Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

806. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1651

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 243 (82.2 j), 309 (127 j)

Anglia: 364 (124.2 j), 189/3 (81.2 j)

Eredmény: Anglia nyert 7 kapuval

Időpont: 1977. július 28. - 1977. augusztus 2.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Trent Bridge (West Bridgford)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Rick McCoskere Mike Brearley d Mike Hendrick511268040,47
2.Ian Davise Ian Botham d Derek Underwood33743144,59
3.Greg Chappell (k)kd Ian Botham19643029,68
4.David Hookese Mike Hendrick d Bob Willis17261065,38
5.Doug Walterse Mike Hendrick d Ian Botham11221050,00
6.Richie Robinsone Mike Brearley d Tony Greig11162068,75
7.Rod Marsh lke d Ian Botham07000,00
8.
Kerry O’Keeffen48815059,25
9.Max Walkere Mike Hendrick d Ian Botham08000,00
10.Jeff Thomsone Alan Knott d Ian Botham21324065,62
11.Len Pascoee Tony Greig d Mike Hendrick20464043,47
Extrák4 mellé, 2 testet érintve mellé, 6 rossz12
Összesen243

Kapuvesztések: 1-79 (Ian Davis), 2-101 (Rick McCosker), 3-131 (Greg Chappell), 4-133 (David Hookes), 5-153 (Doug Walters), 6-153 (Richie Robinson), 7-153 (Rod Marsh), 8-155 (Max Walker), 9-196 (Jeff Thomson), 10-243 (Len Pascoe)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis15 (90)05813,86---00
2.Mike Hendrick21.2 (128)64622,15---00
3.Ian Botham20 (120)57453,70---00
4.Tony Greig15 (90)43512,33---00
5.Derek Underwood11 (66)51811,63---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mike Brearley (k)e David Hookes d Len Pascoe15650023,07
2.Geoff Boycotte Rick McCosker d Jeff Thomson10731511033,96
3.Bob Woolmerlke d Len Pascoe03000,00
4.Derek Randallkif13232056,52
5.Tony Greigkd Jeff Thomson11172064,70
6.Geoff Millere Richie Robinson d Len Pascoe13182072,22
7.Alan Knott e Ian Davis d Jeff Thomson13521018064,28
8.Ian Bothamkd Max Walker25613040,98
9.Derek Underwoodkd Len Pascoe7371018,91
10.Mike Hendrickkd Max Walker160016,66
11.
Bob Willisn270028,57
Extrák9 mellé, 7 testet érintve mellé, 16 rossz, 3 széles35
Összesen364

Kapuvesztések: 1-34 (Mike Brearley), 2-34 (Bob Woolmer), 3-52 (Derek Randall), 4-64 (Tony Greig), 5-82 (Geoff Miller), 6-297 (Geoff Boycott), 7-326 (Alan Knott), 8-357 (Derek Underwood), 9-357 (Ian Botham), 10-364 (Mike Hendrick)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Thomson31 (186)610333,32---00
2.Len Pascoe32 (192)108042,50---00
3.Max Walker39.2 (236)127922,00---00
4.Greg Chappell8 (48)01902,37---00
5.Kerry O’Keeffe11 (66)44303,90---00
6.Doug Walters3 (18)0501,66---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Rick McCoskere Mike Brearley d Bob Willis10730710134,85
2.Ian Davise Tony Greig d Bob Willis9201045,00
3.Greg Chappell (k)kd Mike Hendrick27395069,23
4.David Hookeslke d Mike Hendrick421284032,81
5.Doug Walterse Derek Randall d Tony Greig28743037,83
6.Richie Robinsonlke d Derek Underwood34735046,57
7.Rod Marsh e Tony Greig d Bob Willis05000,00
8.
Kerry O’Keeffen21814025,92
9.Max Walkerkd Bob Willis17434039,53
10.Jeff Thomsonkd Bob Willis05000,00
11.Len Pascoee Mike Hendrick d Derek Underwood05000,00
Extrák1 mellé, 5 testet érintve mellé, 17 rossz, 1 széles24
Összesen309

Kapuvesztések: 1-18 (Ian Davis), 2-60 (Greg Chappell), 3-154 (David Hookes), 4-204 (Doug Walters), 5-240 (Rick McCosker), 6-240 (Rod Marsh), 7-270 (Richie Robinson), 8-307 (Max Walker), 9-308 (Jeff Thomson), 10-309 (Len Pascoe)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis26 (156)68853,38---00
2.Mike Hendrick32 (192)145621,75---00
3.Ian Botham25 (150)56002,40---00
4.Tony Greig9 (54)22412,66---00
5.Derek Underwood27 (162)154921,81---00
6.Geoff Miller5 (30)2501,00---00
7.Bob Woolmer3 (18)0301,00---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 189):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mike Brearley (k)kd Max Walker8121113038,38
2.
Geoff Boycottn802319034,63
3.Alan Knott e Kerry O’Keeffe d Max Walker230066,66
4.Tony Greigkd Max Walker02000,00
5.
Derek Randalln19433044,18
Bob Woolmernks-----
Geoff Millernks-----
Ian Bothamnks-----
Derek Underwoodnks-----
Mike Hendricknks-----
Bob Willisnks-----
Extrák2 mellé, 2 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles7
Összesen189

Kapuvesztések: 1-154 (Mike Brearley), 2-156 (Alan Knott), 3-158 (Tony Greig)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Thomson16 (96)63402,12---00
2.Len Pascoe22 (132)64301,95---00
3.Kerry O’Keeffe19.2 (116)26503,36---00
4.Max Walker24 (144)84031,66---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének