Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

138. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m281

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 284 (99.2 j), 315 (117 j)

Ausztrália: 389 (112.1 j), 211/2 (64.2 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 8 kapuval

Időpont: 1921. február 11. - 1921. február 16.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Sammy Carter d Ted McDonald27451060,00
2.Wilfred Rhodese Sammy Carter d Jack Gregory11230047,82
3.Harry Makepeacee Herbie Collins d Arthur Mailey1172604045,00
4.Patsy Hendrene Sammy Carter d Arthur Mailey30510058,82
5.Frank Woolleylke d Charles Kelleway29493059,18
6.Johnny Douglas (k)e és d Arthur Mailey501304038,46
7.Abe Waddingtonkd Arthur Mailey04000,00
8.Percy Fendere Jack Gregory d Charles Kelleway370042,85
9.Arthur Dolphin kd Charles Kelleway120050,00
10.Ciss Parkinkif10122083,33
11.
Harry Howelln09000,00
Extrák1 mellé, 5 testet érintve mellé6
Összesen284

Kapuvesztések: 1-18 (Wilfred Rhodes), 2-61 (Jack Hobbs), 3-104 (Patsy Hendren), 4-164 (Frank Woolley), 5-270 (Harry Makepeace), 6-270 (Abe Waddington), 7-273 (Johnny Douglas), 8-274 (Arthur Dolphin), 9-275 (Percy Fender), 10-284 (Ciss Parkin)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted McDonald19 (114)24612,42---00
2.Jack Gregory18 (108)16113,38---00
3.Arthur Mailey29.2 (176)111543,92---00
4.Jack Ryder10 (60)51001,00---00
5.Warwick Armstrong5 (30)1901,79---00
6.Charles Kelleway18 (108)23732,05---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Herbie Collinse Wilfred Rhodes d Frank Woolley59905065,55
2.Warren Bardsleykd Percy Fender56871064,36
3.Jack Ryderlke d Frank Woolley7271025,92
4.Johnny Taylorskd d Percy Fender280025,00
5.Jack Gregorye Arthur Dolphin d Ciss Parkin771358057,03
6.Nip Pellewkd Percy Fender12332036,36
7.
Warwick Armstrong (k)n1232109058,57
8.Charles Kellewaykd Percy Fender27522051,92
9.Sammy Carter kd Percy Fender04000,00
10.Arthur Maileykif13311041,93
11.Ted McDonaldkd Frank Woolley011000,00
Extrák1 mellé, 6 testet érintve mellé, 5 rossz, 1 széles13
Összesen389

Kapuvesztések: 1-117 (Warren Bardsley), 2-123 (Herbie Collins), 3-128 (Jack Ryder), 4-133 (Johnny Taylor), 5-153 (Nip Pellew), 6-298 (Jack Gregory), 7-335 (Charles Kelleway), 8-335 (Sammy Carter), 9-376 (Arthur Mailey), 10-389 (Ted McDonald)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Howell17 (102)28605,05---00
2.Johnny Douglas4 (24)01704,25---00
3.Abe Waddington5 (30)03106,20---00
4.Ciss Parkin22 (132)56412,90---00
5.Percy Fender32 (192)312253,81---00
6.Frank Woolley32.1 (193)145631,74---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbslke d Arthur Mailey13270048,14
2.Wilfred Rhodese Jack Gregory d Arthur Mailey732254032,44
3.Harry Makepeacelke d Arthur Mailey541532035,29
4.Patsy Hendrenkd Charles Kelleway32413078,04
5.Frank Woolleyl Sammy Carter d Arthur Mailey04000,00
6.Johnny Douglas (k)l Sammy Carter d Arthur Mailey601483040,54
7.Percy Fendere Herbie Collins d Arthur Mailey59782175,64
8.Abe Waddingtonl Sammy Carter d Arthur Mailey6250024,00
9.Arthur Dolphin e Jack Gregory d Arthur Mailey02000,00
10.Ciss Parkine Warren Bardsley d Arthur Mailey450080,00
11.
Harry Howelln0000-
Extrák5 mellé, 5 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles14
Összesen315

Kapuvesztések: 1-32 (Jack Hobbs), 2-145 (Harry Makepeace), 3-152 (Wilfred Rhodes), 4-152 (Frank Woolley), 5-201 (Patsy Hendren), 6-305 (Percy Fender), 7-307 (Johnny Douglas), 8-307 (Arthur Dolphin), 9-315 (Ciss Parkin), 10-315 (Abe Waddington)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted McDonald23 (138)27703,34---00
2.Jack Gregory14 (84)43102,21---00
3.Arthur Mailey47 (282)812192,57---00
4.Jack Ryder10 (60)32502,50---00
5.Charles Kelleway23 (138)84712,04---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 211):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Herbie Collinse Wilfred Rhodes d Ciss Parkin32663048,48
2.Warren Bardsleykif38722052,77
3.
Jack Rydern521165044,82
4.
Jack Gregoryn7613310057,14
Johnny Taylornks-----
Nip Pellewnks-----
Warwick Armstrong (k)nks-----
Charles Kellewaynks-----
Sammy Carter nks-----
Arthur Maileynks-----
Ted McDonaldnks-----
Extrák5 mellé, 5 testet érintve mellé, 1 rossz, 2 széles13
Összesen211

Kapuvesztések: 1-71 (Warren Bardsley), 2-81 (Herbie Collins)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Howell10 (60)13603,59---00
2.Johnny Douglas5 (30)11302,60---00
3.Ciss Parkin12 (72)24613,83---00
4.Percy Fender13.2 (80)23902,92---00
5.Frank Woolley14 (84)43902,78---00
6.Wilfred Rhodes10 (60)22502,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének