Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

160. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m317

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 489 (153 j), 250 (68.1 j)

Anglia: 365 (117.2 j), 363 (111.2 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 11 futással

Időpont: 1925. január 16. - 1925. január 23.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Herbie Collins (k)kd Maurice Tate380037,50
2.Arthur Richardsonkd Roy Kilner691467047,26
3.Jack Gregorykd Tich Freeman6270022,22
4.Johnny Taylorlke d Maurice Tate07000,00
5.Bill Ponsforde Bert Strudwick d Arthur Gilligan31961032,29
6.Vic Richardsone Dodger Whysall d Roy Kilner4290013,79
7.
Jack Rydern20146112143,60
8.Tommy Andrewskd Roy Kilner721309055,38
9.Charles Kellewaye Bert Strudwick d Frank Woolley16931017,20
10.Bert Oldfield lke d Roy Kilner471343035,07
11.Arthur Maileyl Bert Strudwick d Patsy Hendren271002027,00
Extrák9 testet érintve mellé, 4 rossz13
Összesen489

Kapuvesztések: 1-10 (Herbie Collins), 2-19 (Jack Gregory), 3-22 (Johnny Taylor), 4-114 (Bill Ponsford), 5-118 (Arthur Richardson), 6-119 (Vic Richardson), 7-253 (Tommy Andrews), 8-308 (Charles Kelleway), 9-416 (Bert Oldfield), 10-489 (Arthur Mailey)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Maurice Tate18 (144)14321,79---00
2.Arthur Gilligan7.7 (63)11711,61---00
3.Tich Freeman18 (144)010714,45---00
4.Frank Woolley43 (344)513512,35---00
5.Roy Kilner56 (448)712741,70---00
6.Jack Hobbs3 (24)01102,75---00
7.Patsy Hendren5.1 (41)02713,95---00
8.Dodger Whysall2 (16)0903,37---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dodger Whysallkd Jack Gregory9122075,00
2.Maurice Tatee Tommy Andrews d Arthur Mailey27493055,10
3.Bert Strudwick e Jack Gregory d Charles Kelleway190011,11
4.Percy Chapmankd Jack Gregory26554047,27
5.Jack Hobbse Jack Gregory d Arthur Mailey1193047039,14
6.Herbert Sutcliffee Bert Oldfield d Jack Ryder331822018,13
7.Frank Woolleye Tommy Andrews d Arthur Mailey16371043,24
8.Patsy Hendrene Johnny Taylor d Jack Gregory922138043,19
9.Roy Kilnerlke d Arthur Richardson6221027,27
10.Arthur Gilligan (k)e Herbie Collins d Arthur Richardson9131069,23
11.
Tich Freemann6480012,50
Extrák8 mellé, 10 testet érintve mellé, 3 rossz21
Összesen365

Kapuvesztések: 1-15 (Dodger Whysall), 2-18 (Bert Strudwick), 3-67 (Percy Chapman), 4-69 (Maurice Tate), 5-159 (Herbert Sutcliffe), 6-180 (Frank Woolley), 7-297 (Jack Hobbs), 8-316 (Roy Kilner), 9-326 (Arthur Gilligan), 10-365 (Patsy Hendren)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jack Gregory26.2 (210)011133,17---00
2.Charles Kelleway15 (120)62411,20---00
3.Arthur Mailey44 (352)513332,26---00
4.Arthur Richardson21 (168)74221,50---00
5.Jack Ryder6 (48)21511,87---00
6.Herbie Collins5 (40)11902,84---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Herbie Collins (k)kd Tich Freeman261102023,63
2.Arthur Richardsone Roy Kilner d Frank Woolley14541025,92
3.Jack Rydere és d Frank Woolley881197073,94
4.Johnny Taylorkd Tich Freeman34555061,81
5.Bill Ponsforde Patsy Hendren d Roy Kilner43745058,10
6.Tommy Andrewse Dodger Whysall d Roy Kilner170014,28
7.Vic Richardsone Maurice Tate d Frank Woolley02000,00
8.
Charles Kellewayn22621035,48
9.Jack Gregorye Patsy Hendren d Frank Woolley2180011,11
10.Bert Oldfield kd Roy Kilner444009,09
11.Arthur Maileye Herbert Sutcliffe d Roy Kilner571071,42
Extrák4 mellé, 4 testet érintve mellé, 3 rossz11
Összesen250

Kapuvesztések: 1-36 (Arthur Richardson), 2-63 (Herbie Collins), 3-126 (Johnny Taylor), 4-215 (Bill Ponsford), 5-216 (Jack Ryder), 6-217 (Vic Richardson), 7-217 (Tommy Andrews), 8-220 (Jack Gregory), 9-242 (Bert Oldfield), 10-250 (Arthur Mailey)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Maurice Tate10 (80)41701,27---00
2.Tich Freeman17 (136)19424,14---00
3.Frank Woolley19 (152)17743,03---00
4.Roy Kilner22.1 (177)75141,72---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 375):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Herbie Collins d Arthur Richardson27793034,17
2.Herbert Sutcliffee Bill Ponsford d Arthur Mailey591708034,70
3.Frank Woolleykd Charles Kelleway21543038,88
4.Patsy Hendrenlke d Charles Kelleway4120033,33
5.Dodger Whysalle és d Jack Gregory751844040,76
6.Percy Chapmane Jack Ryder d Charles Kelleway581097253,21
7.Roy Kilnere Vic Richardson d Arthur Richardson24903026,66
8.Maurice Tatekd Arthur Mailey211631131,25
9.Arthur Gilligan (k)e Vic Richardson d Jack Gregory311164026,72
10.Tich Freemane Bert Oldfield d Arthur Mailey24642037,50
11.
Bert Strudwick n290022,22
Extrák5 mellé, 5 testet érintve mellé, 6 rossz, 1 széles17
Összesen363

Kapuvesztések: 1-63 (Jack Hobbs), 2-92 (Frank Woolley), 3-96 (Patsy Hendren), 4-155 (Herbert Sutcliffe), 5-244 (Percy Chapman), 6-254 (Dodger Whysall), 7-279 (Maurice Tate), 8-312 (Roy Kilner), 9-357 (Arthur Gilligan), 10-363 (Tich Freeman)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jack Gregory23 (184)67122,31---00
2.Charles Kelleway22 (176)45731,94---00
3.Arthur Mailey30.2 (242)412633,12---00
4.Arthur Richardson25 (200)56221,86---00
5.Jack Ryder2 (16)01104,12---00
6.Herbie Collins9 (72)41901,58---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének