Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

137. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m280

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 354 (108 j), 582 (185.5 j)

Anglia: 447 (132.1 j), 370 (106.2 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 119 futással

Időpont: 1921. január 14. - 1921. január 20.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Herbie Collinse Wilfred Rhodes d Ciss Parkin16227420059,12
2.Warren Bardsleyl Bert Strudwick d Johnny Douglas14322043,75
3.Charles Kellewaye Percy Fender d Ciss Parkin4210019,04
4.Johnny Taylorkif5120041,66
5.Warwick Armstrong (k)e Bert Strudwick d Johnny Douglas11250044,00
6.Nip Pellewkif35682051,47
7.Jack Gregorye Bert Strudwick d Percy Fender10920111,11
8.Jack Rydere Johnny Douglas d Ciss Parkin44994044,44
9.Bert Oldfield lke d Ciss Parkin50877057,47
10.Ted McDonaldkd Ciss Parkin2140014,28
11.
Arthur Maileyn370042,85
Extrák6 mellé, 8 testet érintve mellé14
Összesen354

Kapuvesztések: 1-32 (Warren Bardsley), 2-45 (Charles Kelleway), 3-55 (Johnny Taylor), 4-96 (Warwick Armstrong), 5-176 (Nip Pellew), 6-209 (Jack Gregory), 7-285 (Herbie Collins), 8-347 (Jack Ryder), 9-349 (Ted McDonald), 10-354 (Bert Oldfield)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Howell26 (156)18903,42---00
2.Johnny Douglas24 (144)66922,87---00
3.Ciss Parkin20 (120)26053,00---00
4.Frank Woolley21 (126)64702,23---00
5.Percy Fender12 (72)05214,33---00
6.Wilfred Rhodes5 (30)12304,60---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse és d Arthur Mailey18471138,29
2.Wilfred Rhodeskif16261061,53
3.Harry Makepeacee Jack Gregory d Warwick Armstrong601246048,38
4.Patsy Hendrenkd Jack Gregory36672053,73
5.Frank Woolleye Charles Kelleway d Jack Gregory7912310164,22
6.
Jack Russelln13523610157,20
7.Johnny Douglas (k)lke d Arthur Mailey601167051,72
8.Percy Fenderkd Ted McDonald280025,00
9.Ciss Parkinl Bert Oldfield d Arthur Mailey12172070,58
10.Bert Strudwick e Nip Pellew d Arthur Mailey9131069,23
11.Harry Howelle Jack Gregory d Arthur Mailey2160012,50
Extrák8 mellé, 5 testet érintve mellé, 5 rossz18
Összesen447

Kapuvesztések: 1-25 (Wilfred Rhodes), 2-49 (Jack Hobbs), 3-111 (Patsy Hendren), 4-161 (Harry Makepeace), 5-250 (Frank Woolley), 6-374 (Johnny Douglas), 7-391 (Percy Fender), 8-416 (Ciss Parkin), 9-437 (Bert Strudwick), 10-447 (Harry Howell)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted McDonald24 (144)17813,25---00
2.Jack Gregory36 (216)510823,00---00
3.Charles Kelleway11 (66)42502,27---00
4.Arthur Mailey32.1 (193)316054,97---00
5.Warwick Armstrong23 (138)102911,26---00
6.Jack Ryder6 (36)02904,83---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Herbie Collinse Patsy Hendren d Ciss Parkin24553043,63
2.Warren Bardsleykd Harry Howell16212076,19
3.Charles Kellewaykd Harry Howell14740413036,38
4.Jack Rydere Frank Woolley d Harry Howell3140021,42
5.Warwick Armstrong (k)kd Harry Howell12122711053,30
6.Johnny Taylore Bert Strudwick d Percy Fender38616062,29
7.Nip Pellewe Bert Strudwick d Ciss Parkin10413513077,03
8.
Jack Gregoryn781128069,64
9.Bert Oldfield kd Wilfred Rhodes10440022,72
10.Arthur Maileykd Wilfred Rhodes13372035,13
11.Ted McDonaldkd Wilfred Rhodes451080,00
Extrák5 mellé, 10 testet érintve mellé, 5 rossz, 4 széles24
Összesen582

Kapuvesztések: 1-34 (Warren Bardsley), 2-63 (Herbie Collins), 3-71 (Jack Ryder), 4-265 (Warwick Armstrong), 5-328 (Johnny Taylor), 6-454 (Charles Kelleway), 7-477 (Nip Pellew), 8-511 (Bert Oldfield), 9-570 (Arthur Mailey), 10-582 (Ted McDonald)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Howell34 (204)611543,38---00
2.Johnny Douglas19 (114)26103,21---00
3.Ciss Parkin40 (240)810922,72---00
4.Frank Woolley38 (228)49102,39---00
5.Percy Fender22 (132)010514,77---00
6.Wilfred Rhodes25.5 (155)86132,36---00
7.Jack Hobbs7 (42)21602,28---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 490):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbskd Jack Gregory12315513079,35
2.Wilfred Rhodeslke d Ted McDonald4270014,81
3.Harry Makepeacee és d Ted McDonald30820036,58
4.Patsy Hendrenkd Arthur Mailey51952153,68
5.Frank Woolleykd Jack Gregory09000,00
6.Jack Russellkd Arthur Mailey591334044,36
7.Johnny Douglas (k)e Warwick Armstrong d Jack Gregory32506064,00
8.Percy Fendere Jack Ryder d Arthur Mailey42585072,41
9.Bert Strudwick e Warwick Armstrong d Arthur Mailey1100010,00
10.Ciss Parkinl Bert Oldfield d Arthur Mailey171521113,33
11.
Harry Howelln480050,00
Extrák3 testet érintve mellé, 4 rossz7
Összesen370

Kapuvesztések: 1-20 (Wilfred Rhodes), 2-125 (Harry Makepeace), 3-183 (Jack Hobbs), 4-185 (Frank Woolley), 5-243 (Patsy Hendren), 6-292 (Jack Russell), 7-308 (Johnny Douglas), 8-321 (Bert Strudwick), 9-341 (Ciss Parkin), 10-370 (Percy Fender)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ted McDonald24 (144)09523,95---00
2.Jack Gregory20 (120)25032,50---00
3.Charles Kelleway8 (48)21602,00---00
4.Arthur Mailey29.2 (176)314254,84---00
5.Warwick Armstrong16 (96)14102,56---00
6.Jack Ryder9 (54)21902,11---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének