Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

358. ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1365

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 276/7 (50/50 j)

Ausztrália: 70 (26.3/50 j)

Eredmény: Új-Zéland nyert 206 futással

Időpont: 1986. január 27.

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

A mérkőzés embere: Richard Hadlee (Új-Zéland)(?)1. jr: 24 futás
2. jr: 3 kapu

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Bracewelle Allan Border d Craig McDermott01000,00
2.Bruce Edgare Allan Border d Bruce Reid61843072,61
3.Martin Crowee Allan Border d Bruce Reid26453057,77
4.John Wrighte Dave Gilbert d Craig McDermott61854271,76
5.Richard Hadleee Craig McDermott d Simon Davis242110114,28
6.Jeremy Coney (k)e Wayne Phillips d Bruce Reid403440117,64
7.
Jeff Crowen241920126,31
8.Bruce Blairkd Simon Davis211530140,00
9.
Ervin McSweeney n4200200,00
Stu Gillespienks-----
Ewen Chatfieldnks-----
Extrák9 testet érintve mellé, 1 rossz, 5 széles15
Összesen276

Kapuvesztések: 1-0 (John Bracewell), 2-37 (Martin Crowe), 3-157 (John Wright), 4-160 (Bruce Edgar), 5-224 (Jeremy Coney), 6-226 (Richard Hadlee), 7-272 (Bruce Blair)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Craig McDermott10 (60)17027,00---00
2.Simon Davis10 (60)04624,60---00
3.Bruce Reid10 (60)14134,09---00
4.Greg Matthews10 (60)04904,90---00
5.Dave Gilbert10 (60)06106,10---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 277, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Marshe Jeremy Coney d Richard Hadlee02000,00
2.David Boone Ervin McSweeney d Richard Hadlee10291034,48
3.Steve Waughe Jeremy Coney d Ewen Chatfield3120025,00
4.Glenn Trimblee Jeremy Coney d Richard Hadlee4210200,00
5.Greg Matthewslke d Stu Gillespie4280014,28
6.Allan Border (k)e Stu Gillespie d Ewen Chatfield9112081,81
7.Wayne Phillips e Ewen Chatfield d John Bracewell22382057,89
8.Craig McDermotte John Wright d Stu Gillespie160016,66
9.Dave Gilberte és d John Bracewell8311025,80
10.Bruce Reidlke d Bruce Blair130033,33
11.
Simon Davisn02000,00
Extrák3 testet érintve mellé, 4 rossz, 1 széles8
Összesen70

Kapuvesztések: 1-0 (Geoff Marsh), 2-10 (Steve Waugh), 3-15 (Glenn Trimble), 4-20 (David Boon), 5-31 (Allan Border), 6-47 (Greg Matthews), 7-55 (Craig McDermott), 8-68 (Wayne Phillips), 9-70 (Bruce Reid), 10-70 (Dave Gilbert)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Hadlee5 (30)11432,80---00
2.Ewen Chatfield7 (42)2921,28---00
3.Stu Gillespie5 (30)02124,19---00
4.Martin Crowe4 (24)01303,25---00
5.John Bracewell3.3 (21)1320,85---00
6.Bruce Blair2 (12)0713,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének