Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

178. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m339

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 397 (180.5 j), 351 (165.5 j)

Anglia: 417 (195 j), 332/7 (159.5 j)

Eredmény: Anglia nyert 3 kapuval

Időpont: 1928. december 29. - 1929. január 5.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfulle Douglas Jardine d Maurice Tate7301023,33
2.Vic Richardsone George Duckworth d Harold Larwood340075,00
3.Stork Hendrye Douglas Jardine d Harold Larwood23741031,08
4.Alan Kippaxe Douglas Jardine d Harold Larwood10025511039,21
5.Jack Ryder (k)e Patsy Hendren d Maurice Tate1122197151,14
6.Don Bradmankd Wally Hammond792209035,90
7.Bert Oldfield kd George Geary3300010,00
8.Ted a’Beckette George Duckworth d Jack White411646025,00
9.Ron Oxenhamkd George Geary15580025,86
10.Clarrie Grimmette George Duckworth d George Geary5240020,83
11.
Don Blackien270028,57
Extrák4 mellé, 3 testet érintve mellé7
Összesen397

Kapuvesztések: 1-5 (Vic Richardson), 2-15 (Bill Woodfull), 3-57 (Stork Hendry), 4-218 (Alan Kippax), 5-282 (Jack Ryder), 6-287 (Bert Oldfield), 7-373 (Don Bradman), 8-383 (Ted a’Beckett), 9-394 (Clarrie Grimmett), 10-397 (Ron Oxenham)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood37 (222)312733,43---00
2.Maurice Tate46 (276)178721,89---00
3.George Geary31.5 (191)48332,60---00
4.Wally Hammond8 (48)41912,37---00
5.Jack White57 (342)306411,12---00
6.Douglas Jardine1 (6)010010,00---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Bert Oldfield d Ted a’Beckett20471042,55
2.Herbert Sutcliffekd Don Blackie582533022,92
3.Wally Hammonde Ted a’Beckett d Don Blackie20047217042,37
4.Percy Chapman (k)kd Don Blackie24401060,00
5.Patsy Hendrene Ted a’Beckett d Stork Hendry19471040,42
6.Douglas Jardinee és d Don Blackie622136029,10
7.Harold Larwoode és d Don Blackie011000,00
8.George Gearylke d Clarrie Grimmett124004,16
9.Maurice Tatee Alan Kippax d Clarrie Grimmett21332063,63
10.George Duckworth kd Don Blackie380037,50
11.
Jack Whiten8220036,36
Extrák1 mellé1
Összesen417

Kapuvesztések: 1-28 (Jack Hobbs), 2-161 (Herbert Sutcliffe), 3-201 (Percy Chapman), 4-238 (Patsy Hendren), 5-364 (Wally Hammond), 6-364 (Harold Larwood), 7-381 (George Geary), 8-385 (Douglas Jardine), 9-391 (George Duckworth), 10-417 (Maurice Tate)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted a’Beckett37 (222)79212,48---00
2.Stork Hendry20 (120)83511,75---00
3.Clarrie Grimmett55 (330)1411422,07---00
4.Ron Oxenham35 (210)116701,91---00
5.Don Blackie44 (264)139462,13---00
6.Jack Ryder4 (24)01403,50---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfulle George Duckworth d Maurice Tate1073097034,62
2.Vic Richardsonkd Harold Larwood570071,42
3.Stork Hendryl George Duckworth d Jack White12730016,43
4.Alan Kippaxkd Maurice Tate41994041,41
5.Jack Ryder (k)kd George Geary5111045,45
6.Don Bradmane George Duckworth d George Geary1122817039,85
7.Bert Oldfield kd Jack White7511013,72
8.Ted a’Beckettkd Jack White6240025,00
9.Ron Oxenhamkd Jack White391032037,86
10.
Clarrie Grimmettn4230017,39
11.Don Blackiekd Jack White014000,00
Extrák6 mellé, 7 testet érintve mellé13
Összesen351

Kapuvesztések: 1-7 (Vic Richardson), 2-60 (Stork Hendry), 3-138 (Alan Kippax), 4-143 (Jack Ryder), 5-201 (Bill Woodfull), 6-226 (Bert Oldfield), 7-252 (Ted a’Beckett), 8-345 (Don Bradman), 9-351 (Ron Oxenham), 10-351 (Don Blackie)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood16 (96)33712,31---00
2.Maurice Tate47 (282)157021,48---00
3.George Geary30 (180)49423,13---00
4.Wally Hammond16 (96)63001,87---00
5.Jack White56.5 (341)2010751,88---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 332):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbslke d Don Blackie491561031,41
2.Herbert Sutcliffelke d Clarrie Grimmett13546210029,22
3.Douglas Jardinekd Clarrie Grimmett331273025,98
4.Wally Hammondkif321044030,76
5.Patsy Hendrenkd Ron Oxenham45934048,38
6.Percy Chapman (k)e Bill Woodfull d Jack Ryder5100050,00
7.Maurice Tatekif03000,00
8.
George Gearyn4410100,00
9.
George Duckworth n0000-
Harold Larwoodnks-----
Jack Whitenks-----
Extrák15 mellé, 14 testet érintve mellé29
Összesen332

Kapuvesztések: 1-105 (Jack Hobbs), 2-199 (Douglas Jardine), 3-257 (Wally Hammond), 4-318 (Herbert Sutcliffe), 5-326 (Patsy Hendren), 6-328 (Percy Chapman), 7-328 (Maurice Tate)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted a’Beckett22 (132)53901,77---00
2.Stork Hendry23 (138)53301,43---00
3.Clarrie Grimmett42 (252)129622,28---00
4.Ron Oxenham28 (168)104411,57---00
5.Don Blackie39 (234)117511,92---00
6.Jack Ryder5.5 (35)11612,74---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének