Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

176. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m337

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 521 (175.3 j), 342/8L (135.1 j)

Ausztrália: 122 (122 j), 66 (25.3 j)

Eredmény: Anglia nyert 675 futással

Időpont: 1928. november 30. - 1928. december 5.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Kiállítási pálya (Brisbane)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbskif49936052,68
2.Herbert Sutcliffee Bill Ponsford d Jack Gregory381003038,00
3.Phil Meadlke d Clarrie Grimmett8231034,78
4.Wally Hammonde Bill Woodfull d Jack Gregory441263034,92
5.Douglas Jardinee Bill Woodfull d Bert Ironmonger351313026,71
6.Patsy Hendrene Bill Ponsford d Bert Ironmonger16931416053,82
7.Percy Chapman (k)e Charles Kelleway d Jack Gregory50578087,71
8.Maurice Tatee Jack Ryder d Clarrie Grimmett26312083,87
9.Harold Larwoodlke d Stork Hendry701327153,03
10.Jack Whitelke d Clarrie Grimmett14281050,00
11.
George Duckworth n5260019,23
Extrák10 testet érintve mellé, 3 rossz13
Összesen521

Kapuvesztések: 1-85 (Herbert Sutcliffe), 2-95 (Jack Hobbs), 3-108 (Phil Mead), 4-161 (Wally Hammond), 5-217 (Douglas Jardine), 6-291 (Percy Chapman), 7-319 (Maurice Tate), 8-443 (Harold Larwood), 9-495 (Jack White), 10-521 (Patsy Hendren)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jack Gregory41 (246)314233,46---00
2.Charles Kelleway34 (204)97702,26---00
3.Clarrie Grimmett40 (240)216734,17---00
4.Bert Ironmonger44.3 (267)187921,77---00
5.Jack Ryder6 (36)22303,83---00
6.Stork Hendry10 (60)12012,00---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfulle Percy Chapman d Harold Larwood04000,00
2.Bill Ponsfordkd Harold Larwood2140014,28
3.Alan Kippaxe és d Maurice Tate16303053,33
4.Stork Hendrylke d Harold Larwood30714042,25
5.Charles Kellewaykd Harold Larwood8221036,36
6.Jack Ryder (k)e Douglas Jardine d Harold Larwood33823040,24
7.Don Bradmanlke d Maurice Tate18404045,00
8.Bert Oldfield lke d Maurice Tate2130015,38
9.
Clarrie Grimmettn7201035,00
10.Bert Ironmongerkd Harold Larwood480050,00
11.Jack Gregorys-----
Extrák1 mellé, 1 testet érintve mellé2
Összesen122

Kapuvesztések: 1-0 (Bill Woodfull), 2-7 (Bill Ponsford), 3-24 (Alan Kippax), 4-40 (Charles Kelleway), 5-71 (Stork Hendry), 6-101 (Don Bradman), 7-105 (Bert Oldfield), 8-116 (Jack Ryder), 9-122 (Bert Ironmonger)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood14.4 (88)43262,18---00
2.Maurice Tate21 (126)65032,38---00
3.Wally Hammond15 (90)53802,53---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbslke d Clarrie Grimmett11212052,38
2.Herbert Sutcliffee (helyettesítő) d Bert Ironmonger321012031,68
3.Phil Meadlke d Clarrie Grimmett732637027,75
4.Wally Hammonde (helyettesítő) d Bert Ironmonger28952029,47
5.
Douglas Jardinen651948033,50
6.Patsy Hendrene Bill Ponsford d Clarrie Grimmett45675267,16
7.Percy Chapman (k)e Bert Oldfield d Clarrie Grimmett271740158,82
8.Maurice Tatee Don Bradman d Clarrie Grimmett201740117,64
9.Harold Larwoode Bill Ponsford d Clarrie Grimmett373660102,77
Jack Whitenks-----
George Duckworth nks-----
Extrák3 testet érintve mellé, 1 rossz4
Összesen342

Kapuvesztések: 1-25 (Jack Hobbs), 2-69 (Herbert Sutcliffe), 3-117 (Wally Hammond), 4-165 (Phil Mead), 5-228 (Patsy Hendren), 6-263 (Percy Chapman), 7-285 (Maurice Tate), 8-342 (Harold Larwood)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Clarrie Grimmett44.1 (265)913162,96---00
2.Bert Ironmonger50 (300)208521,70---00
3.Jack Ryder14 (84)34303,07---00
4.Stork Hendry27 (162)67902,92---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 742):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Bill Woodfulln30731041,09
2.Bill Ponsforde George Duckworth d Harold Larwood691066,66
3.Alan Kippaxe és d Harold Larwood15241062,50
4.Stork Hendrye Harold Larwood d Jack White6161037,50
5.Jack Ryder (k)e Harold Larwood d Maurice Tate130033,33
6.Don Bradmane Percy Chapman d Jack White150020,00
7.Bert Oldfield e Harold Larwood d Maurice Tate5500100,00
8.Clarrie Grimmette Percy Chapman d Jack White118005,55
9.Bert Ironmongere Percy Chapman d Jack White01000,00
10.Charles Kelleways-----
11.Jack Gregorys-----
Extrák1 rossz1
Összesen66

Kapuvesztések: 1-6 (Bill Ponsford), 2-33 (Alan Kippax), 3-46 (Stork Hendry), 4-47 (Jack Ryder), 5-49 (Don Bradman), 6-62 (Bert Oldfield), 7-66 (Clarrie Grimmett), 8-66 (Bert Ironmonger)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood7 (42)03024,28---00
2.Maurice Tate11 (66)32622,36---00
3.Wally Hammond1 (6)0202,00---00
4.Jack White6.3 (39)2741,07---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének