Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

758. teszt (Új-Zéland - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1580

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Új-Zéland: 342 (89.5 j)

Anglia: 272/2 (83 j)

Eredmény: Döntetlen

Időpont: 1975. február 28. - 1975. március 5.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Lancaster Park (Christchurch)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Morrisone Mike Hendrick d Geoff Arnold01000,00
2.Glenn Turnerlke d Geoff Arnold982569038,28
3.Bevan Congdon (k)e Barry Wood d Mike Hendrick38874043,67
4.Brian Hastingse Barry Wood d Peter Lever019000,00
5.John Parkere John Edrich d Tony Greig411451028,27
6.Geoff Howarthkd Derek Underwood11312035,48
7.Ken Wadsworth e Peter Lever d Tony Greig58917063,73
8.Dayle Hadleee Tony Greig d Geoff Arnold22342064,70
9.Lance Cairnse és d Mike Hendrick39484181,25
10.Hedley Howarthlke d Derek Underwood9231039,13
11.
Richard Collingen01000,00
Extrák3 mellé, 9 testet érintve mellé, 13 rossz, 1 széles26
Összesen342

Kapuvesztések: 1-0 (John Morrison), 2-64 (Bevan Congdon), 3-66 (Brian Hastings), 4-181 (John Parker), 5-208 (Geoff Howarth), 6-212 (Glenn Turner), 7-267 (Dayle Hadlee), 8-318 (Lance Cairns), 9-338 (Ken Wadsworth), 10-342 (Hedley Howarth)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Arnold25 (200)58032,40---00
2.Peter Lever18 (144)26612,75---00
3.Mike Hendrick20 (160)28923,33---00
4.Derek Underwood13.5 (109)33521,92---00
5.Tony Greig9 (72)12722,25---00
6.Barry Wood4 (32)01903,56---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Dennis Amissn16435125046,72
2.Barry Woode Ken Wadsworth d Dayle Hadlee331076030,84
3.John Edriche Dayle Hadlee d Hedley Howarth11462023,91
4.
Mike Denness (k)n591566137,82
Keith Fletchernks-----
Tony Greignks-----
Alan Knott nks-----
Derek Underwoodnks-----
Geoff Arnoldnks-----
Peter Levernks-----
Mike Hendricknks-----
Extrák3 testet érintve mellé, 2 rossz5
Összesen272

Kapuvesztések: 1-80 (Barry Wood), 2-121 (John Edrich)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Collinge19 (152)36302,48---00
2.Dayle Hadlee19 (152)26112,40---00
3.Lance Cairns13 (104)54402,53---00
4.Bevan Congdon7 (56)22702,89---00
5.Hedley Howarth18 (144)55312,20---00
6.Geoff Howarth7 (56)01902,03---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének