Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

640. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1361

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 315 (133.4 j), 312 (154.1 j)

Anglia: 302 (147 j), 230/4 (84 j)

Eredmény: Döntetlen

Időpont: 1968. július 25. - 1968. július 30.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Headingleyi krikettpálya (Leeds)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Inveraritykd John Snow8291027,58
2.Bob Cowperkd John Snow271261021,42
3.Ian Redpathkd Ray Illingworth9217614052,27
4.Doug Walterse Ken Barrington d Derek Underwood42966043,75
5.Ian Chappellkd David Brown651962033,16
6.Paul Sheahane Alan Knott d John Snow38704054,28
7.Barry Jarman (k) e Ted Dexter d David Brown10370027,02
8.Eric Freemankd Derek Underwood21313067,74
9.Graham McKenzielke d Derek Underwood5180027,77
10.
John Gleesonn222009,09
11.Alan Connollye Tom Graveney d Derek Underwood02000,00
Extrák4 testet érintve mellé, 1 rossz5
Összesen315

Kapuvesztések: 1-10 (John Inverarity), 2-104 (Bob Cowper), 3-152 (Ian Redpath), 4-188 (Doug Walters), 5-248 (Paul Sheahan), 6-267 (Barry Jarman), 7-307 (Eric Freeman), 8-309 (Ian Chappell), 9-315 (Graham McKenzie), 10-315 (Alan Connolly)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Snow35 (210)39832,80---00
2.David Brown35 (210)49922,82---00
3.Ray Illingworth29 (174)154711,62---00
4.Derek Underwood27.4 (166)134141,48---00
5.Ted Dexter7 (42)02503,57---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Edriche Barry Jarman d Graham McKenzie621937032,12
2.Roger Prideauxe Eric Freeman d John Gleeson641708037,64
3.Ted Dexterkd Graham McKenzie10382026,31
4.Tom Graveney (k)e Bob Cowper d Alan Connolly371163031,89
5.Ken Barringtonkd Alan Connolly491895025,92
6.Keith Fletchere Barry Jarman d Alan Connolly07000,00
7.Alan Knott lke d Eric Freeman460006,66
8.Ray Illingworthe John Gleeson d Alan Connolly6180033,33
9.John Snowkd Alan Connolly02000,00
10.David Brownkd Bob Cowper14461030,43
11.
Derek Underwoodn45466097,82
Extrák1 mellé, 7 testet érintve mellé, 3 rossz11
Összesen302

Kapuvesztések: 1-123 (Roger Prideaux), 2-136 (John Edrich), 3-141 (Ted Dexter), 4-209 (Tom Graveney), 5-215 (Keith Fletcher), 6-235 (Ken Barrington), 7-237 (Alan Knott), 8-241 (Ray Illingworth), 9-241 (John Snow), 10-302 (David Brown)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie39 (234)206121,56---00
2.Eric Freeman22 (132)66012,72---00
3.John Gleeson25 (150)56812,72---00
4.Alan Connolly39 (234)137251,84---00
5.Bob Cowper18 (108)102411,33---00
6.Ian Chappell4 (24)1601,50---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Inveraritylke d Ray Illingworth34963035,41
2.Bob Cowperl Alan Knott d Ray Illingworth5240020,83
3.Ian Redpathe John Edrich d John Snow481296037,20
4.Doug Walterse Tom Graveney d John Snow561843030,43
5.Ian Chappelle Ken Barrington d Derek Underwood812285035,52
6.Paul Sheahanl Alan Knott d Ray Illingworth311042029,80
7.Barry Jarman (k) l Alan Knott d Ray Illingworth4360011,11
8.Eric Freemankd Ray Illingworth10250140,00
9.Graham McKenziee John Snow d Ray Illingworth10462021,73
10.John Gleesone Alan Knott d Derek Underwood7511013,72
11.
Alan Connollyn02000,00
Extrák13 mellé, 8 testet érintve mellé, 5 rossz26
Összesen312

Kapuvesztések: 1-28 (Bob Cowper), 2-81 (John Inverarity), 3-119 (Ian Redpath), 4-198 (Doug Walters), 5-273 (Paul Sheahan), 6-281 (Ian Chappell), 7-283 (Barry Jarman), 8-296 (Eric Freeman), 9-311 (Graham McKenzie), 10-312 (John Gleeson)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Snow24 (144)35122,12---00
2.David Brown27 (162)57902,92---00
3.Ray Illingworth51 (306)228761,70---00
4.Derek Underwood45.1 (271)225221,15---00
5.Ted Dexter1 (6)0303,00---00
6.Ken Barrington6 (36)11402,33---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 326):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Edriche Barry Jarman d Alan Connolly651587041,13
2.Roger Prideauxkd Graham McKenzie290022,22
3.Ted Dexterkd Alan Connolly38944040,42
4.Tom Graveney (k)e és d Bob Cowper41634065,07
5.
Ken Barringtonn461046044,23
6.
Keith Fletchern23831027,71
Alan Knott nks-----
Ray Illingworthnks-----
John Snownks-----
David Brownnks-----
Derek Underwoodnks-----
Extrák7 testet érintve mellé, 8 rossz15
Összesen230

Kapuvesztések: 1-4 (Roger Prideaux), 2-81 (Ted Dexter), 3-134 (John Edrich), 4-168 (Tom Graveney)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie25 (150)26512,60---00
2.Eric Freeman6 (36)12504,16---00
3.John Gleeson11 (66)42602,36---00
4.Alan Connolly31 (186)106822,19---00
5.Bob Cowper5 (30)02214,39---00
6.Ian Chappell5 (30)3601,20---00
7.John Inverarity1 (6)0303,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének