Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

671. teszt (Dél-Afrika - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1426

A pénzfeldobást nyerte: Dél-Afrika (az ütést választották)

Dél-Afrika: 622/9L (167.5 j)

Ausztrália: 157 (48.2 j), 336 (131.2 j)

Továbbjátszás: Ausztrália továbbjátszásra kényszerült

Eredmény: Dél-Afrika nyert 1 játékrésszel és 129 futással

Időpont: 1970. február 5. - 1970. február 9.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Kingsmead krikettpálya (Durban)

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Barry Richardskd Eric Freeman14016420185,36
2.Trevor Goddarde Bill Lawry d John Gleeson17602028,33
3.Ali Bacher (k)kd Alan Connolly9180050,00
4.Graeme Pollocke és d Keith Stackpole27440143068,32
5.Eddie Barlowlke d Eric Freeman113007,69
6.Lee Irvinekd John Gleeson13521025,00
7.Tiger Lancel Brian Taber d John Gleeson611447042,36
8.Mike Proctere Alan Connolly d Keith Stackpole32484066,66
9.Dennis Gamsy lke d Alan Connolly7190036,84
10.
Peter Pollockn36714050,70
11.
John Traicosn5330015,15
Extrák1 mellé, 3 testet érintve mellé, 23 rossz27
Összesen622

Kapuvesztések: 1-88 (Trevor Goddard), 2-126 (Ali Bacher), 3-229 (Barry Richards), 4-231 (Eddie Barlow), 5-281 (Lee Irvine), 6-481 (Tiger Lance), 7-558 (Graeme Pollock), 8-575 (Mike Procter), 9-580 (Dennis Gamsy)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie25.5 (155)39203,56---00
2.Alan Connolly33 (198)710423,15---00
3.Eric Freeman28 (168)412024,28---00
4.John Gleeson51 (306)916033,13---00
5.Doug Walters9 (54)04404,88---00
6.Keith Stackpole21 (126)27523,57---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Keith Stackpolee Dennis Gamsy d Trevor Goddard27406067,50
2.Bill Lawry (k)lke d Eddie Barlow15271055,55
3.Ian Chappelle Dennis Gamsy d Eddie Barlow03000,00
4.Doug Walterse John Traicos d Eddie Barlow451080,00
5.Ian Redpathe Barry Richards d Mike Procter4191021,05
6.Paul Sheahane John Traicos d Trevor Goddard6210710057,94
7.Eric Freemane John Traicos d Peter Pollock5181027,77
8.Brian Taber e és d Peter Pollock6201030,00
9.Graham McKenziee John Traicos d Mike Procter121004,76
10.
John Gleesonn4310012,90
11.Alan Connollye Ali Bacher d John Traicos141221116,66
Extrák5 testet érintve mellé, 10 rossz15
Összesen157

Kapuvesztések: 1-44 (Keith Stackpole), 2-44 (Ian Chappell), 3-44 (Bill Lawry), 4-48 (Doug Walters), 5-56 (Ian Redpath), 6-79 (Eric Freeman), 7-100 (Brian Taber), 8-114 (Graham McKenzie), 9-139 (Paul Sheahan), 10-157 (Alan Connolly)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mike Procter11 (66)23923,54---00
2.Peter Pollock10 (60)33123,10---00
3.Trevor Goddard7 (42)41021,42---00
4.Eddie Barlow10 (60)32432,40---00
5.John Traicos8.2 (50)32713,24---00
6.Tiger Lance2 (12)01105,50---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Keith Stackpolelke d John Traicos711839038,79
2.Bill Lawry (k)e Dennis Gamsy d Trevor Goddard14551025,45
3.Ian Chappelle Dennis Gamsy d Peter Pollock14282050,00
4.Doug Walterse Graeme Pollock d John Traicos741548148,05
5.
Ian Redpathn7423611031,35
6.Paul Sheahane Eddie Barlow d Mike Procter4270014,81
7.Eric Freemankd Eddie Barlow18263069,23
8.Brian Taber e Tiger Lance d Eddie Barlow03000,00
9.Graham McKenzielke d Eddie Barlow481050,00
10.John Gleesone Dennis Gamsy d Mike Procter24872027,58
11.Alan Connollylke d Mike Procter01000,00
Extrák9 mellé, 8 testet érintve mellé, 22 rossz39
Összesen336

Kapuvesztések: 1-65 (Bill Lawry), 2-83 (Ian Chappell), 3-151 (Keith Stackpole), 4-208 (Doug Walters), 5-222 (Paul Sheahan), 6-264 (Eric Freeman), 7-264 (Brian Taber), 8-268 (Graham McKenzie), 9-336 (John Gleeson), 10-336 (Alan Connolly)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mike Procter18.5 (113)56233,29---00
2.Peter Pollock21.3 (129)44512,09---00
3.Trevor Goddard17 (102)73011,76---00
4.Eddie Barlow31 (186)106332,03---00
5.John Traicos30 (180)87022,33---00
6.Tiger Lance7 (42)41101,57---00
7.Barry Richards3 (18)1802,66---00
8.Graeme Pollock3 (18)1802,66---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének