Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

751. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1573

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 405 (98.7 j), 289/4L (64.3 j)

Anglia: 295 (73.1 j), 228 (79.5 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 171 futással

Időpont: 1975. január 4. - 1975. január 9.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathskd d Fred Titmus331141028,94
2.Rick McCoskere Alan Knott d Tony Greig801697047,33
3.Ian Chappell (k)e Alan Knott d Geoff Arnold53835063,85
4.Greg Chappelle Tony Greig d Geoff Arnold841739048,55
5.Ross Edwardskd Tony Greig15573026,31
6.Doug Walterslke d Geoff Arnold170014,28
7.Rod Marsh kd Tony Greig30440068,18
8.Max Walkere Tony Greig d Geoff Arnold30590050,84
9.Dennis Lilleekd Geoff Arnold8231034,78
10.Ashley Mallettlke d Tony Greig31534058,49
11.
Jeff Thomsonn242340104,34
Extrák4 testet érintve mellé, 11 rossz, 1 széles16
Összesen405

Kapuvesztések: 1-96 (Ian Redpath), 2-142 (Rick McCosker), 3-199 (Ian Chappell), 4-251 (Ross Edwards), 5-255 (Doug Walters), 6-305 (Rod Marsh), 7-310 (Greg Chappell), 8-332 (Dennis Lillee), 9-368 (Max Walker), 10-405 (Ashley Mallett)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis18 (144)28003,33---00
2.Geoff Arnold29 (232)78652,22---00
3.Tony Greig22.7 (183)210443,40---00
4.Derek Underwood13 (104)35403,11---00
5.Fred Titmus16 (128)26513,04---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dennis Amisse Ashley Mallett d Max Walker12261046,15
2.David Lloyde Jeff Thomson d Dennis Lillee19453042,22
3.Colin Cowdreye Rick McCosker d Jeff Thomson22483045,83
4.John Edrich (k)e Rod Marsh d Doug Walters501775028,24
5.Keith Fletchere Ian Redpath d Max Walker24623038,70
6.Tony Greige Greg Chappell d Jeff Thomson9131069,23
7.Alan Knott kd Jeff Thomson8212111067,76
8.Fred Titmuse Rod Marsh d Doug Walters22443050,00
9.Derek Underwoode Max Walker d Dennis Lillee27315087,09
10.Bob Williskd Jeff Thomson280025,00
11.
Geoff Arnoldn3140021,42
Extrák15 mellé, 7 testet érintve mellé, 1 széles23
Összesen295

Kapuvesztések: 1-36 (Dennis Amiss), 2-46 (David Lloyd), 3-69 (Colin Cowdrey), 4-108 (Keith Fletcher), 5-123 (Tony Greig), 6-180 (John Edrich), 7-240 (Fred Titmus), 8-273 (Alan Knott), 9-285 (Bob Willis), 10-295 (Derek Underwood)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee19.1 (153)26622,58---00
2.Jeff Thomson19 (152)37442,92---00
3.Max Walker23 (184)27722,51---00
4.Ashley Mallett1 (8)0806,00---00
5.Doug Walters7 (56)22622,78---00
6.Ian Chappell4 (32)02103,93---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ian Redpathe (hely.: Chris Old) d Derek Underwood1052399043,93
2.Ian Chappell (k)e David Lloyd d Bob Willis590055,55
3.Greg Chappelle David Lloyd d Geoff Arnold14420916068,89
4.Doug Walterskd Derek Underwood5150033,33
5.
Ross Edwardsn17441038,63
6.
Rod Marsh n7400175,00
Rick McCoskernks-----
Max Walkernks-----
Dennis Lilleenks-----
Ashley Mallettnks-----
Jeff Thomsonnks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles6
Összesen289

Kapuvesztések: 1-15 (Ian Chappell), 2-235 (Greg Chappell), 3-242 (Doug Walters), 4-280 (Ian Redpath)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis11 (88)15213,54---00
2.Geoff Arnold22 (176)37812,65---00
3.Tony Greig12 (96)16404,00---00
4.Derek Underwood12 (96)16524,06---00
5.Fred Titmus7.3 (59)22402,44---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 400):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dennis Amisse Rod Marsh d Dennis Lillee37672055,22
2.David Lloyde Greg Chappell d Jeff Thomson26543048,14
3.Colin Cowdreye Ian Chappell d Max Walker126003,84
4.John Edrich (k)vn331635020,24
5.Keith Fletchere Ian Redpath d Jeff Thomson11461023,91
6.Tony Greigl Rod Marsh d Ashley Mallett541149047,36
7.Alan Knott e Ian Redpath d Ashley Mallett10392025,64
8.Fred Titmuse Jeff Thomson d Ashley Mallett4250016,00
9.Derek Underwoode és d Max Walker5131038,46
10.Bob Williskd Dennis Lillee12682017,64
11.Geoff Arnolde Greg Chappell d Ashley Mallett14202070,00
Extrák13 mellé, 3 testet érintve mellé, 5 rossz21
Összesen228

Kapuvesztések: 1-68 (David Lloyd), 2-70 (Dennis Amiss), 3-74 (Colin Cowdrey), 4-103 (Keith Fletcher), 5-136 (Alan Knott), 6-156 (Fred Titmus), 7-158 (Tony Greig), 8-175 (Derek Underwood), 9-201 (Bob Willis), 10-228 (Geoff Arnold)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee21 (168)56522,32---00
2.Jeff Thomson23 (184)77422,41---00
3.Max Walker16 (128)54622,15---00
4.Ashley Mallett16.5 (133)92140,94---00
5.Ian Chappell3 (24)2100,25---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének