Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

118. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m254

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 133 (60 j), 476 (153.4 j)

Anglia: 501 (177.1 j), 112/3 (42.2 j)

Eredmény: Anglia nyert 7 kapuval

Időpont: 1912. január 12. - 1912. január 17.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Warren Bardsleye Tiger Smith d Sydney Barnes5191026,31
2.Charles Kellewaykd Frank Foster1100010,00
3.Ranji Horderne Wilfred Rhodes d Frank Foster251071023,36
4.Vernon Ransfordvs8440018,18
5.Warwick Armstrongkd Frank Foster33674049,25
6.Victor Trumperkd Bill Hitch26514050,98
7.Clem Hill (k)l Tiger Smith d Frank Foster02000,00
8.Roy Minnettkd Frank Foster03000,00
9.Jimmy Matthewse Phil Mead d Sydney Barnes581062,50
10.Tibby Cotterkd Sydney Barnes111000110,00
11.Sammy Carter e George Gunn d Johnny Douglas8430018,60
Extrák3 mellé, 6 testet érintve mellé, 2 rossz11
Összesen133

Kapuvesztések: 1-6 (Charles Kelleway), 2-6 (Warren Bardsley), 3-65 (Warwick Armstrong), 4-84 (Ranji Hordern), 5-88 (Clem Hill), 6-88 (Roy Minnett), 7-97 (Jimmy Matthews), 8-113 (Tibby Cotter), 9-123 (Victor Trumper), 10-133 (Sammy Carter)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Frank Foster26 (156)93651,38---00
2.Sydney Barnes23 (138)47133,08---00
3.Johnny Douglas7 (42)2711,00---00
4.Jack Hearne2 (12)0603,00---00
5.Bill Hitch2 (12)1211,00---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Ranji Hordern d Roy Minnett18735115053,27
2.Wilfred Rhodeslke d Tibby Cotter591735034,10
3.George Gunne Clem Hill d Tibby Cotter29803036,25
4.Jack Hearnee Clem Hill d Charles Kelleway12431027,90
5.Phil Meade és d Ranji Hordern461112041,44
6.Frank Fosterkd Warwick Armstrong711416050,35
7.Johnny Douglas (k)kd Roy Minnett35843041,66
8.Frank Woolleykd Tibby Cotter20401050,00
9.Tiger Smith e (helyettesítő) d Tibby Cotter22402055,00
10.
Sydney Barnesn230066,66
11.Bill Hitche (helyettesítő) d Ranji Hordern02000,00
Extrák7 mellé, 8 testet érintve mellé, 3 rossz18
Összesen501

Kapuvesztések: 1-147 (Wilfred Rhodes), 2-206 (George Gunn), 3-260 (Jack Hearne), 4-323 (Jack Hobbs), 5-350 (Phil Mead), 6-435 (Johnny Douglas), 7-455 (Frank Foster), 8-492 (Frank Woolley), 9-501 (Tiger Smith), 10-501 (Bill Hitch)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tibby Cotter43 (258)1112542,90---00
2.Ranji Hordern47.1 (283)514323,03---00
3.Charles Kelleway23 (138)34612,00---00
4.Jimmy Matthews33 (198)87202,18---00
5.Roy Minnett17 (102)35423,17---00
6.Warwick Armstrong14 (84)04313,07---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Warren Bardsleykd Frank Foster631355046,66
2.Charles Kellewaykd Johnny Douglas37925040,21
3.Sammy Carter e Tiger Smith d Frank Woolley721488048,64
4.Clem Hill (k)e Bill Hitch d Sydney Barnes9815511063,22
5.Warwick Armstrongkd Johnny Douglas25890028,08
6.Roy Minnette Jack Hobbs d Sydney Barnes38614062,29
7.Ranji Horderne és d Sydney Barnes5370013,51
8.Vernon Ransfordkd Bill Hitch381042036,53
9.Jimmy Matthewskd Sydney Barnes53935056,98
10.Tibby Cotterkd Sydney Barnes15830187,50
11.
Victor Trumpern120050,00
Extrák26 mellé, 3 testet érintve mellé, 2 rossz31
Összesen476

Kapuvesztések: 1-86 (Charles Kelleway), 2-122 (Warren Bardsley), 3-279 (Sammy Carter), 4-303 (Clem Hill), 5-342 (Warwick Armstrong), 6-360 (Roy Minnett), 7-363 (Ranji Hordern), 8-447 (Vernon Ransford), 9-475 (Jimmy Matthews), 10-476 (Tibby Cotter)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Frank Foster49 (294)1510312,10---00
2.Sydney Barnes46.4 (280)710552,25---00
3.Johnny Douglas29 (174)107122,44---00
4.Jack Hearne10 (60)06106,10---00
5.Bill Hitch11 (66)06916,27---00
6.Frank Woolley7 (42)13014,28---00
7.Wilfred Rhodes1 (6)0606,00---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 109):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbslke d Ranji Hordern3150020,00
2.
Wilfred Rhodesn571086052,77
3.George Gunne Tibby Cotter d Charles Kelleway451136039,82
4.Jack Hearnee Charles Kelleway d Jimmy Matthews2130015,38
5.
Phil Meadn270028,57
Frank Fosternks-----
Johnny Douglas (k)nks-----
Frank Woolleynks-----
Tiger Smith nks-----
Sydney Barnesnks-----
Bill Hitchnks-----
Extrák1 mellé, 1 testet érintve mellé, 1 rossz3
Összesen112

Kapuvesztések: 1-5 (Jack Hobbs), 2-102 (George Gunn), 3-105 (Jack Hearne)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tibby Cotter5 (30)02104,19---00
2.Ranji Hordern11 (66)33212,90---00
3.Charles Kelleway7 (42)3811,14---00
4.Jimmy Matthews9.2 (56)32412,57---00
5.Roy Minnett4 (24)11203,00---00
6.Warwick Armstrong6 (36)11202,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének