Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

676. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1431

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 332 (94.7 j), 319/5L (94 j)

Ausztrália: 236 (76.6 j), 116 (56.5 j)

Eredmény: Anglia nyert 299 futással

Időpont: 1971. január 9. - 1971. január 14.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycotte John Gleeson d Alan Connolly7714711052,38
2.Brian Luckhurstlke d John Gleeson381193031,93
3.John Edriche John Gleeson d Greg Chappell551058052,38
4.Keith Fletchere Doug Walters d Ashley Mallett231032022,33
5.Basil D’Oliveirae Alan Connolly d Ashley Mallett06000,00
6.Ray Illingworth (k)kd John Gleeson25833030,12
7.Alan Knott l Rod Marsh d Ashley Mallett6350017,14
8.John Snowe Bill Lawry d John Gleeson37795046,83
9.Peter Levere Alan Connolly d Ashley Mallett36615059,01
10.Derek Underwoode Greg Chappell d John Gleeson01000,00
11.
Bob Willisn15331045,45
Extrák5 mellé, 2 testet érintve mellé, 12 rossz, 1 széles20
Összesen332

Kapuvesztések: 1-116 (Geoff Boycott), 2-130 (Brian Luckhurst), 3-201 (Keith Fletcher), 4-205 (John Edrich), 5-208 (Basil D’Oliveira), 6-219 (Alan Knott), 7-262 (Ray Illingworth), 8-291 (John Snow), 9-291 (Derek Underwood), 10-332 (Peter Lever)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie15 (120)37403,70---00
2.Alan Connolly13 (104)24312,48---00
3.John Gleeson29 (232)78342,14---00
4.Greg Chappell11 (88)43012,04---00
5.Ashley Mallett16.7 (135)54041,77---00
6.Doug Walters3 (24)11102,75---00
7.Keith Stackpole7 (56)23103,32---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Lawry (k)e John Edrich d Peter Lever9660013,63
2.Ian Chappelle Derek Underwood d John Snow12271044,44
3.Ian Redpathe Keith Fletcher d Basil D’Oliveira641956032,82
4.Doug Walterse Brian Luckhurst d Ray Illingworth551108050,00
5.Greg Chappelle és d Derek Underwood15442034,09
6.Keith Stackpolee Geoff Boycott d Derek Underwood33467071,73
7.Rod Marsh e Basil D’Oliveira d Derek Underwood8301026,66
8.Ashley Mallettkd Derek Underwood4210019,04
9.
Graham McKenzien11281039,28
10.John Gleesone Keith Fletcher d Basil D’Oliveira011000,00
11.Alan Connollykd Peter Lever14302046,66
Extrák11 rossz11
Összesen236

Kapuvesztések: 1-14 (Ian Chappell), 2-38 (Bill Lawry), 3-137 (Doug Walters), 4-160 (Greg Chappell), 5-189 (Ian Redpath), 6-199 (Keith Stackpole), 7-208 (Rod Marsh), 8-208 (Ashley Mallett), 9-219 (John Gleeson), 10-236 (Alan Connolly)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Snow14 (112)62311,23---00
2.Bob Willis9 (72)22602,16---00
3.Peter Lever8.6 (70)13122,65---00
4.Derek Underwood22 (176)76642,25---00
5.Ray Illingworth14 (112)35913,16---00
6.Basil D’Oliveira9 (72)22021,66---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Geoff Boycottn14236012039,44
2.Brian Luckhurste Ian Chappell d Graham McKenzie5151033,33
3.John Edrichkif12510023,52
4.Keith Fletchere Keith Stackpole d Ashley Mallett8231034,78
5.Basil D’Oliveirae Ian Chappell d Greg Chappell561486037,83
6.Ray Illingworth (k)l Rod Marsh d Ashley Mallett531456036,55
7.
Alan Knott n212020105,00
John Snownks-----
Peter Levernks-----
Derek Underwoodnks-----
Bob Willisnks-----
Extrák9 mellé, 4 testet érintve mellé, 9 rossz22
Összesen319

Kapuvesztések: 1-7 (Brian Luckhurst), 2-35 (John Edrich), 3-48 (Keith Fletcher), 4-181 (Basil D’Oliveira), 5-276 (Ray Illingworth)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie15 (120)06513,25---00
2.Alan Connolly14 (112)13802,03---00
3.John Gleeson23 (184)45401,76---00
4.Greg Chappell15 (120)52411,20---00
5.Ashley Mallett19 (152)18523,35---00
6.Doug Walters2 (16)01405,25---00
7.Keith Stackpole6 (48)11702,12---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 416):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Bill Lawry (k)n602298026,20
2.Ian Chappelle Basil D’Oliveira d John Snow01000,00
3.Ian Redpathe John Edrich d John Snow6130046,15
4.Doug Walterse Alan Knott d Peter Lever390033,33
5.Greg Chappellkd John Snow290022,22
6.Keith Stackpolee Peter Lever d John Snow30924032,60
7.Rod Marsh e Bob Willis d John Snow07000,00
8.Ashley Mallette Alan Knott d Bob Willis6430013,95
9.Graham McKenzievs6471012,76
10.John Gleesonkd John Snow05000,00
11.Alan Connollye Alan Knott d John Snow03000,00
Extrák2 mellé, 1 rossz3
Összesen116

Kapuvesztések: 1-1 (Ian Chappell), 2-11 (Ian Redpath), 3-14 (Doug Walters), 4-21 (Greg Chappell), 5-66 (Keith Stackpole), 6-66 (Rod Marsh), 7-86 (Ashley Mallett), 8-116 (John Gleeson), 9-116 (Alan Connolly)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Snow17.5 (141)54071,70---00
2.Bob Willis3 (24)2110,25---00
3.Peter Lever11 (88)12411,63---00
4.Derek Underwood8 (64)21701,59---00
5.Ray Illingworth9 (72)5900,75---00
6.Basil D’Oliveira7 (56)31601,71---00
7.Keith Fletcher1 (8)0604,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének