Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

724. teszt (Új-Zéland - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1521

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 276 (98.4 j), 142 (70.3 j)

Anglia: 419 (145.1 j)

Eredmény: Anglia nyert 1 játékrésszel és 1 futással

Időpont: 1973. július 5. - 1973. július 10.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Headingleyi krikettpálya (Leeds)

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Glenn Turnerlke d Chris Old11440025,00
2.John Parkere Alan Knott d Geoff Arnold8520015,38
3.Bevan Congdon (k)e Alan Knott d Geoff Arnold02000,00
4.Brian Hastingslke d Geoff Arnold18591030,50
5.Mark Burgesse Graham Roope d Chris Old8717111050,87
6.Vic Pollarde Geoff Boycott d Chris Old6213010047,69
7.Ken Wadsworth kd Chris Old8142057,14
8.Bruce Taylore Keith Fletcher d Tony Greig20234086,95
9.Dayle Hadleekd John Snow34545062,96
10.Richard Collingekd John Snow5110045,45
11.
Hedley Howarthn8351022,85
Extrák5 mellé, 7 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles15
Összesen276

Kapuvesztések: 1-24 (John Parker), 2-24 (Bevan Congdon), 3-24 (Glenn Turner), 4-78 (Brian Hastings), 5-184 (Vic Pollard), 6-202 (Ken Wadsworth), 7-215 (Mark Burgess), 8-227 (Bruce Taylor), 9-233 (Richard Collinge), 10-276 (Dayle Hadlee)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Snow21.4 (130)45222,40---00
2.Geoff Arnold27 (162)86232,29---00
3.Chris Old20 (120)47143,55---00
4.Derek Underwood11 (66)42702,45---00
5.Tony Greig13 (78)42912,23---00
6.Ray Illingworth6 (36)02003,33---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycotte John Parker d Bevan Congdon11518120063,53
2.Dennis Amisslke d Richard Collinge8261030,76
3.Graham Roopee Glenn Turner d Richard Collinge18423042,85
4.Keith Fletchere Hedley Howarth d Richard Collinge8124610032,92
5.Tony Greige Hedley Howarth d Bevan Congdon02000,00
6.Ray Illingworth (k)lke d Bruce Taylor651389047,10
7.Alan Knott e Ken Wadsworth d Bruce Taylor21702030,00
8.Chris Oldlke d Richard Collinge34735046,57
9.John Snowe Hedley Howarth d Richard Collinge6510120,00
10.Geoff Arnolde Ken Wadsworth d Dayle Hadlee26543048,14
11.
Derek Underwoodn20382052,63
Extrák5 mellé, 16 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles25
Összesen419

Kapuvesztések: 1-23 (Dennis Amiss), 2-71 (Graham Roope), 3-190 (Geoff Boycott), 4-190 (Tony Greig), 5-280 (Keith Fletcher), 6-300 (Ray Illingworth), 7-339 (Alan Knott), 8-346 (John Snow), 9-365 (Chris Old), 10-419 (Geoff Arnold)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Collinge34 (204)77452,17---00
2.Bruce Taylor31 (186)311123,58---00
3.Dayle Hadlee23.1 (139)29814,23---00
4.Bevan Congdon32 (192)105421,68---00
5.Hedley Howarth18 (108)64402,44---00
6.Vic Pollard7 (42)41301,85---00

3. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Glenn Turnerlke d John Snow812079039,13
2.John Parkere Alan Knott d Geoff Arnold4390010,25
3.Bevan Congdon (k)e Alan Knott d Geoff Arnold290022,22
4.Brian Hastingskd Chris Old10351028,57
5.Mark Burgesslke d Chris Old18232078,26
6.Vic Pollarde Graham Roope d Geoff Arnold3200015,00
7.Ken Wadsworth kd Geoff Arnold591055,55
8.Bruce Taylore Graham Roope d John Snow112008,33
9.Dayle Hadleelke d John Snow05000,00
10.Richard Collingekd Geoff Arnold02000,00
11.
Hedley Howarthn15622024,19
Extrák1 mellé, 2 testet érintve mellé3
Összesen142

Kapuvesztések: 1-16 (John Parker), 2-20 (Bevan Congdon), 3-39 (Brian Hastings), 4-85 (Mark Burgess), 5-88 (Vic Pollard), 6-94 (Ken Wadsworth), 7-95 (Bruce Taylor), 8-97 (Dayle Hadlee), 9-106 (Richard Collinge), 10-142 (Glenn Turner)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Snow19.3 (117)43431,74---00
2.Geoff Arnold22 (132)112751,22---00
3.Chris Old14 (84)14122,92---00
4.Derek Underwood7 (42)21402,00---00
5.Tony Greig6 (36)12203,66---00
6.Ray Illingworth2 (12)1100,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének