Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

846. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1716

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 198 (60.7 j), 143 (61.1 j)

Anglia: 308 (103 j), 35/1 (10.2 j)

Eredmény: Anglia nyert 9 kapuval

Időpont: 1979. február 10. - 1979. február 14.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

Dobások játszmánként: 8

A mérkőzés embere: Graham Yallop (Ausztrália)(?)1. jr: 121 futás
2. jr: -
3. jr: 17 futás
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woode Ian Botham d Mike Hendrick15252060,00
2.Andrew Hilditchkif380037,50
3.Kim Hughese Ian Botham d Bob Willis16862018,60
4.Graham Yallop (k)e David Gower d Ian Botham12121213057,07
5.Peter Tooheye Bob Taylor d Ian Botham8370021,62
6.Phil Carlsone Graham Gooch d Ian Botham250040,00
7.Bruce Yardleykd John Emburey7151046,66
8.Kevin Wright l Bob Taylor d John Emburey3110027,27
9.Rodney Hogge John Emburey d Geoff Miller9461019,56
10.
Jim Higgsn9451020,00
11.Alan Hurstkd Ian Botham01000,00
Extrák3 testet érintve mellé, 2 rossz5
Összesen198

Kapuvesztések: 1-18 (Andrew Hilditch), 2-19 (Graeme Wood), 3-67 (Kim Hughes), 4-101 (Peter Toohey), 5-109 (Phil Carlson), 6-116 (Bruce Yardley), 7-124 (Kevin Wright), 8-159 (Rodney Hogg), 9-198 (Graham Yallop), 10-198 (Alan Hurst)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis11 (88)44813,27---00
2.Mike Hendrick12 (96)22111,31---00
3.Ian Botham9.7 (79)15744,32---00
4.John Emburey18 (144)34822,00---00
5.Geoff Miller9 (72)31311,08---00
6.Geoff Boycott1 (8)0604,50---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycotte Andrew Hilditch d Alan Hurst19801023,75
2.Mike Brearley (k)e Peter Toohey d Jim Higgs461483031,08
3.Derek Randalllke d Rodney Hogg791077,77
4.Graham Goochl Kevin Wright d Jim Higgs741367154,41
5.David Gowere Kevin Wright d Jim Higgs651116058,55
6.Ian Bothame Phil Carlson d Bruce Yardley23532043,39
7.Geoff Millerlke d Alan Hurst18842021,42
8.
Bob Taylor n361182030,50
9.John Embureye Andrew Hilditch d Alan Hurst018000,00
10.Bob Williskd Jim Higgs10630015,87
11.Mike Hendricke és d Bruce Yardley07000,00
Extrák3 mellé, 5 testet érintve mellé, 2 rossz10
Összesen308

Kapuvesztések: 1-37 (Geoff Boycott), 2-46 (Derek Randall), 3-115 (Mike Brearley), 4-182 (Graham Gooch), 5-233 (Ian Botham), 6-247 (David Gower), 7-270 (Geoff Miller), 8-280 (John Emburey), 9-306 (Bob Willis), 10-308 (Mike Hendrick)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Rodney Hogg18 (144)64211,75---00
2.Alan Hurst20 (160)45832,17---00
3.Bruce Yardley25 (200)210523,15---00
4.Phil Carlson10 (80)12401,79---00
5.Jim Higgs30 (240)86941,72---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woode Bob Willis d Geoff Miller29783037,17
2.Andrew Hilditche Bob Taylor d Mike Hendrick117005,88
3.Kim Hughese Graham Gooch d John Emburey7161043,75
4.Graham Yallop (k)e Bob Taylor d Geoff Miller171200014,16
5.Peter Tooheye Graham Gooch d John Emburey02000,00
6.Phil Carlsone Ian Botham d John Emburey02000,00
7.
Bruce Yardleyn611473041,49
8.Kevin Wright e Geoff Boycott d Geoff Miller562008,06
9.Rodney Hoggkd Geoff Miller7250028,00
10.Jim Higgse Ian Botham d John Emburey240050,00
11.Alan Hurste és d Geoff Miller4171023,52
Extrák3 mellé, 6 testet érintve mellé, 1 rossz10
Összesen143

Kapuvesztések: 1-8 (Andrew Hilditch), 2-28 (Kim Hughes), 3-48 (Graeme Wood), 4-48 (Peter Toohey), 5-48 (Phil Carlson), 6-82 (Graham Yallop), 7-114 (Kevin Wright), 8-130 (Rodney Hogg), 9-136 (Jim Higgs), 10-143 (Alan Hurst)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis3 (24)01503,75---00
2.Mike Hendrick7 (56)32212,35---00
3.John Emburey24 (192)45241,62---00
4.Geoff Miller27.1 (217)64451,21---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 34):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycotte Kim Hughes d Jim Higgs13520025,00
2.
Mike Brearley (k)n20302066,66
3.
Derek Randalln02000,00
Graham Goochnks-----
David Gowernks-----
Ian Bothamnks-----
Geoff Millernks-----
Bob Taylor nks-----
John Embureynks-----
Bob Willisnks-----
Mike Hendricknks-----
Extrák2 rossz2
Összesen35

Kapuvesztések: 1-31 (Geoff Boycott)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bruce Yardley5.2 (42)02103,00---00
2.Jim Higgs5 (40)11211,79---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének