield), 7-177 (Bill Woodfull), 8-178 (Bill O’Reilly), 9-178 (Harry Alexander), 10-182 (Perker Lee)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood11 (66)04414,00---00
2.Bill Voce10 (60)03423,40---00
3.Gubby Allen11.4 (70)25424,62---00
4.Wally Hammond3 (18)01003,33---00
5.Hedley Verity19 (114)93351,73---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 164):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Douglas Jardine (k)e Vic Richardson d Bert Ironmonger24572042,10
2.
Bob Wyattn612154028,37
3.Maurice Leylandkd Bert Ironmonger016000,00
4.
Wally Hammondn751406253,57
Herbert Sutcliffenks-----
Harold Larwoodnks-----
Les Ames nks-----
Eddie Paynternks-----
Gubby Allennks-----
Hedley Veritynks-----
Bill Vocenks-----
Extrák6 mellé, 1 testet érintve mellé, 1 rossz8
Összesen168

Kapuvesztések: 1-43 (Douglas Jardine), 2-43 (Maurice Leyland)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Alexander11 (66)22502,27---00
2.Stan McCabe5 (30)21002,00---00
3.Bill O’Reilly15 (90)53202,13---00
4.Bert Ironmonger26 (156)123421,30---00
5.Perker Lee12.2 (74)35204,21---00
6.Len Darling2 (12)0703,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének