Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

766. teszt (Karib-térség - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1593

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 224 (47 j), 312 (69.2 j)

Ausztrália: 485 (118.3 j), 55/2 (8.7 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 8 kapuval

Időpont: 1975. december 26. - 1975. december 30.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

Dobások játszmánként: 8

A mérkőzés embere: Jeff Thomson (Ausztrália)(?)1. jr: 5 kapu
2. jr: 44 futás
3. jr: 1 kapu
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse Rick McCosker d Jeff Thomson591156051,30
2.Gordon Greenidgee Rod Marsh d Jeff Thomson3180016,66
3.Lawrence Rowee Ian Chappell d Jeff Thomson03000,00
4.Alvin Kallicharrane Rod Marsh d Jeff Thomson20480041,66
5.Viv Richardskd Dennis Lillee41544075,92
6.Clive Lloyd (k)e Greg Chappell d Jeff Thomson290022,22
7.Deryck Murray e Max Walker d Dennis Lillee24383063,15
8.Bernard Juliene Ashley Mallett d Dennis Lillee18342052,94
9.Vanburn Holderkd Max Walker24472051,06
10.Andy Robertse Rod Marsh d Dennis Lillee6280021,42
11.
Lance Gibbsn06000,00
Extrák4 testet érintve mellé, 22 rossz, 1 széles27
Összesen224

Kapuvesztések: 1-22 (Gordon Greenidge), 2-22 (Lawrence Rowe), 3-91 (Alvin Kallicharran), 4-103 (Roy Fredericks), 5-108 (Clive Lloyd), 6-167 (Deryck Murray), 7-172 (Viv Richards), 8-199 (Bernard Julien), 9-218 (Andy Roberts), 10-224 (Vanburn Holder)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee14 (112)25643,00---40
2.Jeff Thomson11 (88)16254,22---131
3.Max Walker13 (104)14612,65---60
4.Gary Cosier4 (32)01502,81---00
5.Ashley Mallett5 (40)11802,70---10

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathkd Andy Roberts10225810039,53
2.Alan Turnerkd Andy Roberts21471044,68
3.Rick McCoskere Deryck Murray d Bernard Julien4100040,00
4.Ian Chappelle Alvin Kallicharran d Lance Gibbs351053033,33
5.Greg Chappell (k)e Deryck Murray d Bernard Julien521273040,94
6.Gary Cosiere Alvin Kallicharran d Andy Roberts10918613058,60
7.Rod Marsh e és d Lance Gibbs561095051,37
8.Max Walkere Deryck Murray d Andy Roberts120050,00
9.Dennis Lilleee Viv Richards d Vanburn Holder25693036,23
10.Jeff Thomsonlke d Bernard Julien44473293,61
11.
Ashley Mallettn3130023,07
Extrák5 mellé, 6 testet érintve mellé, 22 rossz33
Összesen485

Kapuvesztések: 1-49 (Alan Turner), 2-61 (Rick McCosker), 3-151 (Ian Chappell), 4-188 (Ian Redpath), 5-302 (Greg Chappell), 6-390 (Gary Cosier), 7-392 (Max Walker), 8-415 (Rod Marsh), 9-471 (Dennis Lillee), 10-485 (Jeff Thomson)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts32 (256)212642,95---60
2.Vanburn Holder27 (216)212313,41---120
3.Bernard Julien28.3 (227)512033,17---80
4.Lance Gibbs30 (240)98122,02---00
5.Viv Richards1 (8)0201,50---00

3. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickskd Greg Chappell26444059,09
2.Gordon Greenidgee Rod Marsh d Max Walker8232034,78
3.Lawrence Rowee Rod Marsh d Dennis Lillee8190042,10
4.Alvin Kallicharrane Rod Marsh d Dennis Lillee321170027,35
5.Viv Richardse Rod Marsh d Jeff Thomson36515070,58
6.Clive Lloyd (k)e Dennis Lillee d Ashley Mallett10212114084,29
7.Deryck Murray e Rod Marsh d Dennis Lillee22823026,82
8.Bernard Julienkd Max Walker27563048,21
9.Vanburn Holderkif15311048,38
10.Andy Robertse Ashley Mallett d Ian Chappell5510100,00
11.
Lance Gibbsn5251020,00
Extrák8 mellé, 4 testet érintve mellé, 14 rossz26
Összesen312

Kapuvesztések: 1-14 (Gordon Greenidge), 2-48 (Roy Fredericks), 3-48 (Lawrence Rowe), 4-99 (Viv Richards), 5-151 (Alvin Kallicharran), 6-229 (Deryck Murray), 7-278 (Bernard Julien), 8-288 (Clive Lloyd), 9-297 (Andy Roberts), 10-312 (Vanburn Holder)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee15 (120)17033,50---60
2.Max Walker19 (152)17422,92---40
3.Greg Chappell7 (56)12312,46---10
4.Ian Chappell5.2 (42)3711,00---00
5.Jeff Thomson9 (72)05114,25---70
6.Ashley Mallett14 (112)06113,26---20

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 52):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Rick McCoskern22321068,75
2.Alan Turnerkd Andy Roberts7221031,81
3.Ian Redpathe (hely.: Keith Boyce) d Bernard Julien9720128,57
4.
Ian Chappelln13143092,85
Greg Chappell (k)nks-----
Gary Cosiernks-----
Rod Marsh nks-----
Max Walkernks-----
Dennis Lilleenks-----
Jeff Thomsonnks-----
Ashley Mallettnks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 3 rossz4
Összesen55

Kapuvesztések: 1-23 (Alan Turner), 2-36 (Ian Redpath)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts3 (24)01914,75---40
2.Bernard Julien3 (24)01313,25---00
3.Gordon Greenidge1 (8)1000,00---00
4.Lawrence Rowe1 (8)0604,50---00
5.Alvin Kallicharran0.7 (7)013011,14---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének