Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

179. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m340

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 334 (183.1 j), 383 (200.4 j)

Ausztrália: 369 (160 j), 336 (151.5 j)

Eredmény: Anglia nyert 12 futással

Időpont: 1929. február 1. - 1929. február 8.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Jack Ryder d Stork Hendry742242033,03
2.Herbert Sutcliffel Bert Oldfield d Clarrie Grimmett642126030,18
3.
Wally Hammondn11937417031,81
4.Douglas Jardinelke d Clarrie Grimmett131003,22
5.Patsy Hendrenkd Don Blackie13350037,14
6.Percy Chapman (k)e Ted a’Beckett d Jack Ryder39742052,70
7.George Duckworth e Jack Ryder d Clarrie Grimmett558008,62
8.Harold Larwoodkd Stork Hendry370042,85
9.George Gearykif364004,68
10.Maurice Tatekd Clarrie Grimmett270028,57
11.Jack Whitee Jack Ryder d Clarrie Grimmett013000,00
Extrák3 mellé, 7 testet érintve mellé, 1 széles11
Összesen334

Kapuvesztések: 1-143 (Jack Hobbs), 2-143 (Herbert Sutcliffe), 3-149 (Douglas Jardine), 4-179 (Patsy Hendren), 5-246 (Percy Chapman), 6-263 (George Duckworth), 7-270 (Harold Larwood), 8-308 (George Geary), 9-312 (Maurice Tate), 10-334 (Jack White)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted a’Beckett31 (186)84401,41---00
2.Stork Hendry31 (186)144921,58---00
3.Clarrie Grimmett52.1 (313)1210251,95---00
4.Ron Oxenham35 (210)145101,45---00
5.Don Blackie29 (174)65711,96---00
6.Jack Ryder5 (30)12014,00---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfulle George Duckworth d Maurice Tate150020,00
2.Archie Jacksonlke d Jack White16433115049,54
3.Stork Hendrye George Duckworth d Harold Larwood250040,00
4.Alan Kippaxkd Jack White3260011,53
5.Jack Ryder (k)lke d Jack White631613039,13
6.Don Bradmane Harold Larwood d Maurice Tate40992040,40
7.Ted a’Beckettskd d Jack White361403025,71
8.Ron Oxenhame Percy Chapman d Jack White15720020,83
9.Bert Oldfield kd Maurice Tate32673047,76
10.Clarrie Grimmettkd Maurice Tate442009,52
11.
Don Blackien3120025,00
Extrák5 testet érintve mellé, 1 széles6
Összesen369

Kapuvesztések: 1-1 (Bill Woodfull), 2-6 (Stork Hendry), 3-19 (Alan Kippax), 4-145 (Jack Ryder), 5-227 (Don Bradman), 6-287 (Archie Jackson), 7-323 (Ron Oxenham), 8-336 (Ted a’Beckett), 9-365 (Clarrie Grimmett), 10-369 (Bert Oldfield)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood37 (222)69212,48---00
2.Maurice Tate42 (252)107741,83---00
3.Jack White60 (360)1613052,16---00
4.George Geary12 (72)33202,66---00
5.Wally Hammond9 (54)13203,55---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Bert Oldfield d Stork Hendry1100010,00
2.Herbert Sutcliffee Bert Oldfield d Ted a’Beckett17351048,57
3.Wally Hammonde és d Jack Ryder17760317029,35
4.Douglas Jardinee Bill Woodfull d Ron Oxenham9837810025,92
5.Patsy Hendrene Don Bradman d Don Blackie11201055,00
6.Percy Chapman (k)e Bill Woodfull d Don Blackie08000,00
7.Harold Larwoodlke d Ron Oxenham581062,50
8.George Gearye és d Clarrie Grimmett6370016,21
9.Maurice Tatelke d Ron Oxenham47503194,00
10.
Jack Whiten446008,69
11.George Duckworth lke d Ron Oxenham190011,11
Extrák6 mellé, 10 testet érintve mellé16
Összesen383

Kapuvesztések: 1-1 (Jack Hobbs), 2-21 (Herbert Sutcliffe), 3-283 (Douglas Jardine), 4-296 (Patsy Hendren), 5-297 (Percy Chapman), 6-302 (Harold Larwood), 7-327 (Wally Hammond), 8-337 (George Geary), 9-381 (Maurice Tate), 10-383 (George Duckworth)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted a’Beckett27 (162)94111,51---00
2.Stork Hendry28 (168)115612,00---00
3.Clarrie Grimmett52 (312)1511712,25---00
4.Ron Oxenham47.4 (286)216741,40---00
5.Don Blackie39 (234)117021,79---00
6.Jack Ryder5 (30)11312,60---00
7.Alan Kippax2 (12)0301,50---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 349):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfulle George Geary d Jack White301342022,38
2.Archie Jacksone George Duckworth d George Geary361183030,50
3.Stork Hendrye Maurice Tate d Jack White5250020,00
4.Alan Kippaxe Patsy Hendren d Jack White511267040,47
5.Jack Ryder (k)e és d Jack White871553056,12
6.Don Bradmankif581264046,03
7.Ted a’Beckette Wally Hammond d Jack White21443047,72
8.Ron Oxenhame Percy Chapman d Jack White12641018,75
9.
Bert Oldfield n15700021,42
10.Clarrie Grimmette Maurice Tate d Jack White9320028,12
11.Don Blackiee Harold Larwood d Jack White09000,00
Extrák9 mellé, 3 testet érintve mellé12
Összesen336

Kapuvesztések: 1-65 (Archie Jackson), 2-71 (Bill Woodfull), 3-74 (Stork Hendry), 4-211 (Alan Kippax), 5-224 (Jack Ryder), 6-258 (Ted a’Beckett), 7-308 (Ron Oxenham), 8-320 (Don Bradman), 9-336 (Clarrie Grimmett), 10-336 (Don Blackie)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood20 (120)46003,00---00
2.Maurice Tate37 (222)97502,02---00
3.Jack White64.5 (389)2112681,94---00
4.George Geary16 (96)24212,62---00
5.Wally Hammond14 (84)32101,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének