Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

754. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1576

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 304 (68.2 j), 272/5L (66 j)

Anglia: 172 (46.5 j), 241 (75 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 163 futással

Időpont: 1975. január 25. - 1975. január 30.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathe Tony Greig d Derek Underwood21960021,87
2.Rick McCoskere Colin Cowdrey d Derek Underwood35733047,94
3.Ian Chappell (k)e Alan Knott d Derek Underwood03000,00
4.Greg Chappelllke d Derek Underwood560083,33
5.Doug Walterse Bob Willis d Derek Underwood55667183,33
6.Rod Marsh e Tony Greig d Derek Underwood6170035,29
7.Terry Jennerkd Derek Underwood741157064,34
8.Max Walkerkif41772053,24
9.Dennis Lilleekd Bob Willis26382068,42
10.
Ashley Mallettn23511045,09
11.Jeff Thomsonkd Geoff Arnold581062,50
Extrák4 mellé, 4 testet érintve mellé, 5 rossz13
Összesen304

Kapuvesztések: 1-52 (Rick McCosker), 2-52 (Ian Chappell), 3-58 (Greg Chappell), 4-77 (Ian Redpath), 5-84 (Rod Marsh), 6-164 (Doug Walters), 7-241 (Terry Jenner), 8-259 (Max Walker), 9-295 (Dennis Lillee), 10-304 (Jeff Thomson)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis10 (80)04613,45---00
2.Geoff Arnold12.2 (98)34212,57---00
3.Derek Underwood29 (232)311372,92---00
4.Tony Greig10 (80)06304,72---00
5.Fred Titmus7 (56)12702,89---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dennis Amisse Ian Chappell d Dennis Lillee011000,00
2.David Lloyde Rod Marsh d Dennis Lillee4271014,81
3.Colin Cowdreye Max Walker d Jeff Thomson26592044,06
4.Mike Denness (k)e Rod Marsh d Jeff Thomson51656078,46
5.Keith Fletchere Ian Chappell d Jeff Thomson40715056,33
6.Tony Greige Rod Marsh d Dennis Lillee19442043,18
7.Alan Knott e Dennis Lillee d Ashley Mallett5230021,73
8.Fred Titmuse Greg Chappell d Ashley Mallett11251044,00
9.Derek Underwoode Dennis Lillee d Ashley Mallett02000,00
10.Geoff Arnoldkd Dennis Lillee034000,00
11.
Bob Willisn11172064,70
Extrák2 testet érintve mellé, 3 rossz5
Összesen172

Kapuvesztések: 1-2 (Dennis Amiss), 2-19 (David Lloyd), 3-66 (Colin Cowdrey), 4-90 (Mike Denness), 5-130 (Tony Greig), 6-147 (Alan Knott), 7-155 (Keith Fletcher), 8-156 (Derek Underwood), 9-161 (Fred Titmus), 10-172 (Geoff Arnold)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee12.5 (101)24942,91---00
2.Jeff Thomson15 (120)15832,90---00
3.Max Walker5 (40)11802,70---00
4.Terry Jenner5 (40)02804,19---00
5.Ashley Mallett9 (72)41431,16---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathkd Derek Underwood521253041,60
2.Rick McCoskere Alan Knott d Geoff Arnold11131084,61
3.Ian Chappell (k)e Alan Knott d Derek Underwood41752154,66
4.Greg Chappelle Tony Greig d Derek Underwood18622029,03
5.
Doug Waltersn711285155,46
6.Rod Marsh e Tony Greig d Derek Underwood551003155,00
7.
Terry Jennern14210066,66
Max Walkernks-----
Dennis Lilleenks-----
Ashley Mallettnks-----
Jeff Thomsonnks-----
Extrák4 testet érintve mellé, 6 rossz10
Összesen272

Kapuvesztések: 1-16 (Rick McCosker), 2-92 (Ian Chappell), 3-128 (Ian Redpath), 4-133 (Greg Chappell), 5-245 (Rod Marsh)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis5 (40)02704,05---00
2.Geoff Arnold20 (160)17112,66---00
3.Derek Underwood26 (208)510242,94---00
4.Tony Greig2 (16)0903,37---00
5.Fred Titmus13 (104)15303,05---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 405):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dennis Amisse Rod Marsh d Dennis Lillee04000,00
2.David Lloyde Doug Walters d Max Walker5310166,66
3.Colin Cowdreye Ashley Mallett d Dennis Lillee3120025,00
4.Mike Denness (k)e Terry Jenner d Dennis Lillee14242058,33
5.Keith Fletcherlke d Dennis Lillee631398045,32
6.Tony Greiglke d Max Walker20692028,98
7.
Alan Knott n1062059051,70
8.Fred Titmuslke d Terry Jenner201161017,24
9.Derek Underwoode Ian Chappell d Ashley Mallett03000,00
10.Geoff Arnoldkd Ashley Mallett06000,00
11.Bob Williskd Max Walker3190015,78
Extrák3 mellé, 3 testet érintve mellé, 1 rossz7
Összesen241

Kapuvesztések: 1-0 (Dennis Amiss), 2-8 (David Lloyd), 3-10 (Colin Cowdrey), 4-33 (Mike Denness), 5-76 (Tony Greig), 6-144 (Keith Fletcher), 7-212 (Fred Titmus), 8-213 (Derek Underwood), 9-217 (Geoff Arnold), 10-241 (Bob Willis)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee14 (112)36943,69---00
2.Max Walker20 (160)38933,33---00
3.Terry Jenner15 (120)43911,95---00
4.Ashley Mallett25 (200)103621,08---00
5.Ian Chappell1 (8)0100,75---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének