Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

955. teszt (Ausztrália - Srí Lanka)

Krikett.Sport-azonosító: m1900

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 514/4L (131 j)

Srí Lanka: 271 (72.5 j), 205 (65.2 j)

Továbbjátszás: Srí Lanka továbbjátszásra kényszerült

Eredmény: Ausztrália nyert 1 játékrésszel és 38 futással

Időpont: 1983. április 22. - 1983. április 26.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Aszgirijai stadion (Kandi)

A mérkőzés embere: Kepler Wessels (Ausztrália)(?)1. jr: 141 futás
2. jr: -
3. jr: -

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Kepler Wesselse Roj Dajasz d Szómacsandra da Szilvá14118821075,00
2.Graeme Woode Rumes Ratnájaka d Ardzsuna Ranatunga4220018,18
3.Graham Yalloplke d Asánta da Mel9823814041,17
4.Greg Chappell (k)lke d Asánta da Mel661037064,07
5.
David Hookesn14315217294,07
6.
Allan Bordern47882053,40
Roger Woolley nks-----
Tom Hogannks-----
Bruce Yardleynks-----
Dennis Lilleenks-----
Rodney Hoggnks-----
Extrák11 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles15
Összesen514

Kapuvesztések: 1-43 (Graeme Wood), 2-213 (Kepler Wessels), 3-290 (Graham Yallop), 4-359 (Greg Chappell)

Dobás (Srí Lanka):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Asánta da Mel23 (138)311324,91---00
2.Rumes Ratnájaka28 (168)410803,85---00
3.Ardzsuna Ranatunga19 (114)27213,78---00
4.Szómacsandra da Szilvá44 (264)712212,77---00
5.Rosán Gunaratna17 (102)18404,94---00

2. játékrész

Ütés (Srí Lanka):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szidat Vettimunie Roger Woolley d Dennis Lillee03000,00
2.Szuszil Pranándue Roger Woolley d Rodney Hogg012000,00
3.Roj Dajasze Allan Border d Dennis Lillee4410100,00
4.Dulip Mendisz (k)e David Hookes d Bruce Yardley749212080,43
5.Randzsan Madugallae és d Bruce Yardley9330027,27
6.Ardzsuna Ranatungae Dennis Lillee d Bruce Yardley9012016075,00
7.Szómacsandra da Szilváe Tom Hogan d Bruce Yardley26553047,27
8.Asánta da Mele David Hookes d Tom Hogan29693042,02
9.Gaji da Alvisz e Allan Border d Bruce Yardley3180016,66
10.Rumes Ratnájakae Roger Woolley d Allan Border14452031,11
11.
Rosán Gunaratnan0000-
Extrák4 mellé, 5 testet érintve mellé, 12 rossz, 1 széles22
Összesen271

Kapuvesztések: 1-1 (Szidat Vettimuni), 2-5 (Roj Dajasz), 3-9 (Szuszil Pranándu), 4-46 (Randzsan Madugalla), 5-142 (Dulip Mendisz), 6-220 (Szómacsandra da Szilvá), 7-224 (Ardzsuna Ranatunga), 8-247 (Gaji da Alvisz), 9-270 (Asánta da Mel), 10-271 (Rumes Ratnájaka)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee19 (114)36723,52---00
2.Rodney Hogg12 (72)43112,58---00
3.Greg Chappell1 (6)0202,00---00
4.Bruce Yardley25 (150)78853,52---00
5.Tom Hogan11 (66)15014,54---00
6.Allan Border4.5 (29)01112,27---00

3. játékrész

Ütés (Srí Lanka):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szidat Vettimunikd Tom Hogan9614513066,20
2.Szuszil Pranándue Roger Woolley d Dennis Lillee3100030,00
3.Roj Dajaszkd Tom Hogan10371027,02
4.Rumes Ratnájakakif30675044,77
5.Dulip Mendisz (k)e Allan Border d Bruce Yardley6210028,57
6.Randzsan Madugallakd Bruce Yardley02000,00
7.Ardzsuna Ranatungakd Tom Hogan32642150,00
8.Szómacsandra da Szilváe Roger Woolley d Tom Hogan5131038,46
9.Asánta da Mele Graham Yallop d Tom Hogan06000,00
10.Gaji da Alvisz kif9910100,00
11.
Rosán Gunaratnan019000,00
Extrák6 mellé, 7 testet érintve mellé, 1 rossz14
Összesen205

Kapuvesztések: 1-17 (Szuszil Pranándu), 2-59 (Roj Dajasz), 3-120 (Rumes Ratnájaka), 4-151 (Dulip Mendisz), 5-155 (Randzsan Madugalla), 6-155 (Szidat Vettimuni), 7-162 (Szómacsandra da Szilvá), 8-164 (Asánta da Mel), 9-191 (Gaji da Alvisz), 10-205 (Ardzsuna Ranatunga)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee11 (66)34013,63---00
2.Rodney Hogg3 (18)2702,33---00
3.Bruce Yardley26 (156)67823,00---00
4.Tom Hogan25.2 (152)66652,60---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének