Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

770. teszt (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m1597

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 351 (90.2 j), 300/3L (78 j)

Karib-térség: 160 (30.3 j), 326 (54.5 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 165 futással

Időpont: 1976. január 31. - 1976. február 5.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

Dobások játszmánként: 8

A mérkőzés embere: Ian Redpath (Ausztrália)(?)1. jr: 101 futás
2. jr: 1 elkapás
3. jr: 70 futás
4. jr: 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathe Michael Holding d Lance Gibbs10123011043,91
2.Alan Turnere Lance Gibbs d Vanburn Holder30464065,21
3.Rick McCoskerkd Keith Boyce21440047,72
4.Ian Chappellkd Vanburn Holder111009,09
5.Greg Chappell (k)e Keith Boyce d Roy Fredericks681352150,37
6.Graham Yallope Michael Holding d Keith Boyce571686033,92
7.Rod Marsh kd Michael Holding7200035,00
8.Gary Gilmourlke d Lance Gibbs9272033,33
9.Ashley Mallettlke d Keith Boyce16340047,05
10.Jeff Thomsonlke d Vanburn Holder02000,00
11.
Dennis Lilleen191221158,33
Extrák4 mellé, 11 testet érintve mellé, 7 rossz22
Összesen351

Kapuvesztések: 1-44 (Alan Turner), 2-92 (Rick McCosker), 3-96 (Ian Chappell), 4-220 (Greg Chappell), 5-250 (Ian Redpath), 6-261 (Rod Marsh), 7-277 (Gary Gilmour), 8-317 (Ashley Mallett), 9-323 (Jeff Thomson), 10-351 (Graham Yallop)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Keith Boyce17.2 (138)17533,26---00
2.Michael Holding16 (128)45112,39---00
3.Vanburn Holder20 (160)28633,22---00
4.Clive Lloyd7 (56)22002,14---00
5.Roy Fredericks6 (48)02913,62---00
6.Lance Gibbs24 (192)46822,12---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse Jeff Thomson d Gary Gilmour22373059,45
2.Viv Richardse Rod Marsh d Dennis Lillee50547092,59
3.Len Baichane Greg Chappell d Gary Gilmour3130023,07
4.Alvin Kallicharrankd Gary Gilmour4310133,33
5.Clive Lloyd (k)e Ian Redpath d Dennis Lillee37464080,43
6.Lawrence Rowee Rod Marsh d Gary Gilmour6160037,50
7.Deryck Murray e Rod Marsh d Dennis Lillee180012,50
8.Keith Boycelke d Gary Gilmour03000,00
9.Michael Holdingkd Dennis Lillee9391023,07
10.
Vanburn Holdern14292048,27
11.Lance Gibbse Rod Marsh d Dennis Lillee230066,66
Extrák5 testet érintve mellé, 6 rossz, 1 széles12
Összesen160

Kapuvesztések: 1-44 (Roy Fredericks), 2-49 (Len Baichan), 3-53 (Alvin Kallicharran), 4-99 (Viv Richards), 5-110 (Lawrence Rowe), 6-113 (Deryck Murray), 7-118 (Keith Boyce), 8-140 (Clive Lloyd), 9-151 (Michael Holding), 10-160 (Lance Gibbs)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Thomson9 (72)05104,25---00
2.Dennis Lillee11.3 (91)06354,15---00
3.Gary Gilmour10 (80)33452,54---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathe (hely.: Gordon Greenidge) d Vanburn Holder701264055,55
2.Alan Turnerlke d Keith Boyce21521040,38
3.
Rick McCoskern1092677040,82
4.Ian Chappelle Vanburn Holder d Keith Boyce31723043,05
5.
Greg Chappell (k)n541095049,54
Graham Yallopnks-----
Rod Marsh nks-----
Gary Gilmournks-----
Ashley Mallettnks-----
Jeff Thomsonnks-----
Dennis Lilleenks-----
Extrák5 mellé, 9 testet érintve mellé, 1 rossz15
Összesen300

Kapuvesztések: 1-53 (Alan Turner), 2-132 (Ian Redpath), 3-190 (Ian Chappell)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Keith Boyce19 (152)27422,92---00
2.Michael Holding1 (8)0201,50---00
3.Vanburn Holder18 (144)08113,37---00
4.Clive Lloyd4 (32)11402,62---00
5.Roy Fredericks3 (24)11403,50---00
6.Lance Gibbs26 (208)36201,78---00
7.Viv Richards7 (56)03804,07---00

4. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 492):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickskd Jeff Thomson6410150,00
2.Viv Richardse Greg Chappell d Dennis Lillee9810314095,14
3.Len Baichankd Jeff Thomson20391051,28
4.Alvin Kallicharrane Rick McCosker d Dennis Lillee44905048,88
5.
Clive Lloyd (k)n9188130103,40
6.Lawrence Rowee Ian Redpath d Ashley Mallett6161037,50
7.Deryck Murray e Rod Marsh d Dennis Lillee5130038,46
8.Keith Boycee Greg Chappell d Ashley Mallett11172064,70
9.Michael Holdinge Gary Gilmour d Ashley Mallett451080,00
10.Vanburn Holderkd Jeff Thomson22633034,92
11.Lance Gibbse Rod Marsh d Jeff Thomson03000,00
Extrák6 mellé, 10 testet érintve mellé, 3 rossz19
Összesen326

Kapuvesztések: 1-6 (Roy Fredericks), 2-53 (Len Baichan), 3-170 (Alvin Kallicharran), 4-175 (Viv Richards), 5-186 (Lawrence Rowe), 6-199 (Deryck Murray), 7-226 (Keith Boyce), 8-238 (Michael Holding), 9-326 (Vanburn Holder), 10-326 (Lance Gibbs)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Thomson12.5 (101)08044,75---00
2.Dennis Lillee18 (144)111234,66---00
3.Gary Gilmour7 (56)12602,78---00
4.Greg Chappell2 (16)0602,25---00
5.Ian Chappell2 (16)01003,75---00
6.Ashley Mallett13 (104)17334,21---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének