Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

158. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m315

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 450 (152.2 j), 452 (125.7 j)

Anglia: 298 (79.7 j), 411 (96.7 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 193 futással

Időpont: 1924. december 19. - 1924. december 27.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Herbie Collins (k)e Patsy Hendren d Maurice Tate1143119036,65
2.Warren Bardsleye Frank Woolley d Tich Freeman21491042,85
3.Bill Ponsfordkd Arthur Gilligan1102758040,00
4.Arthur Richardsonkd Jack Hearne22692031,88
5.Johnny Taylore Bert Strudwick d Maurice Tate431202035,83
6.Vic Richardsonkd Tich Freeman421003042,00
7.Charles Kellewaye Frank Woolley d Maurice Tate17431039,53
8.Stork Hendrye Bert Strudwick d Maurice Tate3150020,00
9.Jack Gregorye Bert Strudwick d Maurice Tate03000,00
10.
Bert Oldfield n391363028,67
11.Arthur Maileykd Maurice Tate21951022,10
Extrák10 mellé, 8 testet érintve mellé18
Összesen450

Kapuvesztések: 1-46 (Warren Bardsley), 2-236 (Herbie Collins), 3-275 (Bill Ponsford), 4-286 (Arthur Richardson), 5-364 (Johnny Taylor), 6-374 (Vic Richardson), 7-387 (Stork Hendry), 8-387 (Jack Gregory), 9-388 (Charles Kelleway), 10-450 (Arthur Mailey)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Maurice Tate55.1 (441)1113061,76---00
2.Arthur Gilligan23 (184)09213,00---00
3.Tich Freeman49 (392)1112421,89---00
4.Jack Hearne12.1 (97)32811,73---00
5.Frank Woolley9 (72)03502,91---00
6.Jack Hobbs2 (16)01304,87---00
7.Percy Chapman2 (16)01003,75---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Charles Kelleway d Jack Gregory1152667043,23
2.Herbert Sutcliffee Vic Richardson d Arthur Mailey591715034,50
3.Jack Hearnee (helyettesítő) d Arthur Mailey7201035,00
4.Frank Woolleykd Jack Gregory010000,00
5.
Patsy Hendrenn741096167,88
6.Andy Sandhamkd Arthur Mailey7250028,00
7.Percy Chapmankif131120118,18
8.Maurice Tatee (helyettesítő) d Arthur Mailey7120058,33
9.Arthur Gilligan (k)kd Jack Gregory140025,00
10.Tich Freemankd Jack Gregory04000,00
11.Bert Strudwick lke d Jack Gregory6131046,15
Extrák1 mellé, 5 testet érintve mellé, 3 rossz9
Összesen298

Kapuvesztések: 1-157 (Herbert Sutcliffe), 2-171 (Jack Hearne), 3-172 (Frank Woolley), 4-202 (Jack Hobbs), 5-235 (Andy Sandham), 6-254 (Percy Chapman), 7-272 (Maurice Tate), 8-274 (Arthur Gilligan), 9-274 (Tich Freeman), 10-298 (Bert Strudwick)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jack Gregory28.7 (231)211152,88---00
2.Charles Kelleway14 (112)34402,35---00
3.Arthur Mailey31 (248)212943,12---00
4.Stork Hendry5 (40)1500,75---00
5.Arthur Richardson1 (8)1000,00---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Arthur Richardsone és d Tich Freeman9819710049,74
2.Warren Bardsleykd Maurice Tate22272081,48
3.Charles Kellewaykd Arthur Gilligan23872026,43
4.Herbie Collins (k)e Percy Chapman d Maurice Tate601923031,25
5.Bill Ponsforde Frank Woolley d Tich Freeman27523051,92
6.Vic Richardsone Patsy Hendren d Maurice Tate18352051,42
7.Stork Hendrye Bert Strudwick d Maurice Tate22581037,93
8.Johnny Taylorkd Maurice Tate1082178049,76
9.Jack Gregorye Frank Woolley d Tich Freeman260033,33
10.Bert Oldfield e Bert Strudwick d Arthur Gilligan18561032,14
11.
Arthur Maileyn46814056,79
Extrák2 mellé, 5 testet érintve mellé, 1 széles8
Összesen452

Kapuvesztések: 1-40 (Warren Bardsley), 2-115 (Charles Kelleway), 3-168 (Arthur Richardson), 4-210 (Bill Ponsford), 5-241 (Vic Richardson), 6-260 (Herbie Collins), 7-281 (Stork Hendry), 8-286 (Jack Gregory), 9-325 (Bert Oldfield), 10-452 (Johnny Taylor)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Maurice Tate33.7 (271)89852,16---00
2.Arthur Gilligan27 (216)611423,16---00
3.Tich Freeman37 (296)413432,71---00
4.Jack Hearne25 (200)28802,64---00
5.Percy Chapman3 (24)11002,50---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 605):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Stork Hendry d Arthur Mailey571281044,53
2.Herbert Sutcliffee Jack Gregory d Arthur Mailey11525411045,27
3.Jack Hearnekd Jack Gregory022000,00
4.Percy Chapmane Bert Oldfield d Stork Hendry44652267,69
5.Patsy Hendrene Jack Gregory d Stork Hendry9390023,07
6.Frank Woolleye Arthur Mailey d Jack Gregory12313915188,48
7.Andy Sandhame Bert Oldfield d Arthur Mailey260033,33
8.Maurice Tatee Bill Ponsford d Charles Kelleway06000,00
9.Arthur Gilligan (k)kd Charles Kelleway112008,33
10.
Tich Freemann50988051,02
11.Bert Strudwick e Bert Oldfield d Stork Hendry270028,57
Extrák4 mellé, 3 testet érintve mellé, 1 rossz8
Összesen411

Kapuvesztések: 1-110 (Jack Hobbs), 2-127 (Jack Hearne), 3-195 (Percy Chapman), 4-212 (Patsy Hendren), 5-263 (Herbert Sutcliffe), 6-269 (Andy Sandham), 7-270 (Maurice Tate), 8-276 (Arthur Gilligan), 9-404 (Frank Woolley), 10-411 (Bert Strudwick)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jack Gregory28 (224)211523,08---00
2.Charles Kelleway21 (168)56022,14---00
3.Arthur Mailey32 (256)017934,19---00
4.Stork Hendry10.7 (87)23632,48---00
5.Arthur Richardson5 (40)01301,95---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének