Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

599. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1271

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 488 (122.7 j)

Ausztrália: 221 (84.1 j), 174 (60.3 j)

Továbbjátszás: Ausztrália továbbjátszásra kényszerült

Eredmény: Anglia nyert 1 játékrésszel és 93 futással

Időpont: 1966. január 7. - 1966. január 11.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycotte és d Peter Philpott842348035,89
2.Bob Barberkd Neil Hawke18525519072,54
3.John Edriche és d Peter Philpott10324512042,04
4.Ken Barringtone Graham McKenzie d Neil Hawke130033,33
5.Colin Cowdreye Wally Grout d Neil Hawke08000,00
6.Mike Smith (k)e Wally Grout d Neil Hawke6180033,33
7.David Browne Wally Grout d Neil Hawke120005,00
8.Jim Parks e Wally Grout d Neil Hawke13301043,33
9.Fred Titmuse Wally Grout d Doug Walters14392035,89
10.
David Allenn50973051,54
11.Jeff Joneskd Neil Hawke16353045,71
Extrák3 mellé, 8 testet érintve mellé, 2 rossz, 2 széles15
Összesen488

Kapuvesztések: 1-234 (Geoff Boycott), 2-303 (Bob Barber), 3-309 (Ken Barrington), 4-309 (Colin Cowdrey), 5-317 (Mike Smith), 6-328 (David Brown), 7-358 (Jim Parks), 8-395 (Fred Titmus), 9-433 (John Edrich), 10-488 (Jeff Jones)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Graham McKenzie25 (200)211303,38---00
2.Neil Hawke33.7 (271)610572,32---00
3.Doug Walters10 (80)13812,84---00
4.Peter Philpott28 (224)38622,30---00
5.David Sincock20 (160)19803,67---00
6.Bob Cowper6 (48)13304,12---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Lawrye Jim Parks d Jeff Jones05000,00
2.Grahame Thomase Fred Titmus d David Brown51897057,30
3.Bob Cowperl Jim Parks d David Allen601992030,15
4.Peter Burgee Jim Parks d David Brown6100060,00
5.Brian Booth (k)e Colin Cowdrey d Jeff Jones8340023,52
6.David Sincocke Jim Parks d David Brown291493019,46
7.Doug Waltersl Jim Parks d David Allen23631136,50
8.Neil Hawkee Bob Barber d David Brown04000,00
9.Wally Grout kd David Brown01000,00
10.Graham McKenziee Colin Cowdrey d Bob Barber24750132,00
11.
Peter Philpottn5440011,36
Extrák7 mellé, 8 testet érintve mellé15
Összesen221

Kapuvesztések: 1-0 (Bill Lawry), 2-81 (Grahame Thomas), 3-91 (Peter Burge), 4-105 (Brian Booth), 5-155 (Bob Cowper), 6-174 (David Sincock), 7-174 (Neil Hawke), 8-174 (Wally Grout), 9-203 (Doug Walters), 10-221 (Graham McKenzie)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Jones20 (160)65121,91---00
2.David Brown17 (136)16352,77---00
3.Geoff Boycott3 (24)1802,00---00
4.Fred Titmus23 (184)84001,30---00
5.Bob Barber2.1 (17)1210,70---00
6.David Allen19 (152)54221,65---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Lawrye Colin Cowdrey d David Brown331292025,58
2.Grahame Thomase Colin Cowdrey d Fred Titmus25463054,34
3.Bob Cowpere Geoff Boycott d Fred Titmus05000,00
4.Peter Burgekif120050,00
5.Brian Booth (k)kd David Allen27643042,18
6.
Doug Waltersn351181129,66
7.David Sincocke Mike Smith d David Allen27425064,28
8.Peter Philpottlke d David Allen5360013,88
9.Neil Hawkee Mike Smith d Fred Titmus2150013,33
10.Wally Grout e Mike Smith d David Allen380037,50
11.Graham McKenziee Bob Barber d Fred Titmus12182066,66
Extrák3 mellé, 1 testet érintve mellé4
Összesen174

Kapuvesztések: 1-46 (Grahame Thomas), 2-50 (Bob Cowper), 3-51 (Peter Burge), 4-86 (Brian Booth), 5-86 (Bill Lawry), 6-119 (David Sincock), 7-131 (Peter Philpott), 8-135 (Neil Hawke), 9-140 (Wally Grout), 10-174 (Graham McKenzie)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Jones7 (56)03503,75---00
2.David Brown11 (88)23212,18---00
3.Fred Titmus17.3 (139)44041,72---00
4.Bob Barber5 (40)01602,40---00
5.David Allen20 (160)84741,76---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének