Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

1004. teszt (India - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m123

A pénzfeldobást nyerte: India (az ütést választották)

India: 307 (125.2 j), 235 (103.4 j)

Anglia: 418 (169.1 j), 127/2 (23.4 j)

Eredmény: Anglia nyert 8 kapuval

Időpont: 1984. december 12. - 1984. december 17.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Arun Dzsetlí stadion (Újdelhi)

1. játékrész

Ütés (India):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szuníl Gávaszkar (k)e Paul Downton d Richard Ellison150020,00
2.Ansumán Gájakvárkd Pat Pocock28605046,66
3.Dilíp Vengszarkarl Paul Downton d Phil Edmonds24772031,16
4.Mohindra Amarnáthe David Gower d Pat Pocock421298032,55
5.Szandíp Pátile Pat Pocock d Phil Edmonds30823036,58
6.Ravi Sásztríe Graeme Fowler d Pat Pocock2110018,18
7.Kapil Deve Paul Downton d Richard Ellison60977061,85
8.Szaijad Kirmání e Mike Gatting d Richard Ellison27893130,33
9.Manodzs Prabhákare Paul Downton d Richard Ellison25533047,16
10.
Sivlál Jádavn28876032,18
11.Laksman Sivarámakrisnankif25643039,06
Extrák1 mellé, 12 testet érintve mellé, 2 rossz15
Összesen307

Kapuvesztések: 1-3 (Szuníl Gávaszkar), 2-56 (Ansumán Gájakvár), 3-68 (Dilíp Vengszarkar), 4-129 (Szandíp Pátil), 5-131 (Ravi Sásztrí), 6-140 (Mohindra Amarnáth), 7-208 (Kapil Dev), 8-235 (Szaijad Kirmání), 9-258 (Manodzs Prabhákar), 10-307 (Laksman Sivarámakrisnan)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Norman Cowans20 (120)57003,50---00
2.Richard Ellison26 (156)66642,53---00
3.Phil Edmonds44.2 (266)168321,87---00
4.Pat Pocock33 (198)87032,12---00
5.Mike Gatting2 (12)0502,50---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Fowlere Ansumán Gájakvár d Manodzs Prabhákar5190026,31
2.Tim Robinsone Szuníl Gávaszkar d Kapil Dev16039017041,02
3.Mike Gattingkd Sivlál Jádav26514050,98
4.Allan Lambe Dilíp Vengszarkar d Sivlál Jádav521577033,12
5.David Gower (k)lke d Laksman Sivarámakrisnan5170029,41
6.Chris Cowdreye Szuníl Gávaszkar d Laksman Sivarámakrisnan38643259,37
7.Paul Downton e Kapil Dev d Laksman Sivarámakrisnan742066035,92
8.Phil Edmondse Ravi Sásztrí d Laksman Sivarámakrisnan26832031,32
9.Richard Ellisonkd Laksman Sivarámakrisnan10231043,47
10.Pat Pocockkd Laksman Sivarámakrisnan04000,00
11.
Norman Cowansn04000,00
Extrák6 mellé, 13 testet érintve mellé, 3 rossz22
Összesen418

Kapuvesztések: 1-15 (Graeme Fowler), 2-60 (Mike Gatting), 3-170 (Allan Lamb), 4-181 (David Gower), 5-237 (Chris Cowdrey), 6-343 (Tim Robinson), 7-398 (Phil Edmonds), 8-411 (Paul Downton), 9-415 (Pat Pocock), 10-418 (Richard Ellison)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kapil Dev32 (192)58712,71---00
2.Manodzs Prabhákar21 (126)36813,23---00
3.Laksman Sivarámakrisnan49.1 (295)179962,01---00
4.Sivlál Jádav36 (216)69522,63---00
5.Ravi Sásztrí29 (174)44401,51---00
6.Mohindra Amarnáth2 (12)0603,00---00

3. játékrész

Ütés (India):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szuníl Gávaszkar (k)kd Pat Pocock651646139,63
2.Manodzs Prabhákare Paul Downton d Norman Cowans5161031,25
3.Dilíp Vengszarkarkd Norman Cowans111009,09
4.Mohindra Amarnáthkd Phil Edmonds641128157,14
5.Szandíp Pátile Allan Lamb d Phil Edmonds411184134,74
6.
Ravi Sásztrín251352018,51
7.Kapil Deve Allan Lamb d Pat Pocock7601116,66
8.Ansumán Gájakváre Paul Downton d Phil Edmonds010000,00
9.Szaijad Kirmání kd Pat Pocock681075,00
10.Sivlál Jádave Allan Lamb d Phil Edmonds139002,56
11.Laksman Sivarámakrisnane és d Pat Pocock07000,00
Extrák6 mellé, 10 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles20
Összesen235

Kapuvesztések: 1-12 (Manodzs Prabhákar), 2-15 (Dilíp Vengszarkar), 3-136 (Mohindra Amarnáth), 4-172 (Szuníl Gávaszkar), 5-207 (Szandíp Pátil), 6-214 (Kapil Dev), 7-216 (Ansumán Gájakvár), 8-225 (Szaijad Kirmání), 9-234 (Sivlál Jádav), 10-235 (Laksman Sivarámakrisnan)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Norman Cowans13 (78)24323,30---00
2.Richard Ellison7 (42)12002,85---00
3.Phil Edmonds44 (264)246041,36---00
4.Pat Pocock38.4 (232)99342,40---00
5.Mike Gatting1 (6)0303,00---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 125):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Fowlere Dilíp Vengszarkar d Laksman Sivarámakrisnan29494059,18
2.Tim Robinsonkif18271066,66
3.
Mike Gattingn30324093,75
4.
Allan Lambn37384297,36
David Gower (k)nks-----
Chris Cowdreynks-----
Paul Downton nks-----
Phil Edmondsnks-----
Richard Ellisonnks-----
Pat Pococknks-----
Norman Cowansnks-----
Extrák4 mellé, 7 testet érintve mellé, 2 rossz13
Összesen127

Kapuvesztések: 1-41 (Tim Robinson), 2-68 (Graeme Fowler)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kapil Dev6 (36)02003,33---00
2.Manodzs Prabhákar3 (18)01806,00---00
3.Laksman Sivarámakrisnan8 (48)04115,12---00
4.Sivlál Jádav2 (12)0703,50---00
5.Ravi Sásztrí4 (24)02005,00---00
6.Szuníl Gávaszkar0.4 (4)010015,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének