Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

737. teszt (Anglia - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m1551

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 448 (171.4 j)

Karib-térség: 198/4 (86.5 j)

Eredmény: Döntetlen

Időpont: 1974. március 22. - 1974. március 27.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Bourda (Georgetown)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycottkd Bernard Julien15661022,72
2.Dennis Amisse Deryck Murray d Keith Boyce11824615047,96
3.Mike Denness (k)kd Arthur Barrett421045040,38
4.Keith Fletchere Deryck Murray d Bernard Julien411177035,04
5.Tony Greigkd Keith Boyce12125414147,63
6.Frank Hayese és d Lance Gibbs6191031,57
7.Alan Knott e Bernard Julien d Lance Gibbs611409043,57
8.Jack Birkenshawe Deryck Murray d Roy Fredericks05000,00
9.Chris Olde Rohan Kanhai d Keith Boyce14362138,88
10.Geoff Arnoldkif135002,85
11.
Derek Underwoodn7171041,17
Extrák1 mellé, 13 testet érintve mellé, 8 rossz22
Összesen448

Kapuvesztések: 1-41 (Geoff Boycott), 2-128 (Mike Denness), 3-228 (Keith Fletcher), 4-244 (Dennis Amiss), 5-257 (Frank Hayes), 6-376 (Alan Knott), 7-377 (Jack Birkenshaw), 8-410 (Chris Old), 9-428 (Geoff Arnold), 10-448 (Tony Greig)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Keith Boyce27.4 (166)67032,53---00
2.Bernard Julien36 (216)109622,66---00
3.Clive Lloyd19 (114)52701,42---00
4.Maurice Foster16 (96)53202,00---00
5.Lance Gibbs37 (222)510222,75---00
6.Arthur Barrett31 (186)68712,80---00
7.Roy Fredericks5 (30)21212,40---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse és d Tony Greig9824913039,35
2.Lawrence Rowekd Tony Greig28895031,46
3.Alvin Kallicharrankd Jack Birkenshaw6261023,07
4.Rohan Kanhai (k)kd Derek Underwood441337033,08
5.
Clive Lloydn7310022,58
Maurice Fosternks-----
Deryck Murray nks-----
Bernard Juliennks-----
Keith Boycenks-----
Arthur Barrettnks-----
Lance Gibbsnks-----
Extrák6 mellé, 4 testet érintve mellé, 5 rossz15
Összesen198

Kapuvesztések: 1-73 (Lawrence Rowe), 2-90 (Alvin Kallicharran), 3-179 (Roy Fredericks), 4-198 (Rohan Kanhai)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Arnold10 (60)51701,70---00
2.Chris Old13 (78)33202,46---00
3.Derek Underwood17.5 (107)43612,01---00
4.Tony Greig24 (144)85722,37---00
5.Jack Birkenshaw22 (132)74111,86---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének