Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

975. teszt (Új-Zéland - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1932

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 219 (93.4 j), 537 (187.3 j)

Anglia: 463 (132.5 j), 69/0 (22 j)

Eredmény: Döntetlen

Időpont: 1984. január 20. - 1984. január 24.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Basin Reserve (Wellington)

A mérkőzés embere: Ian Botham (Anglia)(?)1. jr: 5 kapu
2. jr: 138 futás
3. jr: 1 kapu, 1 elkapás
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Nick Cook d Ian Botham17821020,73
2.Bruce Edgare Bob Taylor d Ian Botham9720012,50
3.Geoff Howarth (k)e David Gower d Ian Botham15351042,85
4.Martin Crowekd Bob Willis13572022,80
5.Jeff Crowee Bob Taylor d Neil Foster521049050,00
6.Jeremy Coneye David Gower d Nick Cook27464058,69
7.Richard Hadleee Mike Gatting d Ian Botham24665036,36
8.Martin Sneddene Bob Taylor d Bob Willis11412026,82
9.Ian Smith lke d Ian Botham24453053,33
10.Lance Cairnse Mike Gatting d Bob Willis3120025,00
11.
Ewen Chatfieldn4100040,00
Extrák4 mellé, 9 testet érintve mellé, 7 rossz20
Összesen219

Kapuvesztések: 1-34 (John Wright), 2-39 (Bruce Edgar), 3-56 (Geoff Howarth), 4-71 (Martin Crowe), 5-114 (Jeremy Coney), 6-160 (Jeff Crowe), 7-174 (Richard Hadlee), 8-200 (Martin Snedden), 9-208 (Lance Cairns), 10-219 (Ian Smith)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis19 (114)73731,94---00
2.Ian Botham27.4 (166)85952,13---00
3.Neil Foster24 (144)96012,50---00
4.Nick Cook23 (138)114311,86---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Chris Tavarékd Lance Cairns9601015,00
2.Chris Smithe Richard Hadlee d Lance Cairns27463058,69
3.David Gowere Richard Hadlee d Lance Cairns33614054,09
4.Allan Lambe Martin Crowe d Lance Cairns13362036,11
5.Mike Gattinglke d Lance Cairns19393048,71
6.Ian Bothame Jeff Crowe d Lance Cairns13816722282,63
7.Derek Randalle Martin Crowe d Richard Hadlee16426920260,96
8.Bob Taylor kif14391035,89
9.Nick Cooke Ian Smith d Lance Cairns7360019,44
10.Neil Fostere Geoff Howarth d Richard Hadlee10302033,33
11.
Bob Willis (k)n5320015,62
Extrák8 testet érintve mellé, 16 rossz24
Összesen463

Kapuvesztések: 1-41 (Chris Smith), 2-51 (Chris Tavaré), 3-84 (Allan Lamb), 4-92 (David Gower), 5-115 (Mike Gatting), 6-347 (Ian Botham), 7-372 (Bob Taylor), 8-386 (Nick Cook), 9-426 (Neil Foster), 10-463 (Derek Randall)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Hadlee31.5 (191)69723,04---00
2.Martin Snedden21 (126)310104,80---00
3.Lance Cairns45 (270)1014373,17---00
4.Ewen Chatfield28 (168)66802,42---00
5.Martin Crowe3 (18)02006,66---00
6.Jeremy Coney4 (24)11002,50---00

3. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Neil Foster d Nick Cook35693050,72
2.Bruce Edgare Bob Taylor d Bob Willis30853035,29
3.Geoff Howarth (k)kif34905037,77
4.Martin Crowee Ian Botham d Mike Gatting10024719040,48
5.Jeff Crowelke d Ian Botham3160018,75
6.
Jeremy Coneyn17437426146,52
7.Richard Hadleee Allan Lamb d Neil Foster18193094,73
8.Martin Sneddene Bob Taylor d Neil Foster16442036,36
9.Ian Smith kd Nick Cook29813035,80
10.Lance Cairnse (helyettesítő) d Bob Willis6411410156,14
11.Ewen Chatfieldkd Nick Cook07000,00
Extrák4 mellé, 14 testet érintve mellé, 14 rossz, 2 széles34
Összesen537

Kapuvesztések: 1-62 (John Wright), 2-79 (Bruce Edgar), 3-153 (Geoff Howarth), 4-165 (Jeff Crowe), 5-279 (Martin Crowe), 6-302 (Richard Hadlee), 7-334 (Martin Snedden), 8-402 (Ian Smith), 9-520 (Lance Cairns), 10-537 (Ewen Chatfield)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis37 (222)810222,75---00
2.Ian Botham36 (216)613713,80---00
3.Neil Foster37 (222)129122,45---00
4.Nick Cook66.3 (399)2615332,30---00
5.Mike Gatting8 (48)41411,75---00
6.Chris Smith3 (18)1602,00---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 294):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Chris Tavarén36753048,00
2.
Chris Smithn30604050,00
David Gowernks-----
Allan Lambnks-----
Mike Gattingnks-----
Ian Bothamnks-----
Derek Randallnks-----
Bob Taylor nks-----
Nick Cooknks-----
Neil Fosternks-----
Bob Willis (k)nks-----
Extrák3 rossz3
Összesen69

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Martin Snedden7 (42)22804,00---00
2.Ewen Chatfield5 (30)02404,80---00
3.Martin Crowe6 (36)11101,83---00
4.Bruce Edgar3 (18)1301,00---00
5.Jeff Crowe1 (6)1000,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének