Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

870. teszt (Karib-térség - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1759

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 328 (91.3 j), 448 (126.5 j)

Ausztrália: 203 (73.5 j), 165 (50 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 408 futással

Időpont: 1980. január 26. - 1980. január 30.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

A mérkőzés embere: Clive Lloyd (Karib-térség)(?)1. jr: 121 futás
2. jr: 1 elkapás
3. jr: 40 futás
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgelke d Dennis Lillee6100060,00
2.Desmond Haynese Dennis Lillee d Ashley Mallett28902031,11
3.Viv Richardse Rod Marsh d Dennis Lillee7672130105,55
4.Alvin Kallicharrane Ian Chappell d Ashley Mallett9360025,00
5.Lawrence Rowee Dennis Lillee d Geoff Dymock401214033,05
6.Clive Lloyd (k)lke d Dennis Lillee12115617077,56
7.Deryck Murray e Rod Marsh d Geoff Dymock471057,14
8.Andy Robertskd Dennis Lillee9411021,95
9.Joel Garnere Kim Hughes d Dennis Lillee161120145,45
10.Michael Holdingkd Len Pascoe9151060,00
11.
Colin Croftn140025,00
Extrák2 mellé, 7 rossz9
Összesen328

Kapuvesztések: 1-11 (Gordon Greenidge), 2-115 (Viv Richards), 3-115 (Desmond Haynes), 4-126 (Alvin Kallicharran), 5-239 (Lawrence Rowe), 6-252 (Deryck Murray), 7-300 (Clive Lloyd), 8-303 (Andy Roberts), 9-326 (Joel Garner), 10-328 (Michael Holding)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee24 (144)37853,25---00
2.Geoff Dymock25 (150)77422,96---00
3.Len Pascoe15.3 (93)19015,80---00
4.Ashley Mallett27 (162)57722,85---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Julien Wienere Desmond Haynes d Michael Holding3290010,34
2.Bruce Lairde Joel Garner d Colin Croft521191043,69
3.Ian Chappelle Gordon Greenidge d Andy Roberts240050,00
4.Greg Chappell (k)e Joel Garner d Andy Roberts01000,00
5.Kim Hughese Clive Lloyd d Colin Croft34633053,96
6.Allan Borderkd Andy Roberts541546035,06
7.Rod Marsh e Deryck Murray d Colin Croft5120041,66
8.Dennis Lilleee Desmond Haynes d Michael Holding16303053,33
9.Geoff Dymocke Lawrence Rowe d Colin Croft10241041,66
10.Ashley Mallette Lawrence Rowe d Joel Garner06000,00
11.
Len Pascoen5100050,00
Extrák1 mellé, 14 testet érintve mellé, 7 rossz22
Összesen203

Kapuvesztések: 1-23 (Julien Wiener), 2-26 (Ian Chappell), 3-26 (Greg Chappell), 4-83 (Kim Hughes), 5-110 (Bruce Laird), 6-127 (Rod Marsh), 7-165 (Dennis Lillee), 8-188 (Geoff Dymock), 9-189 (Ashley Mallett), 10-203 (Allan Border)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts16.5 (101)34332,55---00
2.Michael Holding15 (90)53122,06---00
3.Joel Garner18 (108)44312,38---00
4.Viv Richards2 (12)0703,50---00
5.Colin Croft22 (132)45742,59---00

3. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgel Rod Marsh d Ashley Mallett761735143,93
2.Desmond Haynese Rod Marsh d Len Pascoe27823032,92
3.Viv Richardskd Allan Border7410511070,47
4.Alvin Kallicharrankd Ashley Mallett10617614060,22
5.Lawrence Rowee Rod Marsh d Geoff Dymock43624069,35
6.Colin Crofte Allan Border d Len Pascoe12421028,57
7.Clive Lloyd (k)e Rod Marsh d Geoff Dymock40495081,63
8.Deryck Murray e Greg Chappell d Geoff Dymock28612045,90
9.Andy Robertse Bruce Laird d Geoff Dymock8321025,00
10.
Joel Garnern120050,00
11.Michael Holdinglke d Geoff Dymock120050,00
Extrák1 mellé, 10 testet érintve mellé, 21 rossz32
Összesen448

Kapuvesztések: 1-48 (Desmond Haynes), 2-184 (Viv Richards), 3-213 (Gordon Greenidge), 4-299 (Lawrence Rowe), 5-331 (Colin Croft), 6-398 (Alvin Kallicharran), 7-417 (Clive Lloyd), 8-443 (Andy Roberts), 9-446 (Deryck Murray), 10-448 (Michael Holding)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee26 (156)67502,88---00
2.Geoff Dymock33.5 (203)710453,07---00
3.Len Pascoe25 (150)39323,72---00
4.Ashley Mallett38 (228)713423,52---00
5.Allan Border4 (24)21012,50---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 574):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Julien Wienere Deryck Murray d Andy Roberts8160050,00
2.Bruce Lairdlke d Joel Garner36683052,94
3.Ian Chappelle Deryck Murray d Michael Holding481050,00
4.Greg Chappell (k)lke d Colin Croft31415075,60
5.Kim Hugheslke d Joel Garner11241045,83
6.Allan Bordere Gordon Greenidge d Andy Roberts24473051,06
7.
Rod Marsh n23682033,82
8.Dennis Lilleee Alvin Kallicharran d Colin Croft02000,00
9.Geoff Dymocke Viv Richards d Michael Holding2100020,00
10.Ashley Mallettkd Michael Holding121210100,00
11.Len Pascoekd Michael Holding590055,55
Extrák2 testet érintve mellé, 5 rossz, 2 széles9
Összesen165

Kapuvesztések: 1-12 (Julien Wiener), 2-21 (Ian Chappell), 3-71 (Greg Chappell), 4-83 (Bruce Laird), 5-98 (Kim Hughes), 6-130 (Allan Border), 7-131 (Dennis Lillee), 8-135 (Geoff Dymock), 9-159 (Ashley Mallett), 10-165 (Len Pascoe)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts15 (90)53022,00---00
2.Michael Holding13 (78)24043,07---00
3.Joel Garner11 (66)33923,54---00
4.Colin Croft11 (66)14724,27---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének