Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

32. ENN (Új-Zéland - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m245

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Új-Zéland: 158 (52.2/60 j)

Karib-térség: 159/5 (40.1/60 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 5 kapuval (119 dobás maradt)

Időpont: 1975. június 18.

Helyszín: The Oval (London)

A mérkőzés embere: Alvin Kallicharran (Karib-térség)(?)1. jr: -
2. jr: 72 futás

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Glenn Turner (k)e Rohan Kanhai d Andy Roberts36743048,64
2.John Morrisonlke d Bernard Julien5260019,23
3.Geoff Howarthe Deryck Murray d Andy Roberts51933054,83
4.John Parkerkd Clive Lloyd3120025,00
5.
Brian Hastingsn24574042,10
6.Ken Wadsworth e Clive Lloyd d Bernard Julien11211052,38
7.Brian McKechnielke d Bernard Julien190011,11
8.Dayle Hadleee Vanburn Holder d Bernard Julien010000,00
9.Lance Cairnskd Vanburn Holder10141071,42
10.Hedley Howarthkd Vanburn Holder01000,00
11.Richard Collingekd Vanburn Holder240050,00
Extrák1 mellé, 5 testet érintve mellé, 7 rossz, 2 széles15
Összesen158

Kapuvesztések: 1-8 (John Morrison), 2-98 (Glenn Turner), 3-105 (Geoff Howarth), 4-106 (John Parker), 5-125 (Ken Wadsworth), 6-133 (Brian McKechnie), 7-139 (Dayle Hadlee), 8-155 (Lance Cairns), 9-155 (Hedley Howarth), 10-158 (Richard Collinge)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bernard Julien12 (72)52742,25---00
2.Andy Roberts11 (66)31821,63---00
3.Vanburn Holder8.2 (50)03033,59---00
4.Keith Boyce9 (54)03103,44---00
5.Clive Lloyd12 (72)13713,08---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 159, méghozzá 60 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse Brian Hastings d Dayle Hadlee6140042,85
2.Gordon Greenidgelke d Richard Collinge55959157,89
3.Alvin Kallicharrane és d Richard Collinge72927178,26
4.Viv Richardslke d Richard Collinge5101050,00
5.
Rohan Kanhain12182066,66
6.Clive Lloyd (k)e Brian Hastings d Brian McKechnie380037,50
7.
Bernard Julienn451080,00
Deryck Murray nks-----
Keith Boycenks-----
Vanburn Holdernks-----
Andy Robertsnks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 1 rossz2
Összesen159

Kapuvesztések: 1-8 (Roy Fredericks), 2-133 (Alvin Kallicharran), 3-139 (Viv Richards), 4-142 (Gordon Greenidge), 5-151 (Clive Lloyd)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Collinge12 (72)42832,33---00
2.Dayle Hadlee10 (60)05415,40---00
3.Lance Cairns6.1 (37)22303,72---00
4.Brian McKechnie8 (48)03714,62---00
5.Hedley Howarth4 (24)01503,75---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének