Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

1001. teszt (Anglia - India)

Krikett.Sport-azonosító: m122

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 195 (96.2 j), 317 (135 j)

India: 465/8L (137 j), 51/2 (15.1 j)

Eredmény: India nyert 8 kapuval

Időpont: 1984. november 28. - 1984. december 3.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Vánkhere stadion (Mumbai)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Fowlere és d Laksman Sivarámakrisnan28624045,16
2.Tim Robinsone Szaijad Kirmání d Laksman Sivarámakrisnan22823026,82
3.Mike Gattinge és d Laksman Sivarámakrisnan15373040,54
4.David Gower (k)kd Kapil Dev13431030,23
5.Allan Lambe Ravi Sásztrí d Kapil Dev9132069,23
6.Chris Cowdreye Szaijad Kirmání d Sivlál Jádav13411031,70
7.Richard Ellisonkd Laksman Sivarámakrisnan130033,33
8.
Paul Downton n371662022,28
9.Phil Edmondse Ansumán Gájakvár d Ravi Sásztrí48814359,25
10.Pat Pococke Szaijad Kirmání d Laksman Sivarámakrisnan8482016,66
11.Norman Cowanse Ravi Sásztrí d Laksman Sivarámakrisnan03000,00
Extrák1 mellé1
Összesen195

Kapuvesztések: 1-46 (Graeme Fowler), 2-51 (Tim Robinson), 3-78 (Mike Gatting), 4-78 (David Gower), 5-93 (Allan Lamb), 6-94 (Richard Ellison), 7-114 (Chris Cowdrey), 8-175 (Phil Edmonds), 9-193 (Pat Pocock), 10-195 (Norman Cowans)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kapil Dev22 (132)84422,00---00
2.Csetan Sarmá11 (66)42802,54---00
3.Ravi Sásztrí17 (102)82311,35---00
4.Mohindra Amarnáth3 (18)2100,33---00
5.Laksman Sivarámakrisnan31.2 (188)106462,04---00
6.Sivlál Jádav12 (72)23412,83---00

2. játékrész

Ütés (India):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szuníl Gávaszkar (k)e Paul Downton d Norman Cowans27326084,37
2.Ansumán Gájakvárkif24364066,66
3.Dilíp Vengszarkare Allan Lamb d Norman Cowans342770125,92
4.Mohindra Amarnáthe Chris Cowdrey d Pat Pocock49689072,05
5.Szandíp Pátile David Gower d Phil Edmonds20314064,51
6.Ravi Sásztríe Allan Lamb d Pat Pocock14232317143,96
7.Kapil Devkd Chris Cowdrey42557076,36
8.Szaijad Kirmání e Allan Lamb d Pat Pocock10223010044,34
9.
Csetan Sarmán5120041,66
10.
Sivlál Jádavn7150046,66
Laksman Sivarámakrisnannks-----
Extrák4 mellé, 2 testet érintve mellé, 7 rossz13
Összesen465

Kapuvesztések: 1-47 (Szuníl Gávaszkar), 2-59 (Ansumán Gájakvár), 3-116 (Dilíp Vengszarkar), 4-156 (Mohindra Amarnáth), 5-156 (Szandíp Pátil), 6-218 (Kapil Dev), 7-453 (Szaijad Kirmání), 8-453 (Ravi Sásztrí)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Ellison18 (108)38504,72---00
2.Norman Cowans28 (168)610923,89---00
3.Phil Edmonds33 (198)68212,48---00
4.Pat Pocock46 (276)1013332,89---00
5.Chris Cowdrey5 (30)03016,00---00
6.Mike Gatting7 (42)02002,85---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Fowlerlke d Laksman Sivarámakrisnan551945028,35
2.Tim Robinsonlke d Kapil Dev112008,33
3.Mike Gattinge Szandíp Pátil d Laksman Sivarámakrisnan13625521053,33
4.David Gower (k)e Dilíp Vengszarkar d Ravi Sásztrí2130015,38
5.Allan Lambl Szaijad Kirmání d Laksman Sivarámakrisnan130033,33
6.Chris Cowdreye Dilíp Vengszarkar d Sivlál Jádav14532026,41
7.Paul Downton lke d Laksman Sivarámakrisnan621555040,00
8.Richard Ellisone Dilíp Vengszarkar d Sivlál Jádav052000,00
9.Phil Edmondse Kapil Dev d Laksman Sivarámakrisnan8271029,62
10.
Pat Pocockn22602036,66
11.Norman Cowanse Dilíp Vengszarkar d Laksman Sivarámakrisnan01000,00
Extrák4 mellé, 8 testet érintve mellé, 4 rossz16
Összesen317

Kapuvesztések: 1-3 (Tim Robinson), 2-138 (Graeme Fowler), 3-145 (David Gower), 4-152 (Allan Lamb), 5-199 (Chris Cowdrey), 6-222 (Mike Gatting), 7-228 (Richard Ellison), 8-255 (Phil Edmonds), 9-317 (Paul Downton), 10-317 (Norman Cowans)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kapil Dev21 (126)83411,61---00
2.Csetan Sarmá9 (54)23904,33---00
3.Ravi Sásztrí29 (174)85011,72---00
4.Laksman Sivarámakrisnan46 (276)1011762,54---00
5.Sivlál Jádav29 (174)96422,20---00
6.Ansumán Gájakvár1 (6)0101,00---00

4. játékrész

Ütés (India, cél: 48):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szuníl Gávaszkar (k)e David Gower d Norman Cowans5241020,83
2.Ansumán Gájakvárl Paul Downton d Phil Edmonds114007,14
3.
Dilíp Vengszarkarn21261080,76
4.
Mohindra Amarnáthn22275081,48
Szandíp Pátilnks-----
Ravi Sásztrínks-----
Kapil Devnks-----
Szaijad Kirmání nks-----
Csetan Sarmánks-----
Sivlál Jádavnks-----
Laksman Sivarámakrisnannks-----
Extrák2 mellé2
Összesen51

Kapuvesztések: 1-5 (Ansumán Gájakvár), 2-7 (Szuníl Gávaszkar)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Phil Edmonds8 (48)32112,62---00
2.Norman Cowans5 (30)21813,59---00
3.Pat Pocock2.1 (13)01004,61---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének