Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

29. ENN (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m237

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 192 (53.4/60 j)

Karib-térség: 195/3 (46/60 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 7 kapuval (84 dobás maradt)

Időpont: 1975. június 14.

Helyszín: The Oval (London)

A mérkőzés embere: Alvin Kallicharran (Karib-térség)(?)1. jr: -
2. jr: 78 futás

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Rick McCoskere Roy Fredericks d Bernard Julien03000,00
2.Alan Turnerlke d Andy Roberts7180038,88
3.Ian Chappell (k)e Deryck Murray d Keith Boyce25630039,68
4.Greg Chappelle Deryck Murray d Keith Boyce15330045,45
5.Doug Walterskif7180038,88
6.Ross Edwardskd Viv Richards58746078,37
7.
Rod Marsh n52844061,90
8.Max Walkerlke d Vanburn Holder8221036,36
9.Jeff Thomsone Vanburn Holder d Viv Richards130033,33
10.Dennis Lilleekd Andy Roberts3120025,00
11.Ashley Mallette Deryck Murray d Andy Roberts01000,00
Extrák9 testet érintve mellé, 6 rossz, 1 széles16
Összesen192

Kapuvesztések: 1-0 (Rick McCosker), 2-21 (Alan Turner), 3-49 (Greg Chappell), 4-56 (Ian Chappell), 5-61 (Doug Walters), 6-160 (Ross Edwards), 7-173 (Max Walker), 8-174 (Jeff Thomson), 9-192 (Dennis Lillee), 10-192 (Ashley Mallett)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bernard Julien12 (72)23112,58---00
2.Andy Roberts10.4 (64)13933,65---00
3.Keith Boyce11 (66)03823,45---00
4.Vanburn Holder10 (60)03113,10---00
5.Clive Lloyd4 (24)11904,75---00
6.Viv Richards6 (36)01823,00---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 193, méghozzá 60 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse Rod Marsh d Ashley Mallett581055055,23
2.Gordon Greenidgelke d Max Walker16182088,88
3.Alvin Kallicharrane Ashley Mallett d Dennis Lillee788314193,97
4.
Viv Richardsn15382039,47
5.
Rohan Kanhain18331054,54
Clive Lloyd (k)nks-----
Bernard Juliennks-----
Deryck Murray nks-----
Keith Boycenks-----
Vanburn Holdernks-----
Andy Robertsnks-----
Extrák4 mellé, 2 testet érintve mellé, 1 rossz, 3 széles10
Összesen195

Kapuvesztések: 1-29 (Gordon Greenidge), 2-153 (Alvin Kallicharran), 3-159 (Roy Fredericks)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)06616,60---00
2.Jeff Thomson6 (36)12103,50---00
3.Max Walker12 (72)24113,41---00
4.Greg Chappell4 (24)01303,25---00
5.Ashley Mallett11 (66)23513,18---00
6.Ian Chappell3 (18)1903,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének