Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

726. teszt (Karib-térség - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1540

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (az ütést választották)

Karib-térség: 327 (149.3 j), 302 (103.4 j)

Anglia: 305 (156.4 j), 182/2 (67 j)

Eredmény: Döntetlen

Időpont: 1973. augusztus 9. - 1973. augusztus 14.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Edgbastoni krikettpálya (Birmingham)

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse Dennis Amiss d Derek Underwood15044317033,86
2.Ron Headleykd Chris Old127003,70
3.Rohan Kanhai (k)e Tony Greig d Geoff Arnold270028,57
4.Clive Lloydlke d Chris Old15292051,72
5.Alvin Kallicharrane Frank Hayes d Geoff Arnold34653052,30
6.Garfield Soberskd Chris Old21582036,20
7.Deryck Murray kd Derek Underwood251390017,98
8.Bernard Juliene Tony Greig d Geoff Arnold54839065,06
9.Keith Boycelke d Ray Illingworth12162075,00
10.Vanburn Holdere Geoff Boycott d Derek Underwood6300020,00
11.
Lance Gibbsn130033,33
Extrák2 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles6
Összesen327

Kapuvesztések: 1-14 (Ron Headley), 2-17 (Rohan Kanhai), 3-39 (Clive Lloyd), 4-93 (Alvin Kallicharran), 5-128 (Garfield Sobers), 6-242 (Deryck Murray), 7-280 (Roy Fredericks), 8-302 (Keith Boyce), 9-325 (Bernard Julien), 10-327 (Vanburn Holder)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Arnold37 (222)137432,00---00
2.Chris Old30 (180)38632,86---00
3.Tony Greig26 (156)38403,23---00
4.Ray Illingworth32 (192)193711,15---00
5.Derek Underwood24.3 (147)104031,63---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycottvn561554036,12
2.Dennis Amisse Deryck Murray d Bernard Julien561652033,93
3.Brian Luckhurstlke d Garfield Sobers12571021,05
4.Frank Hayese Alvin Kallicharran d Vanburn Holder291492019,46
5.Tony Greige Roy Fredericks d Bernard Julien27841132,14
6.Alan Knott kd Vanburn Holder012000,00
7.Keith Fletchere Vanburn Holder d Garfield Sobers521516034,43
8.Ray Illingworth (k)lke d Vanburn Holder27772035,06
9.Chris Oldkif01000,00
10.Geoff Arnolde Alvin Kallicharran d Garfield Sobers24961025,00
11.Derek Underwoode Deryck Murray d Lance Gibbs2120016,66
Extrák4 mellé, 1 testet érintve mellé, 15 rossz20
Összesen305

Kapuvesztések: 1-119 (Dennis Amiss), 2-139 (Brian Luckhurst), 3-191 (Frank Hayes), 4-191 (Alan Knott), 5-197 (Tony Greig), 6-249 (Ray Illingworth), 7-249 (Chris Old), 8-299 (Geoff Arnold), 9-302 (Keith Fletcher), 10-305 (Derek Underwood)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Vanburn Holder44 (264)168331,88---00
2.Garfield Sobers30 (180)66232,06---00
3.Keith Boyce19 (114)24802,52---00
4.Bernard Julien26 (156)85522,11---00
5.Lance Gibbs35.4 (214)213210,89---00
6.Clive Lloyd2 (12)0502,50---00

3. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ron Headleye Alan Knott d Chris Old11402027,50
2.Roy Frederickse Alan Knott d Geoff Arnold12331036,36
3.Rohan Kanhai (k)e Geoff Arnold d Ray Illingworth541075050,46
4.Clive Lloyde Alan Knott d Derek Underwood941398167,62
5.Alvin Kallicharrankd Derek Underwood4221018,18
6.Garfield Soberskd Geoff Arnold7414712050,34
7.Deryck Murray skd d Geoff Arnold15790018,98
8.Bernard Julienkd Tony Greig11310035,48
9.Keith Boycee Alan Knott d Geoff Arnold01000,00
10.Vanburn Holdere Brian Luckhurst d Tony Greig10191052,63
11.
Lance Gibbsn380037,50
Extrák10 testet érintve mellé, 4 rossz14
Összesen302

Kapuvesztések: 1-24 (Roy Fredericks), 2-42 (Ron Headley), 3-136 (Rohan Kanhai), 4-152 (Alvin Kallicharran), 5-197 (Clive Lloyd), 6-247 (Deryck Murray), 7-283 (Bernard Julien), 8-283 (Keith Boyce), 9-293 (Garfield Sobers), 10-302 (Vanburn Holder)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Arnold20 (120)14342,15---00
2.Chris Old14 (84)06514,64---00
3.Tony Greig7.4 (46)03524,56---00
4.Ray Illingworth26 (156)66712,57---00
5.Derek Underwood32 (192)96622,06---00
6.Brian Luckhurst4 (24)21203,00---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 325):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Brian Luckhurste Deryck Murray d Clive Lloyd421223034,42
2.
Dennis Amissn861869046,23
3.Frank Hayeslke d Clive Lloyd010000,00
4.
Keith Fletchern44895049,43
Geoff Boycottnks-----
Tony Greignks-----
Alan Knott nks-----
Ray Illingworth (k)nks-----
Chris Oldnks-----
Geoff Arnoldnks-----
Derek Underwoodnks-----
Extrák8 mellé, 2 rossz10
Összesen182

Kapuvesztések: 1-96 (Brian Luckhurst), 2-100 (Frank Hayes)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Vanburn Holder7 (42)11702,42---00
2.Garfield Sobers7 (42)12103,00---00
3.Bernard Julien18 (108)33201,77---00
4.Lance Gibbs12 (72)23202,66---00
5.Clive Lloyd12 (72)32622,16---00
6.Roy Fredericks4 (24)02305,75---00
7.Rohan Kanhai7 (42)12103,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének