Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

502. teszt (Karib-térség - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m1079

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (az ütést választották)

Karib-térség: 339 (81.6 j), 326 (102.4 j)

Ausztrália: 202 (74.2 j), 241 (72.2 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 222 futással

Időpont: 1961. január 13. - 1961. január 18.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Conrad Huntee Bob Simpson d Ian Meckiff34683050,00
2.Cammie Smithe Bob Simpson d Alan Davidson16223072,72
3.Rohan Kanhaie Wally Grout d Alan Davidson21542038,88
4.Garfield Soberse és d Alan Davidson16823425171,79
5.Frank Worrell (k)e Alan Davidson d Richie Benaud22814027,16
6.Seymour Nursee Bob Simpson d Richie Benaud431185036,44
7.Joe Solomone Bob Simpson d Richie Benaud14373037,83
8.Gerry Alexander e Neil Harvey d Richie Benaud08000,00
9.Lance Gibbse Wally Grout d Alan Davidson07000,00
10.Wes Halle Wally Grout d Alan Davidson10222045,45
11.
Alf Valentinen03000,00
Extrák6 mellé, 4 testet érintve mellé, 1 széles11
Összesen339

Kapuvesztések: 1-48 (Cammie Smith), 2-68 (Conrad Hunte), 3-89 (Rohan Kanhai), 4-152 (Frank Worrell), 5-280 (Seymour Nurse), 6-329 (Joe Solomon), 7-329 (Garfield Sobers), 8-329 (Lance Gibbs), 9-329 (Gerry Alexander), 10-339 (Wes Hall)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alan Davidson21.6 (174)48052,75---00
2.Ian Meckiff13 (104)17414,26---00
3.Ken Mackay14 (112)14002,14---00
4.Richie Benaud23 (184)38642,80---00
5.Johnny Martin8 (64)13703,46---00
6.Bob Simpson2 (16)01104,12---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Colin McDonaldkd Alf Valentine34811041,97
2.Bob Simpsone Rohan Kanhai d Wes Hall10170058,82
3.Neil Harveye Garfield Sobers d Wes Hall9200045,00
4.Norm O’Neillkd Garfield Sobers7114810047,97
5.Les Favelle Frank Worrell d Alf Valentine16561028,57
6.Ken Mackaye Joe Solomon d Lance Gibbs391552025,16
7.Alan Davidsone Frank Worrell d Alf Valentine16582027,58
8.Richie Benaud (k)e és d Alf Valentine349006,12
9.Johnny Martine Joe Solomon d Lance Gibbs01000,00
10.Wally Grout e Conrad Hunte d Lance Gibbs04000,00
11.
Ian Meckiffn06000,00
Extrák1 mellé, 2 testet érintve mellé, 1 rossz4
Összesen202

Kapuvesztések: 1-17 (Bob Simpson), 2-40 (Neil Harvey), 3-65 (Colin McDonald), 4-105 (Les Favell), 5-155 (Norm O’Neill), 6-194 (Alan Davidson), 7-200 (Ken Mackay), 8-200 (Johnny Martin), 9-202 (Wally Grout), 10-202 (Richie Benaud)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Wes Hall13 (104)05323,05---00
2.Frank Worrell9 (72)41801,50---00
3.Lance Gibbs23 (184)64631,50---00
4.Alf Valentine24.2 (194)66742,07---00
5.Garfield Sobers5 (40)21412,09---00

3. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Conrad Huntee Norm O’Neill d Alan Davidson116006,25
2.Cammie Smithe Bob Simpson d Richie Benaud55949058,51
3.Rohan Kanhaie Johnny Martin d Alan Davidson390033,33
4.Garfield Soberse Wally Grout d Alan Davidson150020,00
5.Frank Worrell (k)lke d Richie Benaud8222411136,60
6.Seymour Nursee és d Ken Mackay11570019,29
7.Joe Solomone Neil Harvey d Richie Benaud125004,00
8.Gerry Alexander lke d Ken Mackay1081909156,84
9.Lance Gibbsl Wally Grout d Richie Benaud181122016,07
10.Wes Hallkd Ken Mackay24780130,76
11.
Alf Valentinen101020100,00
Extrák4 mellé, 7 testet érintve mellé, 1 széles12
Összesen326

Kapuvesztések: 1-10 (Conrad Hunte), 2-20 (Rohan Kanhai), 3-22 (Garfield Sobers), 4-123 (Cammie Smith), 5-144 (Seymour Nurse), 6-159 (Joe Solomon), 7-166 (Frank Worrell), 8-240 (Lance Gibbs), 9-309 (Wes Hall), 10-326 (Gerry Alexander)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alan Davidson8 (64)13333,09---00
2.Ian Meckiff5 (40)21201,79---00
3.Ken Mackay31.4 (252)57531,78---00
4.Richie Benaud44 (352)1411341,92---00
5.Johnny Martin10 (80)06504,87---00
6.Bob Simpson4 (32)01603,00---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 464):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Colin McDonalde Gerry Alexander d Alf Valentine27892030,33
2.Bob Simpsonkd Garfield Sobers12272044,44
3.Neil Harveye Garfield Sobers d Lance Gibbs851859045,94
4.Norm O’Neille Garfield Sobers d Lance Gibbs701468047,94
5.Les Favellkd Lance Gibbs280025,00
6.Ken Mackaye Seymour Nurse d Lance Gibbs05000,00
7.Richie Benaud (k)e és d Alf Valentine24683035,29
8.Johnny Martinkd Alf Valentine5131038,46
9.Wally Grout kd Lance Gibbs011000,00
10.Alan Davidsonkd Alf Valentine117005,88
11.
Ian Meckiffn690066,66
Extrák3 mellé, 6 testet érintve mellé9
Összesen241

Kapuvesztések: 1-27 (Bob Simpson), 2-83 (Colin McDonald), 3-191 (Neil Harvey), 4-197 (Les Favell), 5-197 (Ken Mackay), 6-202 (Norm O’Neill), 7-209 (Johnny Martin), 8-220 (Wally Grout), 9-234 (Richie Benaud), 10-241 (Alan Davidson)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Wes Hall8 (64)03503,28---00
2.Frank Worrell4 (32)0701,31---00
3.Lance Gibbs26 (208)56651,90---00
4.Alf Valentine25.2 (202)78642,55---00
5.Garfield Sobers9 (72)13813,16---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének