Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

768. teszt (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m1595

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 418 (88 j), 345/7L (79.5 j)

Karib-térség: 274 (42.2 j), 299 (63.4 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 190 futással

Időpont: 1976. január 23. - 1976. január 28.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

Dobások játszmánként: 8

A mérkőzés embere: Keith Boyce (Karib-térség)(?)1. jr: 1 kapu
2. jr: 95 futás, nem esett ki
3. jr: -
4. jr: 69 futás

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathkd Lance Gibbs1031756258,85
2.Alan Turnerkd Keith Boyce26411063,41
3.Graham Yallope Viv Richards d Vanburn Holder47994047,47
4.Ian Chappelllke d Vanburn Holder42892047,19
5.Greg Chappell (k)e Viv Richards d Vanburn Holder4140028,57
6.Gary Cosiere Deryck Murray d Vanburn Holder37864043,02
7.Rod Marsh kd Andy Roberts24702034,28
8.Gary Gilmoure Michael Holding d Lance Gibbs9594121101,06
9.Ashley Mallette Roy Fredericks d Michael Holding5101050,00
10.Jeff Thomsone Deryck Murray d Vanburn Holder681075,00
11.
Dennis Lilleen16212076,19
Extrák1 mellé, 9 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles13
Összesen418

Kapuvesztések: 1-43 (Alan Turner), 2-171 (Graham Yallop), 3-190 (Ian Redpath), 4-199 (Greg Chappell), 5-259 (Ian Chappell), 6-272 (Gary Cosier), 7-327 (Rod Marsh), 8-355 (Ashley Mallett), 9-362 (Jeff Thomson), 10-418 (Gary Gilmour)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts12 (96)15413,37---00
2.Michael Holding22 (176)312614,29---00
3.Keith Boyce7 (56)04014,28---00
4.Vanburn Holder21 (168)110853,85---00
5.Lance Gibbs26 (208)47722,22---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickslke d Gary Gilmour05000,00
2.Viv Richardse Graham Yallop d Jeff Thomson30383078,94
3.Lawrence Rowekif7200035,00
4.Alvin Kallicharranlke d Jeff Thomson768913085,39
5.Clive Lloyd (k)lke d Dennis Lillee6101060,00
6.Deryck Murray e Ashley Mallett d Dennis Lillee181530120,00
7.
Keith Boycen9510512090,47
8.Michael Holdinge Ashley Mallett d Jeff Thomson8171047,05
9.Vanburn Holderlke d Jeff Thomson01000,00
10.Andy Robertse Ian Redpath d Ian Chappell17363047,22
11.Lance Gibbskd Gary Gilmour3160018,75
Extrák1 testet érintve mellé, 13 rossz14
Összesen274

Kapuvesztések: 1-0 (Roy Fredericks), 2-21 (Lawrence Rowe), 3-50 (Viv Richards), 4-78 (Clive Lloyd), 5-110 (Deryck Murray), 6-149 (Alvin Kallicharran), 7-171 (Michael Holding), 8-171 (Vanburn Holder), 9-239 (Andy Roberts), 10-274 (Lance Gibbs)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Gary Gilmour8.2 (66)13723,36---00
2.Jeff Thomson11 (88)06844,63---00
3.Dennis Lillee10 (80)06825,09---00
4.Gary Cosier5 (40)02303,45---00
5.Ashley Mallett5 (40)03705,55---00
6.Ian Chappell2 (16)02318,62---00
7.Greg Chappell1 (8)0403,00---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathe Clive Lloyd d Lance Gibbs651187055,08
2.Alan Turnere Viv Richards d Lance Gibbs13622215061,26
3.Graham Yalloplke d Vanburn Holder431075040,18
4.Ian Chappellkif23571040,35
5.
Greg Chappell (k)n48873055,17
6.Rod Marsh e Deryck Murray d Vanburn Holder1100010,00
7.Gary Gilmoure Roy Fredericks d Vanburn Holder05000,00
8.Ashley Mallette Deryck Murray d Lance Gibbs11440025,00
Gary Cosiernks-----
Jeff Thomsonnks-----
Dennis Lilleenks-----
Extrák7 testet érintve mellé, 11 rossz18
Összesen345

Kapuvesztések: 1-148 (Ian Redpath), 2-253 (Alan Turner), 3-261 (Graham Yallop), 4-302 (Ian Chappell), 5-318 (Rod Marsh), 6-318 (Gary Gilmour), 7-345 (Ashley Mallett)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts4 (32)02404,50---00
2.Michael Holding14 (112)05502,94---00
3.Keith Boyce5 (40)02203,30---00
4.Vanburn Holder23 (184)211533,75---00
5.Lance Gibbs32.5 (261)510632,43---00
6.Roy Fredericks1 (8)0503,75---00

4. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 490):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickslke d Dennis Lillee10241041,66
2.Viv Richardskd Dennis Lillee10113617074,26
3.Lawrence Rowee Greg Chappell d Jeff Thomson151420107,14
4.Alvin Kallicharrane Ian Redpath d Ashley Mallett671488045,27
5.Clive Lloyd (k)kd Ashley Mallett5111045,45
6.Deryck Murray e Rod Marsh d Jeff Thomson6281021,42
7.Keith Boycee (hely.: Max Walker) d Ashley Mallett698111085,18
8.Michael Holdinge Ian Chappell d Gary Gilmour10372027,02
9.Vanburn Holdere Rod Marsh d Gary Gilmour7211033,33
10.Andy Robertse és d Gary Gilmour014000,00
11.
Lance Gibbsn02000,00
Extrák1 mellé, 2 testet érintve mellé, 5 rossz, 1 széles9
Összesen299

Kapuvesztések: 1-23 (Roy Fredericks), 2-55 (Lawrence Rowe), 3-182 (Viv Richards), 4-189 (Clive Lloyd), 5-212 (Alvin Kallicharran), 6-216 (Deryck Murray), 7-265 (Michael Holding), 8-285 (Vanburn Holder), 9-299 (Keith Boyce), 10-299 (Andy Roberts)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Gary Gilmour10.4 (84)14433,14---00
2.Jeff Thomson13 (104)26623,80---00
3.Dennis Lillee14 (112)06423,42---00
4.Ashley Mallett20 (160)39133,41---00
5.Ian Chappell1 (8)0403,00---00
6.Greg Chappell5 (40)02103,15---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének