Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

673. teszt (Dél-Afrika - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1428

A pénzfeldobást nyerte: Dél-Afrika (az ütést választották)

Dél-Afrika: 311 (123.2 j), 470/8L (121.2 j)

Ausztrália: 212 (76.1 j), 246 (90.3 j)

Eredmény: Dél-Afrika nyert 323 futással

Időpont: 1970. március 5. - 1970. március 10.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: St George’s Park (Port Elizabeth)

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Barry Richardse Brian Taber d Alan Connolly8117810045,50
2.Eddie Barlowe Graham McKenzie d Alan Connolly731769141,47
3.Ali Bacher (k)kif17342050,00
4.Graeme Pollocke Brian Taber d John Gleeson160016,66
5.Lee Irvinee Ian Redpath d John Gleeson25593142,37
6.Denis Lindsay e Brian Taber d Alan Connolly431434030,06
7.Tiger Lancekd Laurie Mayne21792026,58
8.Mike Proctere Brian Taber d Alan Connolly26493053,06
9.
Peter Pollockn4171023,52
10.Pat Trimbornkd Alan Connolly03000,00
11.John Traicose Brian Taber d Alan Connolly290022,22
Extrák4 mellé, 3 testet érintve mellé, 11 rossz18
Összesen311

Kapuvesztések: 1-157 (Eddie Barlow), 2-158 (Barry Richards), 3-159 (Graeme Pollock), 4-183 (Ali Bacher), 5-208 (Lee Irvine), 6-259 (Tiger Lance), 7-294 (Denis Lindsay), 8-305 (Mike Procter), 9-305 (Pat Trimborn), 10-311 (John Traicos)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie27 (162)76602,44---00
2.Laurie Mayne27 (162)47112,62---00
3.Alan Connolly28.2 (170)94761,65---00
4.Doug Walters9 (54)11902,11---00
5.John Gleeson32 (192)99022,81---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Keith Stackpolee Eddie Barlow d Mike Procter15270055,55
2.Bill Lawry (k)e Denis Lindsay d Tiger Lance18413043,90
3.Ian Redpathe Pat Trimborn d Mike Procter551148048,24
4.Ian Chappelle Mike Procter d Pat Trimborn17221077,27
5.Doug Walterse Denis Lindsay d Pat Trimborn130033,33
6.Paul Sheahane Mike Procter d Peter Pollock671377148,90
7.Brian Taber lke d Eddie Barlow3280010,71
8.Laurie Maynekd Mike Procter13621020,96
9.Graham McKenziee Eddie Barlow d Peter Pollock02000,00
10.John Gleesone Denis Lindsay d Peter Pollock8152053,33
11.
Alan Connollyn2150013,33
Extrák3 testet érintve mellé, 9 rossz, 1 széles13
Összesen212

Kapuvesztések: 1-27 (Keith Stackpole), 2-46 (Bill Lawry), 3-80 (Ian Chappell), 4-82 (Doug Walters), 5-152 (Ian Redpath), 6-177 (Brian Taber), 7-191 (Paul Sheahan), 8-195 (Graham McKenzie), 9-208 (John Gleeson), 10-212 (Laurie Mayne)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Peter Pollock14 (84)24633,28---00
2.Mike Procter25.1 (151)113031,19---00
3.Eddie Barlow9 (54)12713,00---00
4.Tiger Lance8 (48)13214,00---00
5.Pat Trimborn17 (102)14722,76---00
6.John Traicos3 (18)11705,66---00

3. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Barry Richardse Ian Chappell d Laurie Mayne12621216359,43
2.Eddie Barlowe Keith Stackpole d Doug Walters27871031,03
3.Ali Bacher (k)skd d Graham McKenzie731708042,94
4.Graeme Pollockkd Laurie Mayne4230017,39
5.Lee Irvinee John Gleeson d Laurie Mayne1021469269,86
6.Denis Lindsay kd Alan Connolly6054101111,11
7.Tiger Lancekif19352054,28
8.Mike Proctere Laurie Mayne d John Gleeson23353165,71
9.
Peter Pollockn7171041,17
Pat Trimbornnks-----
John Traicosnks-----
Extrák9 testet érintve mellé, 20 rossz29
Összesen470

Kapuvesztések: 1-73 (Eddie Barlow), 2-199 (Barry Richards), 3-213 (Graeme Pollock), 4-279 (Ali Bacher), 5-367 (Denis Lindsay), 6-440 (Tiger Lance), 7-440 (Lee Irvine), 8-470 (Mike Procter)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie20 (120)37213,59---00
2.Laurie Mayne29 (174)68332,86---00
3.Alan Connolly36 (216)313013,61---00
4.Doug Walters5 (30)21412,80---00
5.John Gleeson30.2 (182)514214,68---00
6.Ian Redpath1 (6)1000,00---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 570):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Keith Stackpolekd Mike Procter201850111,11
2.Bill Lawry (k)e Denis Lindsay d Eddie Barlow43876149,42
3.Ian Redpathe Eddie Barlow d Mike Procter371115033,33
4.Ian Chappelle Pat Trimborn d Eddie Barlow14242058,33
5.Doug Walterskd Mike Procter231002023,00
6.Paul Sheahane Denis Lindsay d Pat Trimborn46646071,87
7.
Brian Taber n30956031,57
8.Laurie Maynee Denis Lindsay d Mike Procter12522023,07
9.Graham McKenziee Denis Lindsay d Mike Procter290022,22
10.John Gleesonkd Mike Procter01000,00
11.Alan Connollye Ali Bacher d Pat Trimborn3300100,00
Extrák2 testet érintve mellé, 14 rossz16
Összesen246

Kapuvesztések: 1-22 (Keith Stackpole), 2-98 (Bill Lawry), 3-116 (Ian Chappell), 4-130 (Ian Redpath), 5-189 (Paul Sheahan), 6-207 (Doug Walters), 7-234 (Laurie Mayne), 8-243 (Graham McKenzie), 9-243 (John Gleeson), 10-246 (Alan Connolly)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Peter Pollock1.1 (7)0201,71---00
2.Mike Procter24 (144)117363,04---00
3.Eddie Barlow18 (108)36623,66---00
4.Tiger Lance10 (60)41801,79---00
5.Pat Trimborn20.2 (122)44422,16---00
6.John Traicos14 (84)52101,50---00
7.Barry Richards3 (18)1602,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének